Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Co powiecie na to ?

co myślicie o moim autku

  1. 1. co myślicie o moim autku

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rozebrac na czesci

:polew: :polew: :polew: :polew: czaki to wszystko sprzeda :D

Opublikowano

Ja powiem tak ... To nie jest dobra metoda na tuning A4 .. :thumbdown:

...to tak jakby prostytutki sie nie myły tylko perfumowały :decayed::D

raggaman :polew: :polew: :polew:-nie wyrabiam

Opublikowano

oddaj to auto reggemanowi on je zrobi na bóstwo, poprawi czyjeś błedy

Opublikowano

oddaj to auto reggemanowi on je zrobi na bóstwo, poprawi czyjeś błedy

..dosiadł bym toporka i obciosał to co wystaje ..i odrazu lepiej by wyglądał :decayed:

Opublikowano

Ehem, sory, ze się wtrącę, ale weźcie pod uwagę ilość pieniędzy i chęci włożonych w auto. :rolleyes:

Jak dla mnie nie jest takie złe. Zderzaki, nakładki na progi i wieszak na pranie out.

Na pewno lepsze od tych:

http://moto.allegro.pl/item475550156_audi_a4_1_9tdi_klimatrinick_ladna.html

http://moto.allegro.pl/item470469514_audi_a4_s4.html

Tak zjechaliście chłopaka, że teraz się nie odzywa. Trochę kulturki :angry:

Edit:

Poprawione linki :wink4:

Opublikowano

Zmień ankietę na beznadziejny wtedy oddam głos :hi: człowieku po co UFO chcesz robić? :confused4:

To jest moje zdanie a to Twoje auto i pieniądze :cool1: a tak z ciekawości wszystko robiłeś sam czy już kupiłeś taką ? i wywal tą lotkę :sick3:

Opublikowano

v1r00z 1wsza fura nie jest taka zła :P po małych zmianach było by nawet przyjemnie :]

Opublikowano

Ja się cały czas zastanawiam po co tuningować Audi A4 :doh1: :co:. A4 sama w sobie jest piękna i elegancka. Ma ponadczasowy wygląd. Po co poprawiać to co jest bardzo dobre. Jak patrze na Mercedesa Klasy C czy BMW serii 3 z tego okresu to Audi ich bije na głowe pod względem designu :naughty::wink4:. Audi A4 przyciąga uwage i to widze jak poruszam się po Krakowie czy nawet po Skawinie.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

spójrzcie chociażby na nowsze auto.... VW Passata.... jest młodszy o 2 lata a audi oczywiście jest ładniejsze :cool1:

Opublikowano

Ja się cały czas zastanawiam po co tuningować Audi A4 :doh1: :co:.

Zależy co kto rozumie pod słowem Tuning.. dla A4 powinna być to dobra gleba , dobry felunek ..full exclusive :good:

A nie jakieś parapety i chromowe naklejki , którymi ludzie oblejają Matizy i inne napletki szargające sie po naszych ulicach :wink4:

Opublikowano

ee :polew:Wiocha sam to zrobiłeś ;(Wez dziewcze swe nad wisłe i utop je i zaśpiewaj hej jednej ku.wy mniej :good:Nie no dno

Opublikowano

te z allegro wydają mi się ładniejsze

przeraziłem się jak zobaczyłem tą a4. tylny spojler jakby od jelcza (wogole nie gra z linią auta), do tego siatex i ten grill feeeee :wallbash:

ciekawy jestem co masz w aucie, z tych naklejek co na drzwiach masz

"...ale moze nie długo zainstaluje zarniki powyzej 6000k" - max to 6000k, inne to ledwo swieca na drodze i oślepiają innych. ale patrzac na twoje auto to taki efekt chcesz uzyskac

czekam na fotki tyłu auta

Opublikowano

ładny kolor a reszta hmm Tobie ma się podobać nam nie musi

Opublikowano

no to teraz prostuj to co zniszczyłeś, powaznie chyba ze juz taka nabyles

Opublikowano

jak czytam wasze nie które posty to :sick3:

i jak ktoś ma normalnie pokazać swoją :a4fan:

Opublikowano

piszesz felgi ze co znanej firmy?!Ja tam widze made in china. A na ramke do rejestraci ci zabrakło :confused4:

Opublikowano

Dobra jedziemy chłopakowi aż zamilkł :( daj inne zdjęcia i wypowiedz się cos :hi: wal śmiało :good:

Opublikowano

zdejmij te kilogramy plastiku i furmanka nie dosc ze bedzie wygladac to jeszcze zacznie jezdzic ... :decayed:

Opublikowano

...wydaje mi sie,ze juz sie nie odezwie... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie no spoko nie wkurzam sie tylko zastanawia mnie ilosc i jakosc opini od gosci co wymieniaja tylko felgi i juz mysla ze ich autka nie wiadomo jak wygladaja dla mnie te opinie sa od nich bezsennsowne licza sie tylko tych opinie co wlozyli troszke wiecej pracy i kasy niz wymiana felg a z tego co widze to malo kto tu taki i wy uwarzacie ze macie autka po tuningu optycznym.prosze przestancie bo dla mnie to zenada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.