[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84

Pawel.84

mam start stop, ale jak to deaktywować na stałe?

Zrobiłem tak jak pisałeś, nic niepokojącego nie słychać. U Ciebie to niezły klekot przy starcie był. Ja bym chyba zawału dostał jak bym to u siebie usłyszał. Mam jeszcze 40tyś km gwarancji, także jak by coś się działo to skożystam.

moja kobieta tylko mi przez ramie zerknela i zaraz jaaaaaa jaki ladny czerwony

No widzisz, ale w PL króluje jedyny słuszny: CZARNY. Bez żadnych aluzji oczywiście. ;) Gdyby kobiety kupowały auta, nasze ulice byłyby napewno optycznie trochę weselsze :)

Jak szukaliśmy auta na początku piorytetem był biały z czarnym pakietem, po jakimśc czasie, po nastu oglądniętych autach w salonie Audi znaleźliśmy czerwone S4, od tamtego czasu zachorowaliśmy na ten kolor. Jako że auto kupowałem w Szwajcarii, z wypasem problemu nie było ale z kolorem już tak, same białe jub czarne, w końcu udało mi się znaleźć dwie czerwone sztuki i po ostatecznych oględzinach kupiłem tego Avanta.

Edytowane przez Pawel.84

To obserwuje puki gwarancja bo koszt wymiany powala na kolana. Tutaj 2500€ bo trzeba skrzynie opuścić i kupe rozkrecania. U mnie też łańcuch odrazu wymienili bo był naciągnięty.

Deaktywowanie Start/Stop zrobisz VAGiem. Jezeli nie masz, podejdź na spota w Rzeszowie i poproś kolegę wrclaguna on jest mistrzem świata w tej dziedzinie :-)

Muszę do niego napisać, bo mnie to denerwuje za każdym razem wciskaj ten guzik, poprzedni właściciel mi od razu o tym mówił że go to do białej gorączki doprowadzało.

Tak z innej beczki, niby mam MMI 3g Plus z dyskiem twardym, nie mam SIM, i map nie mam 3d albo nie wszędzie to 3d działa. Jak rozpoznac jaką mam dokładnie? Gdzie mogę kupić aktualizację?

Tu masz link który powinien dać Ci odpowiedz odnośnie wersji MMI

A mapy i aktualizację tak jak kolega wyżej napisał poproś WRC o pomoc :)

juzwiem mam 3g plus mapy mam w 3d, tylko w mojej miescinie nie pokazuje budynków, w większych miastach jest ok.

Co do wersji to pokazuje mi tylko jaka mam wersje mapy, wersji softu nie mogę znaleźć.

20151023_214044.jpg

Edytowane przez Pawel.84

Powiem szczerze napaliłem się na te rotory, ale coraz więcej A5 i A4 na nich spotykam, koledzy doradźcie, coś do 3tyś zł za felgi mogą być używki

Doloz z tysiaka i poszukaj np. na premiumfelgi.pl ( tzn nie mowie zebys u nich kupowal ale popatrzec zawsze mozna :) ).

Panowie a co powiecie na te? Czy te włoskie kopie są coś warte?

19x8.5j, et 35, czy przy oponie 255/35 będzie to pasowało?

1ygCWX.jpg

hl9ps3q4j.jpg

Edytowane przez Pawel.84

2 dla mnie idealne, ale przynajmniej 19"

Znajomy ma 1 w 18" tez nie wyglądają źle.

255 na naciągu?

Edytowane przez nYgus9928

2 piekne.

Bedziesz pozbywal sie tych z autka? Jesli to 18 lub wyzsze to chetny!!!

Edytowane przez Netfcher

2 - zdecydowanie, zreszta sam nad takimi 20" do A6 kombinuje, ja osobiscie raz na kopiach sie brzydko spazylem i wiem ze juz nigdy felgi niewiadomoego pochodzenia nie kupie.

Ja osobiście wolę nr 1. Sam mam takie 20" i widzą mi się niesamowicie ;) choć drugi model ma to coś w sobie :) rotory odpuść bo dziś trasa 100km i 4sztuki z rotorami widziałem [emoji14]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Bierz 2 bardzo ładne ewentualnie szukaj repliki vossena też są spoko 19 to takie w sam raz do tego auta nie za duze nie za male :) Mniejszych bym nie zakładał na lato. Jesli nie spieszy Ci sie to bede swoje sprzedawał letnie. Czekam tylko aż samochód sprzedam :)

2 piekne.

Bedziesz pozbywal sie tych z autka? Jesli to 18 lub wyzsze to chetny!!!

Tak, te na aucie co mam to 18, ale nie sprzedam ich, mam na nich zimówki za 4tyś które kupiłem dopiero w tym sezonie, także zostawiam na zimę, a teraz szukam 19.

ps. a czy ta 2 nie jest za bardzo podobna do moich aktualnych ori s-linów?

Trochę podobna. 2. to ładny wzór. Do lata daleko. Szukaj oryginałów. Nie ma co sknerzyć. Frankowiczom ma się pono polepszyć :grin: