Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam f11 z 2010r i wogule nie slychac łańcucha troche dziwne...ma nalatane 216tys wszystko org..

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednemu szura po 40 drugiemu zacznie po 300k - jedno jest pewne - prawdopodobienstwo zerwania w porównaniu do modeli przed 2011 jest o wiele mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tą ramka to żeś dawalił... ja rozumiem, że to jest teraz przedmiotem jakiegoś kultu. Ale to raczej w civicach i golfach III ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden kult ani nic - chciałem mieć jakiś element auta rzucający się w oczy i zrobiony własnoręcznie - auto jest całe czarne wiec postanowiłem ze zrobię ramkę :) moim zdaniem pasuje do auta i jest zaskakującym elementem którzy jedni kochają a drudzy hejtują - i oto mi własnie chodziło hehe


Korzystając z weekendu umyłem trochę auto

72dee460a39c0d75gen.jpg

80daf5bee8a8abfcgen.jpg
1ceba0c8fc8ab665gen.jpg
41fe31078a89cbeagen.jpg
d0352b6ed3cfa034gen.jpg

Autko sprzedane :) wracamy do AUDI !!!!

Będzie polift A4 w pełnym S-Line

Mały zwiastun

6219f84ff63cb0b5gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedałeś to kupuj f10...

tąpniete z LG g3

Ja sie jeździło na 18"kołach, bo takie mjales w bmw, chyba ze się myle.

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdziło się tak samo jak na 16 na zimę - komfort ten sam na 18 tylko że auto sie nie wychylało na boki przez grube gumy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w koleinach jak, bo mnie na 18" et 20 troszke nosi, na 17"tego nie bylo, no ale coż bylem tego świadom ....

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem w 313 opony 255/30/18 na każdej z osi to nosiło - ale jak zmieniłem felgi na 193 i zrobiłem tak jak fabryka nakazała to problemu juz większego nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym to się dokładnie ma, ale marka/model/zużycie też mają dużo do noszenia w koleinach.

Dla przykładu na kończących się BG Goodrichach nosiło mnie mocno, na nowiutkich Yokohamach także masakrycznie ale założyłem nowe Nokiany i po prostu inny samochód. Uspokoił się, nie rzuca go w koleinach - bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecę Ci Fulde SportControl - za***isty stosunek ceny do jakości a do tego A na mokrym i 68 decybeli głośność - opona strasznie cicha i za***iście się prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest powodem sprzedaży? Ja kilka dni temu kupiłem E91 z 2008r. z tym samym motorem i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Wygodnie się jeździ nawet na 18, prowadzenie bajka. W porównaniu do mojej byłej B6 jest przepaść, jedynie mocą i dźwiękiem silnika na wydechu magnaflow audi wygrywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest powodem sprzedaży? Ja kilka dni temu kupiłem E91 z 2008r. z tym samym motorem i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Wygodnie się jeździ nawet na 18, prowadzenie bajka. W porównaniu do mojej byłej B6 jest przepaść, jedynie mocą i dźwiękiem silnika na wydechu magnaflow audi wygrywało.

Pewnie sie znudził

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież pisał, że się nie mieści z rodziną.. wystarczy czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się, że w tym. wobec tego przepraszam: hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzedana :) jeździ po Trójmieście - nowe auto w wątku który podał Kolega wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...