Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18


enczu

Rekomendowane odpowiedzi



Mialem jezdzic na duzych juz, ale stwierdzilem ze jestem za mlody zeby przesiedziec pol zycia w puszce. Jezdze 10-paletowym kontenerem, codziennie 2 chacie, spoko kasa, starczy poki co [emoji16]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


Wiem o czym mówisz [emoji14] ja niestety utknąłem na dużych, ale gdzieś tam jest plan ucieczki [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem o czym mówisz [emoji14] ja niestety utknąłem na dużych, ale gdzieś tam jest plan ucieczki [emoji14]


Ja bym nerwowo nie wytrzymal siedzac tyle czasu wiecznie w puszce, nic nie zastapi spania w chacie [emoji23] W kazdym badz razie maly czy duzy tkwimy w tym samych gow.. i cudownych dystrybucjach ;)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja bym nerwowo nie wytrzymal siedzac tyle czasu wiecznie w puszce, nic nie zastapi spania w chacie [emoji23] W kazdym badz razie maly czy duzy tkwimy w tym samych gow.. i cudownych dystrybucjach [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


Tak dokładnie [emoji6] ale najważniejsze że jest czas na pasję [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak dokładnie [emoji6] ale najważniejsze że jest czas na pasję [emoji14]


Wlasnie problem w tym, ze czasu coraz mniej, ale jeszcze idzie cos podzialac. Na szczescie wiekszosc udalo sie zrobic przed sezonem, a teraz zostala kosmetyka, wiec mozna na raty. Niedlugo wpadnie nowe daily, wiec bedzie mozna nawet audi rozlozyc i niech stoi unieruchomione :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wlasnie problem w tym, ze czasu coraz mniej, ale jeszcze idzie cos podzialac. Na szczescie wiekszosc udalo sie zrobic przed sezonem, a teraz zostala kosmetyka, wiec mozna na raty. Niedlugo wpadnie nowe daily, wiec bedzie mozna nawet audi rozlozyc i niech stoi unieruchomione [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


Tego zazdroszczę, innego daily niż B5, chociaż z drugiej strony jeśli miałbym mieć drugie daily to też by to było B5 [emoji14] i weź się powstrzymaj żeby drugiej też nie modzić[emoji14][emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tego zazdroszczę, innego daily niż B5, chociaż z drugiej strony jeśli miałbym mieć drugie daily to też by to było B5 [emoji14] i weź się powstrzymaj żeby drugiej też nie modzić[emoji14][emoji14]


Dlatego kupuje forda [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk4 wpada? [emoji6]


Tak, powoli badam wszystko co trzeba :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem, ze tyle bujałeś się na gwince, ja po miesiącu miałem dość i dokupiłem drugi samochód a u Ciebie jest dużo niżej i twardziej niż u mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukanio143 napisał:

jestem pod wrażeniem, ze tyle bujałeś się na gwince, ja po miesiącu miałem dość i dokupiłem drugi samochód a u Ciebie jest dużo niżej i twardziej niż u mnie. 

Trza być twardym nie "miętkim":grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2017 o 15:27, enczu napisał:

 


Wlasnie problem w tym, ze czasu coraz mniej, ale jeszcze idzie cos podzialac. Na szczescie wiekszosc udalo sie zrobic przed sezonem, a teraz zostala kosmetyka, wiec mozna na raty. Niedlugo wpadnie nowe daily, wiec bedzie mozna nawet audi rozlozyc i niech stoi unieruchomione :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

Powiem ci że na nie ruszanym gracie to tylko wiecej problemów, póki jeżdzi sie na codzień to wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że na nie ruszanym gracie to tylko wiecej problemów, póki jeżdzi sie na codzień to wszystko działa jak należy.


Nie no, nie ma mowy zeby auto stało ciągle. Raz lub dwa razy w tygodniu są u nas spoty w Poznaniu, wiec bedzie czesto wietrzone :) Naprawde Kowi jazda tym, gdy jestem padniety po robocie to meczarnia jest twk twardo. Przyzwyczailem sie do tego ale jednak zmeczony organizm odrzuca takie kwiaty [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najgorsze jest kiedy sie spieszysz, chcesz pocisnąć a nie ma jak:grin:


Nie da sie nie ukryc.. Czasem mozna, wczoraj kumpele z tylu krzyczaly az ze strachu [emoji23] Ale oczywiscie bez naglego ominiecia studzienki sie nie obylo. Wyglada fajnie ale czasem szkoda mi, ze nie moge tym jezdzic jak czlowiek na co dzien, ale takie zycie projektow [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę tak 2 dni i juz mam dość. Jutro idzie w górę bo to jest tragedia a nie jazda. :-D szczerze jestem pełen podziwu dla Ciebie że masz cierpliwości i chęci jeździć na tym setupie. :-) IMG_20170429_104632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam dorwane z neta, klasyczny wyjazd jak co czwartek ;)

nlNcwyw.jpg

qMe3xcD.jpg

mHGjF9m.jpg

Z nowości aktualnie trwają poszukiwania drugiej bepińc w avancie na daily. W czerwcu mam nadzieję, że dorwę większe ranty i na tyle zrobi się 10.5j, a przód przyjmie 9.5j żeby to lepiej spasować. Przyszły sezon to na pewno regulowane wahacze na przód i ustawiamy identyczne kąty na obu osiach. Tak więc w czerwcu jeszcze małe, ostatnie zmiany na ten sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się szykuje, pojedyncze strzały już zobaczyły światło dzienne, większość już mam u siebie, a jutro powinna być reszta i będzie oglądanie ;)

18671096_1327334820712979_57792750031728

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...