Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Individual avant vol. III B7 USA by jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ktoś polecał to może być dobre, ale jak dla mnie tu masz troche pewniejsze źródło niż na tej aukcji :) piszą że oryginalne żarniki to wyższe kwoty i że oni mają zamienniki a za chwile że mają tylko oryginalne produkty...

Opublikowano

Ladna

Pogratulowac

Jak pozmieniasz wszytsko to

Malo co roznicy bedzie w srodku mniedzy poprzednia

Czemu nie poszedles dalej modelowo?

Opublikowano
  • Autor

$ a jak mam mieć b8 w wersji bieda edyszyn to nie chce :wink: po za tym mam też sporo innych wydatków ale później planuje B8 :wink:

Opublikowano

Nie bierz 4300 bo świecą zbyt żółto, teraz gdybym kupował nowe żarniki to biorę 4850 bez zastanowienia :wink:

Obejrzyj sobie wykres temperatura/barwa. najbardziej zbliżone białemu jest właśnie 4300k. Wyżej niebieskie niżej żółty

Opublikowano

......no i grzanej kiery, bo u mnie jest miodzio.....jeszcze raz dzięki :hi:

trojramienna?

Opublikowano
  • Autor

......no i grzanej kiery, bo u mnie jest miodzio.....jeszcze raz dzięki :hi:

trojramienna?
Nie ma grzanej trojramiennej ;)

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

Nie bierz 4300 bo świecą zbyt żółto, teraz gdybym kupował nowe żarniki to biorę 4850 bez zastanowienia :wink:

Obejrzyj sobie wykres temperatura/barwa. najbardziej zbliżone białemu jest właśnie 4300k. Wyżej niebieskie niżej żółty

Ale lepiej prezentuje się 4850k, zresztą każdy kupuje co chce :)

Opublikowano

Moje chwile poświeciły podobnym kolorem , po mrugały troche kupiłem u Hamera nowe żarniki i jak ręką odjął :decayed:

U kogo :eusathink:

Fajna czerwona landryna :thumbup1: kiedy jakieś ciekawe koło wpadnie? :decayed:

Opublikowano

H4mm3R'a :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moje chwile poświeciły podobnym kolorem , po mrugały troche kupiłem u Hamera nowe żarniki i jak ręką odjął :decayed:

U kogo :eusathink:

Fajna czerwona landryna :thumbup1: kiedy jakieś ciekawe koło wpadnie? :decayed:

już się rozglądam ;)

Opublikowano

Lukasz moje zdanie znasz :thumbup1: jest pieknie,a wiem ze bedzie bardziej :)

Opublikowano

Józek zarniki wymieniłem i powiem Ci ze jestem zadowolony. Barwa elegancka. W nocy bardzo dobrze widać i co najważniejsze w deszcz takaze. Spokojnie mogę Ci polecić te od Tomka

Opublikowano

Józek zarniki wymieniłem i powiem Ci ze jestem zadowolony. Barwa elegancka. W nocy bardzo dobrze widać i co najważniejsze w deszcz takaze. Spokojnie mogę Ci polecić te od Tomka

:decayed::hi:

Opublikowano

Pok roku temu wymieniłem żarniki na OSRAM 4300K. I powiem ci szczerze jak sie teraz roswiecily to jest śliczne białe światło z niebieska poświata. A nie jakiś tam Zenon niebieski.

Opublikowano
  • Autor

4987a6c8d935e34ba257e10c41de5409.jpg

Są i one , jutro zamontuje :)

Dzięki Tomek :)

Opublikowano

Józek nie brakuje Ci czegoś przy tym zarniku? Tego drucika do gory... czy tak na zdjęciu widac?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja od Tomka brałem...chyba 3 lata temu i póki co świecą jak złoto :hi: Dawaj jakieś foty Łukasz :wink:

Opublikowano

Piękna, :thumbup1: będę obserwował temat, jakie masz spalanie w automacie?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :) spalanie mi wychodzi w okolicach 13 litrów 98 :wink:

Opublikowano

Spalanie z miasta czy taka ciężka noge masz? ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.