Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 qp Daytona - s-line competition plus


liquid8p

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kamelus_ napisał:

Audi daje gumy różnych producentów zaleznie od rozmiaru. Na 19" w A5 dawali chyba Pirelli a na 20" tak jak ja mam to znow Continental.

Napisałem teraz - czyli chodziło mi o A4 b9 we wszystkich rozmiarach. Nie wiem jak w innych modelach ale chyba też. Głównie chodzi o to, że Hankooki mają bardzo niskie opory toczenia, a wszystko teraz jest nastawione na pseudo ekologie i niskie zużycie paliwa.. takie czasy. Koniec OT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super furka to na dzień dobry ;)

do kompletu zderzaki z pakietu comptition plus i bedzie bajka :)

tylko przy tych 20 troche wysoko sie prezentuje hmmm.... na pewno masz tam 1bv?

Wygląda bardziej jak 1be

Edytowane przez tolek85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tolek85 napisał:

super furka to na dzień dobry ;)

do kompletu zderzaki z pakietu comptition plus i bedzie bajka :)

tylko przy tych 20 troche wysoko sie prezentuje hmmm.... na pewno masz tam 1bv?

Wygląda bardziej jak 1be

Tak, zawieszenie jest 1bv. 

Dam ci jeszcze znać odnośnie tych dystansów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej stoi,ze względu na profil opony


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto, fela siadła!

co do opon, to latałem kiedyś autem na nowych nexenach- tragedii nie ma.. może to niepoważnie brzmi ale na toyo proxes dwa razy mnie na rondzie rzuciło .. i na nexenach też- wiec gdzie tu sens przeplacania jak właściciel bedzie fruwał powoli rozsądnie i zdawał sobie świetnie sprawe jakie ma opony? ;)

na 1/4 mili latałem na zeetexach i porobiłem mocniejsza o +20km civica T /drag a ja sleeper.
na tych samych zeetexach znajomych supra 600+ latała i też chłopaki ubaw z tego mieli.. ale kleiły wiec wymieniali tylko komplety :)

nie mowie ze opony eko sa najlepsze bo wysokobudżetówka typu michelin, dunlop ect to b.dobre gumy.. ale kwestia indywidualnego podejscia co i do czego.
i nikt niech nie wkreca sobie niepotrzebnie ,że to niebezpieczeńswto dla innych bo w świetle starych sparciałych jak większości przypadkow aut uzytkownikow dróg) nowe chinole sa znacznie bezpieczniejsze ;)

 

także miłej nocki na chillu! :banan:
 

 

Edytowane przez Sop ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem na nexenach już około 100km i uważam że jest dobrze. Nie jestem ekspertem, ale dobrze kleją się drogi nawet przy ostrzejszej jeździe w zakrętach. A do spokojnej jazdy są świetne. Jak za te pieniądze, nie mogę wymagać więcej. Sam wygląd opony jest super. Także polecam dla tych co nie chcą wydawać nie wiadomo ilu pieniędzy na gumy :) Nie wiem jak będzie w deszczu, ale dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bFIfdSFl.jpg

XvsTcVal.jpg

2hHYjMml.jpg

Lustra od "esy" na pokładzie. Montaż i demontaż nie taki prosty, jak by się wydawało. Ale dałem radę, efekt świetny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30/03/2017 o 11:55, liquid8p napisał:

myśle że w końcu to zrozumiesz

nie łudź się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sesyjka w pełnym słońcu :D

SFnFyO6l.jpg
POEz58gl.jpg

d4DSyyUl.jpg
3kwPltHl.jpg
Nn5Qpgel.jpg
ZHiZ6mPl.jpg
kahrJfXl.jpg
EeqcE7Al.jpg
XxmTr5Vl.jpg
NAdQ4kwl.jpg

Edytowane przez liquid8p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kosmita napisał:

Ładna. Daytona w słońcu umyta jest śliczna :)

Dzięki :D Jeszcze chodzą mi po głowie zderzaki od competition. Więc to pewnie będzie kolejny duży mod :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę km już za mną na 20-tkach. Komfort jazdy porównywalny, jak na 18-tkach. Ogólnie jestem zadowolony ze zmiany i polecam każdemu kto uważa że 20" to za duże koło jak na nasze drogi.

Opony Nexen N8000 trzymają bardzo dobrze. Sprawdzałem na suchym i mokrym przy dynamicznej jeździe. Poprzednie opony Pirelli potrafiły zarzucić tyłkiem na mokrym. 

Autko kilka dni temu przeszło przegląd techniczny. Zbliża mi się wymiana oleju :)

Z rzeczy, które uwielbiają tu wszyscy to na pewno wpadną dystanse, malowanie zacisków i jeszcze coś, ale to będzie niespodzianka :D

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zakładaj te dystanse bo tył mega słabo wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na montaz bo tez bedzie mnie to czekac :wink:

szukaj zderzaka competition w twoim kolorze bedzie bajka. 

pokroiłbym się dla daytony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak siądzie. Ja już przerabiałem na swoich autach tyle różnych zawieszeń że nauczyłem się raz na zawsze. Chcesz glebe - zakładaj gwint 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 19:36, kamelus_ napisał:

Ciekaw jestem jak siądzie. Ja już przerabiałem na swoich autach tyle różnych zawieszeń że nauczyłem się raz na zawsze. Chcesz glebe - zakładaj gwint 

Też mnie to bardzo ciekawi. Aż takiej konkretnej gleby to nie chcę, myślę że Eibach wystarczy i będzie dobrze. Po obniżeniu dobiorę dystanse.

Dnia 10.05.2017 o 18:28, tolek85 napisał:

czekam na montaz bo tez bedzie mnie to czekac :wink:

szukaj zderzaka competition w twoim kolorze bedzie bajka. 

pokroiłbym się dla daytony :decayed:

Zbliża mi się serwis olejowy i wtedy wymienię springi. Dzisiaj go umyłem, nie sposób na niego nie spojrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając gwint nie musisz auta kłaść na ziemi. Zaletą gwintu jest to że posadzisz auto jak Ci sie podoba i co najważniejsze równo. Miałem w sumie 3 kity eibacha. To bardzo dobre i wygodne zawieszenia ale niestety żaden kit nie siadł jak chciałem. Najczęściej tył stoi za wysoko i nic z tym nie da się zrobić (wszystkie kupowałem jako nowe dedykowane do mojego auta). Zakladasz kit i stwierdzasz ech tak z 0.5 cm niżej to by był ideał. Ale co d*pa jest jak jest i musisz sie z tym pogodzić. Poza tym z gleba jest jak z moca. Z czasem sie przyzwyczajasz i chcesz wiecej :decayed: Gwint to umożliwia a dobry jakościowo daje komfort porównywalny z kitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...