Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam Goodyear UG 7+ 195/65/15 i są nadspodziewanie cichutkie.

No to jest nas dwoje :good: Potwierdzam powyższe.

Opublikowano

P6000 to nie opona :P:polew: :polew: :polew:

zgadzam się, (kupiłem je razem z autem a nie z wyboru)

89% focusów iu mnie w pracy jezdzi na p6000 to kurde jakas pomyłka jest :P

jak taka firma moze wypuścić takie imitacje opon :P

słyszałem że są na pierwszym montażu w Fordzie i Seacie

jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ... :wink4:

Opublikowano

Śmigam na Dunlop SP Winter Sport 3D i na hałas nie narzekam.

Dokładnie, wczoraj założone w miejsce Conti PremiumContact 2 i w zasadzie jakiejś różnicy w poziomie hałasu nie widzę... znaczy nie słyszę.

Maciek

Opublikowano

Ja mam Vredestein Snowtrac 2 195/65R15 T i są ciche, cichsze od letnich na których jeździłem ostatnio (Pirelli P6000) :)

masz jedne z najlepszych oponek ostatnio klient kupił u nas je ale w rozmiarze 17 cali bo jak powiedzial musi smigac 240 po sniegu :naughty:

Opublikowano

masz jedne z najlepszych oponek ostatnio klient kupił u nas je ale w rozmiarze 17 cali bo jak powiedzial musi smigac 240 po sniegu :naughty:

A co ma rozmair kola do predkosci jazdy :mysli:

Liczy sie indeks predkosci :naughty:

Opublikowano

masz jedne z najlepszych oponek ostatnio klient kupił u nas je ale w rozmiarze 17 cali bo jak powiedzial musi smigac 240 po sniegu :naughty:

A co ma rozmair kola do predkosci jazdy :mysli:

Liczy sie indeks predkosci :naughty:

ma załozone 18 standartowo ale mu wypersfadowaliśmy ze na zime profil 245x35x18 jest mizerny dlatego kupił 235x45x17 bo sie na takie uparł

Opublikowano

Goodyear UG 7+ w rozmiarze 196/65 r 15 :good:- cisza jak makiem zasial, do tego stopnia ze odechcialo mi sie wracac do letnich 205/55 r16, ktore mecza ucho

Opublikowano

ja polecam Continental WinterContact TS830 195/65R15 91 T bardzo ciche jechalem dzisiaj w deszczu i tez nic nie szumi ani chuczy :good: data produkcj opony 2808 ale to chyba nie ma znaczenia

Opublikowano
Śmigam na Dunlop SP Winter Sport 3D i na hałas nie narzekam.

Ja tak samo. I mają tylko jeden sezon za sobą a nie 10 :wink4:

ja też śmigam na takich i jak dotąd to najcichsze z opon zimowych które miałem

Opublikowano

ja mam Klebera Krisalp HP juz w 3 aucie i powiem ze oponki dla mnie sa super

a cz głośne napewno głosniejsze niz letnie :) ale nie bardziej głosne od mojego tylnego łozyska w kole :P

ja miałem te Klebery w Pasku i przynajmniej w tym samochodzie zupełnie się nie sprawdziły

w :audi: mam Nokiana WR i jak dla mnie rewelacja

...chociaż powiem że kiedyś parę lat temu miałem Corsę i do niej miałem dębicką Frigo (ale tą starą jeszcze kostkę) i to były dla mnie najlepsze zimówki

Opublikowano

Ja mam Goodyear UG 7+ 195/65/15 i są nadspodziewanie cichutkie.

Potwierdzam mam w drugim autku i są super ciche. Przedtem Michelin Alpin były założone i na pewno były bardziej hałaśliwe.
Opublikowano

Potwierdzam i polecam! Goodyear UG 7+ !!

Cicha i sam się dziwię, jak dobrze się spisuje na śniegu i na mokrym asfalcie!

Opublikowano

Jutro zobacze jak się spisują moje Dunlopy bo dziś je założyłem.

W poprzednim aucie było ok cichutko i dobre na sniegu

Opublikowano

Jutro zobacze jak się spisują moje Dunlopy bo dziś je założyłem.

W poprzednim aucie było ok cichutko i dobre na sniegu

Zapewne dobrze. Moje Dunlopy SP Winter Sport 3D są cichutkie. Wczoraj się o tym po raz kolejny przekonałem jak je założyłem :good:

Opublikowano

Jutro zobacze jak się spisują moje Dunlopy bo dziś je założyłem.

W poprzednim aucie było ok cichutko i dobre na sniegu

Zapewne dobrze. Moje Dunlopy SP Winter Sport 3D są cichutkie. Wczoraj się o tym po raz kolejny przekonałem jak je założyłem :good:

Mam od tygodnia nowe Dunlopy SP WS 3D i są to najcichsze opony jakie miałem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja obstawiam Klebery stosownie do sezonu.Moim zdaniem są to opony dobrej marki.

Opublikowano
Śmigam na Dunlop SP Winter Sport 3D i na hałas nie narzekam.

Ja tak samo. I mają tylko jeden sezon za sobą a nie 10 :wink4:

Też je mam i są lux, chociaż UG 7+ w moim odczuciu są cichsze :)

Opublikowano

Goodyear UG 7+ te oponki bardzo mnie zaskoczyly. Zakupilem je miesiac temu i musze przyznac ze sa cichutkie i bardzo dobrze spisuja sie na drodze takze polecam :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Goodyeary UG 7+ ciche??? założyłem je miesiąc temu tragedia do 70 cicho a potem huk szum jak jasna ......ra

Opublikowano

Goodyeary UG 7+ ciche??? założyłem je miesiąc temu tragedia do 70 cicho a potem huk szum jak jasna ......ra

Może indeks prędkości nie ten :wink4:

No u mnie NOKIAN WR w :audi: - dobre opony i w miarę ciche.

W Focusie pomykają UG i powyżej 120 silnik zagłusza więc może nie słyszę tak dobrze jak w Audi :polew:

Serio... UG wydają mi się bardziej wyciszone niż Nokian i Michelin Alpin na którym wcześniej śmigałem.... ale to tylko moje zdanie :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.