Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual


bartoooh

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie gratulacje!!!!!!!! Niech służy bezawaryjnie!!!!

Teraz czekamy na pierwszy mod :decayed:

Dziekowal

Narazie nie bedzie modow:P chyba ze jakies kolo na lato....ale to zobaczymy.

Nawet w sumie nie mam pomyslu na mody:D Chyba ze dywaniki z Tesco:D

Mówiłeś, że nie masz Tesco! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przyłączę wrzucając swoje 5 groszy :wink: , gratuluje kolego autka :good: , co tu dużo gadać jest śliczna :good: Pewnie nigdy sobie na takie a4 nie pozwolę :grin: ale..... super że mamy takich forumowiczy którzy mogą taką piękna sztukę kupić i cieszyć się nowiuteńkim a4 :hi: dla mnie bomba :drool3: Bezawaryjności :naughty: Pozdrawiam

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje!!!!!!!! Niech służy bezawaryjnie!!!!

Teraz czekamy na pierwszy mod :decayed:

Dziekowal

Narazie nie bedzie modow:P chyba ze jakies kolo na lato....ale to zobaczymy.

Nawet w sumie nie mam pomyslu na mody:D Chyba ze dywaniki z Tesco:D

Mówiłeś, że nie masz Tesco! :grin:

Ale jak bd w PL to zajrze:D

Mamy Lidla:D tam tez maja Ciekawe oferty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje!!!!!!!! Niech służy bezawaryjnie!!!!

Teraz czekamy na pierwszy mod :decayed:

Dziekowal

Narazie nie bedzie modow:P chyba ze jakies kolo na lato....ale to zobaczymy.

Nawet w sumie nie mam pomyslu na mody:D Chyba ze dywaniki z Tesco:D

Mówiłeś, że nie masz Tesco! :grin:

Ale jak bd w PL to zajrze:D

Mamy Lidla:D tam tez maja Ciekawe oferty:D

Tylko nie zaglądaj jak będzie promocja bo w amoku ci Aude zabiorą :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z tym czy manual czy automat, co to was interesuje, jego wybór nie musicie go krytykować.

W manualu są bardzo dobrze skrzynie w 2.0 po 2011, do S-ki trzeba dopłacić fakt jest bajka, ale nie wszystkim potrzebne.

Padło pytanie co do systemów Euro6, nie robiłem jeszcze B9, pewnie niedługo się trafi, ale tak było już we wcześniejszych modelach:

EGR+KATwDPF+SCR Adblue jako końcowy. Prawdopodobnie w tym wypadku nie występuje już EGR, reszta jak najbardziej tak.

Zużycie Adblue jest nie wielkie więc nie traktowałbym tego jako przekleństwo. Silniki te mają bardzo wysokie ciśnienie szyny CR i są mocno doładowane, nieporównywalnie bardziej niż te które produkowano w 2008 tak więc z założenia już samo generowanie sadzy jest mniejsze.

Nie ma co..

Jak dla mnie piękna wizualnie wersja, oby służyła ! A wiadomo że będzie sporo gratów z A6 C7 będących już chwile na rynku i jest w porządku :)

Edytowane przez QaDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę bardzo ładne! kółka malutkie, ale to Tobie ma się podobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skrzynie to dobry wybór stronic wcześniej czy później się wysypie jak automat to tylko tiptronik, z tego co patrzyłem w konfigurator b9 to za adblue trzeba dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skrzynie to dobry wybór stronic wcześniej czy później się wysypie jak automat to tylko tiptronik, z tego co patrzyłem w konfigurator b9 to za adblue trzeba dopłacić.

Czesc juz tam pal licho z tym jaka skrzynia itp itd....

Co do adblue ja nie mialem szczegolnego wyboru, braölem auto z opcji jaka byla w salonie- i dla mnie korzystnie:)Cenowo nie nadplacilem i jestem zadowolony.

Dzisiaj ruszam w plener:D troszke pozniej niech mi wszystko zejdzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę bardzo ładne! kółka malutkie, ale to Tobie ma się podobać :)

Ja wiem ze kolka malutkie....ale co zrobic takie dostalem z autem, Na lato sa 17 ori audi mam nadzieje ze sie beda lepiej prezentowac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kółek to chyba minimum 18", bo mniejsze giną przy tej budzie. Ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo ja wiem sam chcialbym jakies lepsze kolo ale narazie musze zyc z tym co jest...Moze w lidlu jakies przeceny na felgi beda to kupie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna :dancing:

Ale to przetloczenie na lewych tylnych drzwiach jakby się z blotnikiem nie zgrywalo. Czy mi się zdaje??

Ps bralbym nawet na 15''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna :dancing:

Ale to przetloczenie na lewych tylnych drzwiach jakby się z blotnikiem nie zgrywalo. Czy mi się zdaje??Ps bralbym nawet na 15''

Pojde do garazu sprawdze...ale najpierw obowiazki pozniej przyjemnosci....kobita zagnala do sprzatania ozdob swiatecznych nie pomaga tlumaczenie ze nowe auto ze inspekcja czy stalo dobrze cala noc w garazu ze musze posluchaj jak stoi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z dyskusją czy jest czy niema zaworu egr przy adblue zapytałem znajomego tunera, który specjalizuje się w grupie Vag zapewnił mnie, że egr występuje w nowych 2.0 tdi wyposażonych w adblue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...