Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t


FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, kamil-vag napisał:

Warsztat, umiejętności, pokazanie procesu i efektu pracy na mega poziomie, super się to ogląda, naprawdę miło popatrzeć na taką relację. Kolejny raz rozwaliłeś system ! Perfekcja w każdym calu na karoserii i w każdym pixelu na fotach ! ?

:gicior::friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt na wysokim poziomie, sam kiedyś myślałem nad takim Rupesem, bo praca nim to sama przyjemność. Duży szacun za wykonaną robotę, jestem ciekaw jak sprawdzi się powłoka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obłęd jakiś :kox:

Szacun za wiedzę, osiągnięty efekt i zakupione klamoty bo to nie są tanie rzeczy ?

taniej chyba by było go w całości wymalować hehe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega robota - zdążył nas do tego przyzwyczaić świr. :decayed::kox:  Szkoda tylko, że wymuszona przez niestabilną ostatnio aurę. :angry:

Nie byłbym sobą gdybym nie przyczepił się do jakichś mało istotnych szczegółów. :rolleyes:

Co tam się stało z osłoną dolną silnika, że tak wisi? :o Aaa no i końcówka wydechu na 7 i 12 zdjęciu od końca jakaś taka nie teges. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko za***iście tylko... potem jedziesz na zakupy, wracasz na parking, a tam drugi kolor na 2 drzwiach przez cały bok... ;)

Jak auto ma 100 rys to 101 się nawet nie widzi, a po takim zabiegu... chyba zawał na miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Mega :D Nie wiem co kolego robisz zawodowo, ale nie rozumiem czemu nie detailing :P 

Fotki Twojego garażu to jest to co muszę pokazać swojej kobiecie i przetłumaczyć, że nasz garaż też będzie tak wyglądał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, afroo. napisał:

Mega robota - zdążył nas do tego przyzwyczaić świr. :decayed::kox:  Szkoda tylko, że wymuszona przez niestabilną ostatnio aurę. :angry:

Nie byłbym sobą gdybym nie przyczepił się do jakichś mało istotnych szczegółów. :rolleyes:

Co tam się stało z osłoną dolną silnika, że tak wisi? :o Aaa no i końcówka wydechu na 7 i 12 zdjęciu od końca jakaś taka nie teges. :eusathink:

Osłona to użyłbym określenia - „jeszcze się trzyma”:decayed: a wydechy niestety ale wchodzi korozja i raczej trzeba myśleć o nowych końcówkach....

11 godzin temu, tomekhxc napisał:

Nice :kox:  nie myślałeś żeby zająć się tym zawodowo ? :naughty:

Myślałem a nawet myśle, zobaczymy....

 

5 godzin temu, Unf napisał:

Wszystko za***iście tylko... potem jedziesz na zakupy, wracasz na parking, a tam drugi kolor na 2 drzwiach przez cały bok... ;)

Zgadza się, każdy się obciera o auto, przechodzi blisko, szura torbami przeciskając się,  nawet większość ludzi jak i mechaników  ma w zwyczaju dotykać lakier, przecierać kiedy jest brudny czy zakurzony , zanim zwrócisz uwagę już zdąży dotknac,  no ale co, chyba tak samo albo jeszcze bardziej drażni mnie jak auto stoi w słońcu i widzę swirle, rysy, zmatowienia, i twarde waterspoty....

 

3 godziny temu, rade napisał:

Fotki Twojego garażu to jest to co muszę pokazać swojej kobiecie i przetłumaczyć, że nasz garaż też będzie tak wyglądał ?

Życze jeszcze lepszego i wymarzonego sprzętu w środku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rade napisał:

? Mega :D Nie wiem co kolego robisz zawodowo, ale nie rozumiem czemu nie detailing :P 

Póki co to dla mnie odskocznia i silne uzależnienie, ale zobaczymy co czas przyniesie.....mam tez kolegę który ma studio i spędzam tam dość dużo czasu łącząc przyjemne z pożytecznym :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz sie za to, bo z taką dokładnością i spuszczaniem się nad autem klienta nie zarobisz na chleb :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KoJ@K napisał:

Nie bierz sie za to, bo z taką dokładnością i spuszczaniem się nad autem klienta nie zarobisz na chleb :kox:

True:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, xxxPALUCHxxx napisał:

Jakieś nowe auto już upatrzyles skoro audi wystawione na sprzedaż?

To Frost wystawił auto na sprzedaż? Nie pomyliłeś się z Tomkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dc99a6a9469bb63bdc999eb7ccf7
ALLEGRO.PL

Zobacz na allegro.pl ogłoszenie 36500.00 zł - Audi A4 B7 Avant 2006r 3.0 TDI V6 233km Quattro (8239969507). Allegro.pl -...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, muunv napisał:
dc99a6a9469bb63bdc999eb7ccf7
ALLEGRO.PL

Zobacz na allegro.pl ogłoszenie 36500.00 zł - Audi A4 B7 Avant 2006r 3.0 TDI V6 233km Quattro (8239969507). Allegro.pl -...

 

Jakaś dziwna moda nastała na wystawianie porządnych b7 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, xxxPALUCHxxx napisał:

Jakieś nowe auto już upatrzyles skoro audi wystawione na sprzedaż?

Tak Paweł auto jest wystawione, przyznam  że dwie perełki b8  z Niemiec od prywatnych właścicieli poszły mi już koło nosa, jedna 2.7 TDI a druga 3.0TDI bo raczej innego motoru nie będę szukał, myślałem też o S3 ale ten pomysł już nieaktualny bo w Grudniu będę miał córeczkę i jestem nastawiony na A4 b8 w Avancie, koncepcja auta tak na marginesie się nie zmieni będzie niżej, szerzej i z większym kołem, na forum nie wystawiałem, z resztą na osranym Facebooku już mi jeden specjalista od siedmiu boleści silnik k**wa wymieniał i sugerował swoje posrane filozofie i brednie że kończy się rozrząd dlatego wystawiam:facepalm:, a ja nie mam zamiaru wysłuchiwać tego całego pierdolenia z d*py wziętego...z resztą niech jadą do ASO to tam może ich dokształcą o napinaczach i rozrządzie, ja nie mam zamiaru się denerwować, auto jest w pełni sprawnie techniczne, nic się nie dzieje i nic nie ukrywam, a jego kosmetyka to nie tylko przerobione fotki ale kawał ciężkiej pracy robionej z pasji, oszustem i naciągaczem nie jestem... i tyle mam do powiedzenia w temacie sprzedaży auta, starczy napisałem się....

ps @muunv dzięki za dzisiejsze szybkie zakończenie tematu, masz dużego plusika:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FroS-t napisał:

w Grudniu będę miał córeczkę 

Gratulacje! ?

W kwestii auta, to dobrze napisałeś i tylko pozazdrościć przyszłemu właścicielowi takiego samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Gratulacje! ?

Bardzo dziękuję Kamil:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, FroS-t napisał:

Tak Paweł auto jest wystawione, przyznam  że dwie perełki b8  z Niemiec od prywatnych właścicieli poszły mi już koło nosa, jedna 2.7 TDI a druga 3.0TDI bo raczej innego motoru nie będę szukał, myślałem też o S3 ale ten pomysł już nieaktualny bo w Grudniu będę miał córeczkę i jestem nastawiony na A4 b8 w Avancie, koncepcja auta tak na marginesie się nie zmieni będzie niżej, szerzej i z większym kołem, na forum nie wystawiałem, z resztą na osranym Facebooku już mi jeden specjalista od siedmiu boleści silnik k**wa wymieniał i sugerował swoje posrane filozofie i brednie że kończy się rozrząd dlatego wystawiam:facepalm:, a ja nie mam zamiaru wysłuchiwać tego całego pierdolenia z d*py wziętego...z resztą niech jadą do ASO to tam może ich dokształcą o napinaczach i rozrządzie, ja nie mam zamiaru się denerwować, auto jest w pełni sprawnie techniczne, nic się nie dzieje i nic nie ukrywam, a jego kosmetyka to nie tylko przerobione fotki ale kawał ciężkiej pracy robionej z pasji, oszustem i naciągaczem nie jestem... i tyle mam do powiedzenia w temacie sprzedaży auta, starczy napisałem się....

ps @muunv dzięki za dzisiejsze szybkie zakończenie tematu, masz dużego plusika:good:

Gdyby każdy myślał tak jak ty to nikt by c**j..em. nie handlował 

Taka polityka w Polsce ze nie ma fajnych aut,  każdy myśli i uważa cię za oszusta, jeden powie „nie wystawił na forum bo coś ma do ukrycia i chce się pozbyć poza ” drugi powie „ nie chce żeby go kojarzyli” trzeci ze nie chce słuchać pierdo..nia na forum” wiec chocbys nie wiem jak się starał nie patrz na to, ludzie którzy maja wiedzieć, wiedza, którzy śledzą forum, szukaj, kupi, inni przypadkowo trafiając na aukcje powiedz „taka fajna fura, tyle robione, tyle prac, wkładu, doinwestowane, a sprzedaje, wiec coś pada” ma być klient to będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że handlarzyny za "perełki" ze Szwajcarii z krzywo doklejonym znaczkiem s-line wołają pod 30k. A tu za 36k jest pewne auto w ch... doinwestowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...