Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sylwester w Kolonii.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.derwesten.de/region/auch-in-hamburg-sexuelle-uebergriffe-auf-frauen-an-silvester-id11428037.html

"Sylwesterowa noc. Kolonia, Niemcy. Jest krótko po północy. Grupa blisko tysiąca imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej w pobliżu dworca głównego odpala fajerwerki, a następnie zaczyna atakować wszystkie kobiety, które znajdowały się w pobliżu. Wiele z nich zostaje okradzionych, pobitych. Z części zrywane są ubrania i bielizna. Dochodzi do gwałtów oraz prób gwałtów. Krzyki, płacz, policja bezradna...

Na policję do dziś zgłosiło się już blisko sto poszkodowanych kobiet.
Policja zatrzymuje kolejnych podejrzanych. Wszyscy mają azyl. Wszyscy to uchodźcy."

Także ten tego...

Opublikowano

To chyba do cioci Angeli trzeba napisać, bo to jej zasługa

Opublikowano

Lepiej ciocie Aniele zamknac do nich i niech sobie posiedzi z nimi!!to wtedy zobaczymy czy dalej ich tak chetnie bedzie przyjmowac

Opublikowano

A przepraszam, a na tych ulicach i placach podczas zabawy sylwestrowej to bawiły się same kobiety ? a gdzie dzielni mężczyźni ?? !!

Edytowane przez marec-ki

Opublikowano

a gdzie dzielni mężczyźni ?? !!

Walczyli...z zakładaniem rurek :wink:

Opublikowano

Walczyli...z zakładaniem rurek :wink:

Faktycznie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Od rurek to im się jajka zgniotły!

Opublikowano

Wpuścili dziadostwo do kraju i mają za swoje, a to zapewne dopiero początek.

Opublikowano

czasem sie muszą zdarzyć tragedie, zanim ludzie otworzą oczy..niestety tak to juz jest..ale myśle, ze to jeszcze nie byl ten rodzaj tragedii..

Opublikowano

Z tego co mi szwagierka mówiła (mieszka już kilka lat w Niemczech) to Niemcy już dawno otworzyli oczy tylko rząd niemiecki tłamsi szybko wszelkie negatywne opinie o tych ciapatych. Ponoć jakiekolwiek filmiki ukazujące ich w negatywnym świetle są szybko usuwane z wszelkich portali. Ale teraz widać coś się zmienia. Może pójdą po rozum do głowy i przynajmniej ograniczą dalszy napływ bo pozbyć się tych co już są będzie im trudno.

Opublikowano
  • Autor

Merkelowa jest ultra socjalistką. Najgorszy sort komucha.

Opublikowano

Powinni ja powiesić jak Duce za zdrade kraju. Winni są nie obywatele którzy teraz na tym cierpią tylko jak przedmówca napisał politycy. Panowie i panie to dopiero początek.

Opublikowano

A niech ruchają te niemry, może w końcu będą ładniejsze za 20 lat.

Opublikowano

A niech ruchają te niemry, może w końcu będą ładniejsze za 20 lat.

:thumbup1::decayed:

Opublikowano

A niech ruchają te niemry, może w końcu będą ładniejsze za 20 lat.

No to uprzejmie Ci przypominam iż najpóźniej w połowie 2017 roku do Polski zawita pierwsze 6.000 takich samych Imigrantów . Z tych 6 tysięcy 60 % to Byczki w wieku poborowym - myślisz że co Oni tutaj będą robić z Polkami , swetry na drutach ?

Opublikowano

A niech ruchają te niemry, może w końcu będą ładniejsze za 20 lat.

Jakby Tobie siostrę żonę albo córkę wyruchali inaczej byś spiewał. Po za tym "niemry" wcale nie są brzydkie, podobnie jak w Polsce są różne urody.

Opublikowano

Lepiej ciocie Aniele zamknac do nich i niech sobie posiedzi z nimi!!to wtedy zobaczymy czy dalej ich tak chetnie bedzie przyjmowac
eee ona będzie w 7 niebie..

A przepraszam, a na tych ulicach i placach podczas zabawy sylwestrowej to bawiły się same kobiety ? a gdzie dzielni mężczyźni ?? !!
ale to kobiety zaatakowały ich...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.