Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :).

Ostatnio nie miałem czasu za bardzo żeby zrobić zdjęcia, ale dzisiaj znalazłem. Zdjęcia robione przed zmrokiem. Nie najlepsze ale, za niedługo będą lepsze :>.

Wyposażenie:

- ABS

- wspomaganie kierownicy

- 4 poduszki powietrzne

- 4 elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- centralny zamek

- klimatyzacja

- imobilliser

- 17" felgi orginalne Audi S4

- Radio JVC + Mp3

W planach:

- czas pokaże... :kox:

Oto zdjęcia mojej A4 :)

audia41dq4.jpg

audia42px4.jpg

audia43yu2.jpg

audia44pu0.jpg

audia45gr7.jpg

SESJA ZIMOWA :>

audia49vh7.jpg

audia43dk4.jpg

audia410qa3.jpg

audia411xa7.jpg

audia41mx1.jpg

audia42sd3.jpg

audia46ya9.jpg

audia47zv6.jpg

audia44ej7.jpg

audia48ib4.jpg

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego chcemy zobaczyć co tam masz w środku!!! :kox: Plany całkiem całkiem. Jak założysz soczewki to obowiązkowo HIDy i bryczka kox ! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Prawdopodobnie jutro postaram się zrobić nowe zdjęcia mojej A4. Zobaczymy jak z czasem i pogodą :naughty:.

wpe403mk8.jpg

Tak mniej więcej planuje zmodyfikować swoją A4 (tak jak na zdjęciu)

Może jakieś ksenony... :> :> :>

Felgi oczywiście inne ale tylko 17" :>. Może jakieś zderzaki RS :kox::naughty:. Wszystko zależy od funduszy.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie zderzaki RS nie wejdą lepiej już zrobisz kupując od S4 :good: obowiązkowo pokaz wnetrze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oglądania nowych zdjęć pt. "Sesja Zimowa" :>, a prawdopodobnie we Wtorek Audiczka nabierze nowego uroku :>

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Kolor Dobre wyposażenie! :good: plany zacne!!! W zasadzie podobne do moich :rolleyes: Tylko ja się jeszcze nad czipsem zastanawiam :mysli: A i przecież nad resztą gadzetów z S4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy światełka super sie prezentują :cool1: ale mam pytanie.. co to za pokrowce i skąd je wytrzasnąłeś? (bo widze ze oryginalne) tylko wydaje mi sie ze nie do tych siedzisk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki super :good:

Pokrowce jakoś mi nie pasują do tego autka sądze żebyło lepiej bez nich :wink4: Może jakby były ładnie naciągniete to by ładnie wyglądało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób glebe i kołka 17 wrzuć

co Wy wszyscy z tą glebą.. juz nikt nie lubi jeździc komfortowo ? jak wrzuci felge 17" z niskim profilem to juz bedzie autko zachowywalo sie jak taczka na naszych drogach.. Ładna fela jak najbardziej ale glebie jestem przeciwny. Moze ładnie wygląda ale czy takie wygodne to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdziwa skóra. Pokrowce są wyszywane właśnie pod Audi A4 od 1994-2001. Ona jest dobrze naciągnieta :>. Tylko dobrze nie wysiedziana :naughty::kox: :gwizdanie:. Kremowa skóra super pasuje pod ten kolor Audi, który mam i jeszcze dokupiłem kremowe gumowe dywaniki. A te pokrowce kupiłem w Libii jak byłem u rodziców. W Polsce takich pokrowców nie widziałem. A Audi nie mam zamiaru obniżać ponieważ jak teraz jest jest bardzo dobrze. Nie chce stracić na komforcie. Mała dziura i będe bardziej to odczuwać niż teraz. Jakieś fajne 17" planuje na wiosne :>

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze nawet cacy tylko jeszcze boczki wyklej tym samym kolorem skory ... ja zaczelem od boczkow a tapicer co mial mi robic sie wymigal ;/ i szukam innego na zmiane tapicerki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...