Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozycja startowa to pikus-

-Robert mial ten talent ze zawsze w pierwszym zamieszaniu po starcie jakos sie przedzieral bez szwanku :D

Ciekawe jak to jutro bedzie...

[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:45_________________________________________________Jak sobie pomyśle ze Robert był zawsze przed Petrowem...

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siara, bez niego to już nie to samo...

no i jeszcze Pietrow z poważną szansą na podium :shocked:

Opublikowano

Pietrow trzeci :blink: no tego sie nie spodziewalem. Robert, gdzie ty sie podziewasz?! :(

Opublikowano

;(

Opublikowano

to chyba dobrze ze lotus reno ma dobre bolidy i pietrow jest trzeci

Opublikowano

to chyba dobrze ze lotus reno ma dobre bolidy i pietrow jest trzeci

Pewnie, że dobrze, tylko jak sobie pomyślę co mógłby Robert z bolidem zrobić, skoro Pietrov wywalczył pudło, to :confused4:

Opublikowano

A pisałem w zeszłym sezonie, że Petrov ma potencjał :gwizdanie:

Karwa, ale Vettel zdeklasował wszystkich :shocked:

Opublikowano

A pisałem w zeszłym sezonie, że Petrov ma potencjał :gwizdanie:

Jaki potencjal?? Po prostu 1 pit stop mniej niz ALO. Jeszcze 2 kolka i bylby 4 :hi:

Opublikowano

A pisałem w zeszłym sezonie, że Petrov ma potencjał :gwizdanie:

Jaki potencjal?? Po prostu 1 pit stop mniej niz ALO. Jeszcze 2 kolka i bylby 4 :hi:

Pamietaj, że dojść kogoś to jedno. Potem trzeba jeszcze go wyprzedzić. Przypomnij sobie ostatni wyścig w zeszłym roku i tą samą parę kierowców... :gwizdanie:

Co do PitStop, to Sergio Perez miał tylko jeden, a jednak nie wygrał :hi:

Opublikowano

Widać, że Petrov trochę "dojrzał" i ma większe doświadczenie w porównaniu do poprzedniego sezonu. Za to Heidfeld :thumbdown:

Opublikowano

ogólnie fajny wyścig. Ferrari trochę za bardzo zachowawczo jeśli chodzi o pit stopy (spokojnie mogli pojechać na 2 zjazdy)

PET bardzo dobry wyścig.

WEB słabo

HAM i BUT bardzo walecznie :good:

Sauber udowodnił, że wcale nie jest tak źle z wytrzymałością opon.

Regulowane tylne skrzydło nie do końca zdaje egzamin

KERS też nie jest niezbędny do szybkiej jazdy (Red Bull) Bardziej przydaje się do obrony pozycji niż do atakowania

Opublikowano

To nie Heidfeld zastąpił Kubicę, tylko Petrov :>

Opublikowano

To nie Heidfeld zastąpił Kubicę, tylko Petrov :>

to się jeszcze okaże :gwizdanie:

sceptycznie podchodzę do poczynań pietrova :cool1:

Opublikowano

Od zawsze wiedziałem ze Pietrov to dobry kierowca i wiedziałem ze w tym sezonie pokaże klase.. Jeśli bolid będzie sie dobrze rozwijał to spokojnie bedzie walczył o P3 na koniec

Opublikowano

Od zawsze wiedziałem ze Pietrov to dobry kierowca i wiedziałem ze w tym sezonie pokaże klase.. Jeśli bolid będzie sie dobrze rozwijał to spokojnie bedzie walczył o P3 na koniec

a ja nie. uwazam, ze jest przecietny. dzisiaj pojechal rowno ale wcale nie blyszczal. ani go dzisiaj nikt specjalnie nie atakowal, ani nikogo specjalnie nie gonil. Button czy Alonso podobali mi sie dzisiaj duzo bardziej. Witalij w kwalifikacjach mial niezly czas, mial szczescie i wykrecil odrobine lepiej niz Rosberg. To P6 z kwalifikacji dzisiaj zaprocentowalo w polaczeniu z dobrym startem. Pojechal rowno ale d*py nie urywal. Oczywiscie, jak porownamy jego dzisiejsza jazde (a szczegolnie start) do tego co wyczynial w zeszlym sezonie to rzeczywiscie bylo niezle - ale na tle innych kierowcow z czolowki - przecietnie.

kiedys slyszalem, jak Mikolaj Sokol komentujac Pietrowa powiedzial, ze tytul wicemistrza GP2 dostal w zasadzie przez "zasiedzenie", jezdzil i jezdzil w GP2 az wyjezdzil - i moim zdaniem to bardzo trafna ocena tego kierowcy.

moze sie myle - ale to akurat latwo bedzie zweryfikowac w nastepnych wyscigach.

no a start Pietrowa na suzuce to juz totalna miazga [38 sekunda]

http://www.youtube.com/watch?v=YdBQOw63ymo&feature=player_detailpage#t=38s

Opublikowano

Od zawsze wiedziałem ze Pietrov to dobry kierowca i wiedziałem ze w tym sezonie pokaże klase.. Jeśli bolid będzie sie dobrze rozwijał to spokojnie bedzie walczył o P3 na koniec

Myślę, że dużo za wcześnie na takie spekulacje, ale wiemy już, że Vitek nie przespał zimy a i bolid daje szansę na walkę w sezonie. Teraz trza sumiennie przepracować cały sezon i na koniec kto wie?...

Pamiętajmy, że konkurencja nie śpi. Ferrari jeszcze nie pokazało pazura a Mercedes ciągle jest niewiadomą :mysli:

Opublikowano

Robert dał się poznać jako kierowca który bardzo oszczędnie obchodził się z oponami i uważm że też by pojechał na 1 pit stop,

wiecie co to by oznaczało :gwizdanie:

Opublikowano

Robert dał się poznać jako kierowca który bardzo oszczędnie obchodził się z oponami i uważm że też by pojechał na 1 pit stop,

wiecie co to by oznaczało :gwizdanie:

Czy ja wiem, że tak oszczędnie zawsze praktycznie jako pierwszy po opony zjeżdżal.. On ma dośc agresywny styl jazdy

Opublikowano

Osobiście trzymam kciuki za Nicka, jeszcze pokaże klasę !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.