Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że wątek nie umarł wraz z BMW Sauber F1 Team i z końcem sezonu :cool1:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M58455183fbc.0.html

Zacznie się karuzela transferowa :gwizdanie:

Spokojnie nie pozwolę na to :naughty: Bmw odeszło ale Robert dalej będzie jeździł

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 308,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nadzieję że wątek nie umarł wraz z BMW Sauber F1 Team i z końcem sezonu :cool1:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M58455183fbc.0.html

Zacznie się karuzela transferowa :gwizdanie:

Spokojnie nie pozwolę na to :naughty: Bmw odeszło ale Robert dalej będzie jeździł

Ja ciągle wierzę, że najlepsze dopiero przed nami :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję że wątek nie umarł wraz z BMW Sauber F1 Team i z końcem sezonu :cool1:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M58455183fbc.0.html

Zacznie się karuzela transferowa :gwizdanie:

Spokojnie nie pozwolę na to :naughty: Bmw odeszło ale Robert dalej będzie jeździł

Ja ciągle wierzę, że najlepsze dopiero przed nami :cool1:

Ja wiem :cool1:
Opublikowano

http://www.f1.wp.pl/kat,1775,title,Nocna-przejazdzka-po-Yas-Marina-Circuit,wid,11628872,wiadomosc.html

Czuję że będzie walka!

Czuję że Kubica będzie na 2-3 miejscu, ham wypadnie a wygra Vettel.

Prawie trafiłem. Tyle że Robercikowi się nie udało. Z wypowiedzi jego wynika że pierwsze 15 okrążeń było dobrze, a potem się coś stało. Ciekawe czy to ściema czy tak naprawdę było.[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 09:08_________________________________________________http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Bridgestone-wycofuje-sie-z-Formuly-1,wid,11649340,wiadomosc.html

I znowu wszystko od początku.

Opublikowano

Moim zdanie wyszła awaria na treningu. Robert nie miał możliwości testować auta w nacnych warunkach i jak słońce zaczęło zachodzić skończyła się dobra jazda. Podobnie było w kwalifikacjach.

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie ma co teraz już dyskutować co Było :naughty:

Należą się podziękowania Robertowi i BMW za to że mogliśmy sobie troszkę tu popisać I POKIBICOWAĆ .Nawet jak się nie udawało :wink4:

:oklaski:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 11:48_________________________________________________http://www.sport.pl/F1/0,0.html

Opublikowano

Wąski ma racje.Trzeba im za to podziękować (BMW i Robercikowi).Mam nadzieje że teraz w sezonie 2010 będziemy się wypowiadać dalej o Robercie i jego nowym zepole (RENAULT) :naughty:

Opublikowano

Słusznie. Dzieki za emocje i 70 wyścigów :notworthy:

Czy już wiadomo, kto będzie jeździł w nowych zespołach? Gdzie można znaleźć składy nowych ekip?

Opublikowano

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Krytyka-Abu-Dhabi-wyroznienie-dla-Kubicy,wid,11650100,wiadomosc.html

Sporo ma racji - Monza, Spa, Interlagos - tam emocje są gwarantowane. A tu? Hotel Yas i wkółko tylko o tym, bo na torze nic się nie działo.

Ostatnie 5 okrążeń przespałem, co ostatnio przytrafiło mi się na Walencji... :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 17:45_________________________________________________Heidfeld miał swoje 5 minut:

http://f1.sport.pl/Artykul.82+M543be35c81e.0.html

Opublikowano

Ostatnie 5 okrążeń przespałem, co ostatnio przytrafiło mi się na Walencji.

to nie ogladałes najlepszego pogoń Jensona Buttona za Markiem Webberem
Opublikowano

http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Krytyka-Abu-Dhabi-wyroznienie-dla-Kubicy,wid,11650100,wiadomosc.html

Sporo ma racji - Monza, Spa, Interlagos - tam emocje są gwarantowane. A tu? Hotel Yas i wkółko tylko o tym, bo na torze nic się nie działo.

Po prostu Herman Tilke powinien mieć zakaz projektowania torów f1... niech zajmie się projektowaniem pasów startowych na lotniskach.

Opublikowano

Po prostu Herman Tilke powinien mieć zakaz projektowania torów f1... niech zajmie się projektowaniem pasów startowych na lotniskach.

Tylko niech zrobi szeroki ten pas to może częściej będziemy widzeli jak się wyprzedzają :polew:

Opublikowano

oj tam narzekacie...wyjazd z pitstopów emocjonujący :decayed:

Opublikowano

oj tam narzekacie...wyjazd z pitstopów emocjonujący :decayed:

jakie macie typy co by sie stało gdyby faktyzcnie kogos tam obróciło...

ja obstawiam ze mieli w ostatnim boxie wielki spychacz (cos jak plug do sniegu )

i jakby ktos sie tam rozpieprzyl to taki plug zabrałby w minute z drogi wszystko co zastalo z bolidu razem z kierowca :polew: :polew:

no bo pomijajac ze ciasno tam i praktycznie nie dałoby sie wyminac rozbitego auta to jeszcze zero szans na jakas akcje ratunkowa... wymyslili :wallbash:

Opublikowano

jak jeżdżą bez Q to nie ma się co dziwić :polew:

a tak apropos... dobrze pamiętam że były kiedyś bolidy 4x4? czy coś pokręciłem... lata 70te?

Opublikowano

jak jeżdżą bez Q to nie ma się co dziwić :polew:

a tak apropos... dobrze pamiętam że były kiedyś bolidy 4x4? czy coś pokręciłem... lata 70te?

było kiedyś obejście przepisów przez jakiś team (Lotus chyba). nie był to naped na 4 koła stricte (nie mial polaczenia z napędem), ale miał przednie koła połaczone ze sobą czymś na kształt ośki z przekładnia planetrana po środku. wewn koło przednie kręcilo sie wolniej, a zewn przednie szybciej i wytwarzało lepszą przyczepność.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.