Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

skoro pietia był 6 to który byłby Robert, aż płakać ;( się chce :wallbash: :wallbash: :wallbash: NIKT :polew:

realnie patrzac na czasy Robert moglby być max 4 max :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skoro pietia był 6 to który byłby Robert, aż płakać ;( się chce :wallbash: :wallbash: :wallbash: NIKT :polew:

realnie patrzac na czasy Robert moglby być max 4 max :)

realnie patrząc Robert był 4-5 pozycji przed Pietią wg.mnie 2 :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja startowa to pikus-

-Robert mial ten talent ze zawsze w pierwszym zamieszaniu po starcie jakos sie przedzieral bez szwanku :D

Ciekawe jak to jutro bedzie...

[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:45_________________________________________________Jak sobie pomyśle ze Robert był zawsze przed Petrowem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siara, bez niego to już nie to samo...

no i jeszcze Pietrow z poważną szansą na podium :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietrow trzeci :blink: no tego sie nie spodziewalem. Robert, gdzie ty sie podziewasz?! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba dobrze ze lotus reno ma dobre bolidy i pietrow jest trzeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba dobrze ze lotus reno ma dobre bolidy i pietrow jest trzeci

Pewnie, że dobrze, tylko jak sobie pomyślę co mógłby Robert z bolidem zrobić, skoro Pietrov wywalczył pudło, to :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem w zeszłym sezonie, że Petrov ma potencjał :gwizdanie:

Jaki potencjal?? Po prostu 1 pit stop mniej niz ALO. Jeszcze 2 kolka i bylby 4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałem w zeszłym sezonie, że Petrov ma potencjał :gwizdanie:

Jaki potencjal?? Po prostu 1 pit stop mniej niz ALO. Jeszcze 2 kolka i bylby 4 :hi:

Pamietaj, że dojść kogoś to jedno. Potem trzeba jeszcze go wyprzedzić. Przypomnij sobie ostatni wyścig w zeszłym roku i tą samą parę kierowców... :gwizdanie:

Co do PitStop, to Sergio Perez miał tylko jeden, a jednak nie wygrał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie fajny wyścig. Ferrari trochę za bardzo zachowawczo jeśli chodzi o pit stopy (spokojnie mogli pojechać na 2 zjazdy)

PET bardzo dobry wyścig.

WEB słabo

HAM i BUT bardzo walecznie :good:

Sauber udowodnił, że wcale nie jest tak źle z wytrzymałością opon.

Regulowane tylne skrzydło nie do końca zdaje egzamin

KERS też nie jest niezbędny do szybkiej jazdy (Red Bull) Bardziej przydaje się do obrony pozycji niż do atakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Heidfeld zastąpił Kubicę, tylko Petrov :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Heidfeld zastąpił Kubicę, tylko Petrov :>

to się jeszcze okaże :gwizdanie:

sceptycznie podchodzę do poczynań pietrova :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze wiedziałem ze Pietrov to dobry kierowca i wiedziałem ze w tym sezonie pokaże klase.. Jeśli bolid będzie sie dobrze rozwijał to spokojnie bedzie walczył o P3 na koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze wiedziałem ze Pietrov to dobry kierowca i wiedziałem ze w tym sezonie pokaże klase.. Jeśli bolid będzie sie dobrze rozwijał to spokojnie bedzie walczył o P3 na koniec

a ja nie. uwazam, ze jest przecietny. dzisiaj pojechal rowno ale wcale nie blyszczal. ani go dzisiaj nikt specjalnie nie atakowal, ani nikogo specjalnie nie gonil. Button czy Alonso podobali mi sie dzisiaj duzo bardziej. Witalij w kwalifikacjach mial niezly czas, mial szczescie i wykrecil odrobine lepiej niz Rosberg. To P6 z kwalifikacji dzisiaj zaprocentowalo w polaczeniu z dobrym startem. Pojechal rowno ale d*py nie urywal. Oczywiscie, jak porownamy jego dzisiejsza jazde (a szczegolnie start) do tego co wyczynial w zeszlym sezonie to rzeczywiscie bylo niezle - ale na tle innych kierowcow z czolowki - przecietnie.

kiedys slyszalem, jak Mikolaj Sokol komentujac Pietrowa powiedzial, ze tytul wicemistrza GP2 dostal w zasadzie przez "zasiedzenie", jezdzil i jezdzil w GP2 az wyjezdzil - i moim zdaniem to bardzo trafna ocena tego kierowcy.

moze sie myle - ale to akurat latwo bedzie zweryfikowac w nastepnych wyscigach.

no a start Pietrowa na suzuce to juz totalna miazga [38 sekunda]

http://www.youtube.com/watch?v=YdBQOw63ymo&feature=player_detailpage#t=38s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze wiedziałem ze Pietrov to dobry kierowca i wiedziałem ze w tym sezonie pokaże klase.. Jeśli bolid będzie sie dobrze rozwijał to spokojnie bedzie walczył o P3 na koniec

Myślę, że dużo za wcześnie na takie spekulacje, ale wiemy już, że Vitek nie przespał zimy a i bolid daje szansę na walkę w sezonie. Teraz trza sumiennie przepracować cały sezon i na koniec kto wie?...

Pamiętajmy, że konkurencja nie śpi. Ferrari jeszcze nie pokazało pazura a Mercedes ciągle jest niewiadomą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert dał się poznać jako kierowca który bardzo oszczędnie obchodził się z oponami i uważm że też by pojechał na 1 pit stop,

wiecie co to by oznaczało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...