Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

na Polsat news był wywiad z Roberta pilotem

pieprzona barierka :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:11_________________________________________________http://globoesporte.globo.com/motor/formula-1/noticia/2011/02/foto-alonso-e-o-primeiro-ir-ao-hospital-onde-kubica-esta-internado.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wypsiu ś w i ę t a p r a w d a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzył się wypadek i chłopak zostaje skrytykowany bo niby powinien tylko skupić się na F1.... :wallbash:

...a jeśli wszystko by się potoczyło dobrze i Robert by również miał jakieś osiągi w rajdach to wszyscy by bili mu wielkie BRAWA...!!!

Szkoda gadać. Wystarczy przejżeć ten wątek. Jak miał wyniki, to się wszyscy spuszczali jaki to jest za***isty. Jak się rozpierdolił, to nagle stał się Nieodpowiedzialnym głupkiem.

Masakra. Polacy potrafią kibicować tylko zwycięzcom :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie wszyscy, bo jak mu nie szło to ja cały czas wierzyłem w niego, że w końcu uda mu się zostać mistrzem świata w F1. Zawsze coś staneło mu na drodze. Czy awaryjny bolid w BMW-Sauber czy Renault. Nie jedno krotnie pokazał, że to bardzo utalentowany kierowca. Niektórzy to pewnie czekali jak podwinie mu się noga. Teraz najważniejsze, żeby wyszedł z tego cało. Miał czucie w rękach, dłoniach i nogach. Wierze, że tek będzie :notworthy::hi::good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że będzie wszystko ok ,w Roberta za dużo zainwestowali , a po drugie to Twardy gość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W czwartek podczas testów Formuły 1 na torze Circuit Ricardo Tormo w Walencji Kubica był najszybszy. Wynik Polaka był najlepszym w całej trwającej od wtorku sesji testowej"

a miało być tak pięknie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że będzie wszystko ok ,w Roberta za dużo zainwestowali , a po drugie to Twardy gość .

Silny psychicznie i fizycznie. Pewnie nie jeden po wypadku jaki miał Kubica w Kanadzie dał by sobie spokój z F1, bo tamto wydarzenie by go prześladowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzył się wypadek i chłopak zostaje skrytykowany bo niby powinien tylko skupić się na F1.... :wallbash:

...a jeśli wszystko by się potoczyło dobrze i Robert by również miał jakieś osiągi w rajdach to wszyscy by bili mu wielkie BRAWA...!!!

zawsze bylem przeciwny jego startom w rajdach - mozesz sprawdzic moje posty. sledze jego kariere od 96 roku i za bardzo go lubie aby myslec w tak banalny sposob jaki opisales wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kibicuje tylko Robertowi nikomu innemu. Teraz będę kibicował mu trochę inaczej mianowicie żeby szybko wracał do zdrowia. Bardziej niż sam wypadek wkurzały mnie media!!!!! Zamiast podawać rzeczowe informacje zrobiła się o medialna afera z amputowaniem dłoni nawet całego ramienia oczywiście już go zastępują ..... takie pierd....enie!!!! Już teraz nadchodzą dobre wieści ale jeszcze się we mnie gotuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

media zachowują się jak psy spuszczone z łańcucha :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

nie sprawdzą u żródła tylko piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu kibicuje od kąt graliśmy razem na ps2 w motory GP w 2005r gdzie na drugi dzień wystartował u mnie w Krk w powracającym rajdzie Krakowskim :)

Hehe to były czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbędzie się ta konferencja niech się wypowie któryś z doktorków co się Nim zajmuje strasznie zwodzą KONKRETY!!!!!

Swoja drogą jakiego szacunku i uznania dorobił się Robert nie tylko w Polsce ale i na świecie !!!! Ostatni raz cały dzienny blok w stacjach informacyjnych był poświęcony hmmmm wiemy jakiej tragedii!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21:36 - Musimy poczekać przynajmniej tydzień, by zobaczyć czy ręka przetrwa - powiedział profesor Igor Rossello, który operował prawą rękę Roberta Kubicy. Polskiemu kierowcy wszczepiono implanty w celu rekonstrukcji kości oraz unaczyniono tkanki.

http://www.eurosport.pl/formula-1/sezon-2011/2011/wypadek-kubicy-w-rajdzie_sto2653513/story.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak reka przetrwa to około 7-12 dni bedzie wiadomo - ale pózniej jej powrót do pełni władzy - robert moze wróci do prowadzenia samochodu ale dof1 jest potrzeba bardzo sprawnych palców zeby opanowac guziki na kierownicy ;( nie widze tego z punktu medycznego (taki mam zawód) choc z punktu kibica bardzo tego bym chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...