Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

jak reka przetrwa to około 7-12 dni bedzie wiadomo - ale pózniej jej powrót do pełni władzy - robert moze wróci do prowadzenia samochodu ale dof1 jest potrzeba bardzo sprawnych palców zeby opanowac guziki na kierownicy ;( nie widze tego z punktu medycznego (taki mam zawód) choc z punktu kibica bardzo tego bym chciał

Tylko, że nie masz żadnych konkretnych wieści aby cokolwiek na temat z punktu widzenia Twojego zawodu - z punkktu widzenia medycznego powiedzieć. Póki co to nic nie wiemy bo zwykle takie konferencje/pierwsze informacje są weryfikowane w życiu... :cool1:

bądźmy dobrej myśli :good:

Dokładnie! :good: W kolejnych dniach będziemy mieć jeszcze sporo informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale nawaliliscie stron- ! :gwizdanie:

Ja tez jak sie o tym dowiedzialem to mi lacie z nog spadly....

Tez sie wkuzylem ze musial brac udzial w tym rajdzie, ale nigdy by mi do glowy nie przyszlo osadzac go za to co robi. Robert po prostu zyje dla scigania, i zdaje sobie sprawe ze to niebezpieczne z tym ze rajdy bardziej i dlatego mysle ze wlasnie dlatego one mu sie bardziej podobaja. Robert pokazal juz ze ma odpowiednia psychike dla swojego zajecia jak po wypadku w Montrealu nic nie stracil ze swojej ikry. Na szczescie nie ma zagrozenia dla zycia, a ze jest mlody i zdrowy to mysle ze jeszcze nie raz go w bolidzie F1 zobaczymy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak reka przetrwa to około 7-12 dni bedzie wiadomo - ale pózniej jej powrót do pełni władzy - robert moze wróci do prowadzenia samochodu ale dof1 jest potrzeba bardzo sprawnych palców zeby opanowac guziki na kierownicy ;( nie widze tego z punktu medycznego (taki mam zawód) choc z punktu kibica bardzo tego bym chciał

Tylko, że nie masz żadnych konkretnych wieści aby cokolwiek na temat z punktu widzenia Twojego zawodu - z punkktu widzenia medycznego powiedzieć. Póki co to nic nie wiemy bo zwykle takie konferencje/pierwsze informacje są weryfikowane w życiu... :cool1:

bądźmy dobrej myśli :good:

Dokładnie! :good: W kolejnych dniach będziemy mieć jeszcze sporo informacji.

mam czytalem co mu robili -cytat lekarza operujacego "- Sytuacja była niewątpliwie poważna. Dłoń była niemal amputowana i wszystko zrekonstruowaliśmy przed złożeniem złamań. Potem pracowaliśmy nad połączeniem mięśni i nerwów. Operacja zakończyła się pomyślnie" czyli mozna powiedziec tlumaczenie dla Ciebie po chłopsku ze tak jak by ci urwało łape i Ci ja z powrotem przyszyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak reka przetrwa to około 7-12 dni bedzie wiadomo - ale pózniej jej powrót do pełni władzy - robert moze wróci do prowadzenia samochodu ale dof1 jest potrzeba bardzo sprawnych palców zeby opanowac guziki na kierownicy ;( nie widze tego z punktu medycznego (taki mam zawód) choc z punktu kibica bardzo tego bym chciał

Tylko, że nie masz żadnych konkretnych wieści aby cokolwiek na temat z punktu widzenia Twojego zawodu - z punkktu widzenia medycznego powiedzieć. Póki co to nic nie wiemy bo zwykle takie konferencje/pierwsze informacje są weryfikowane w życiu... :cool1:

bądźmy dobrej myśli :good:

Dokładnie! :good: W kolejnych dniach będziemy mieć jeszcze sporo informacji.

mam czytalem co mu robili - implanty zeby poskladac reke i odnawiali naczynia i scięgna czyli mozna powiedziec tlumaczenie dla ciebie po chłopsku ze tak jak by ci urwało lape i ci ja z powrotem przyszyli

No to widzę, że wiele się z tego co wyczytałeś dowiedziałeś... No ale może to dla ciebie wystarczy. :cool1: Ja tam nie bedę wróżył ani dobrze ani źle tylko będę czekał na konkrtene wieści za kilka dni, tygodni,miesięcy... :good: BTW Tłumaczenie zostaw dla siebie. :decayed: Trzymam kciuki za Roberta! I to jest najważniejsze. :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Tłumaczenie zostaw dla siebie

ok troche mnie poniosło , ale uwierz ze bedzie cieżko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3 lata temu siekierą walnąłem w rękę przecinając sobie 2 ścięgna i do tej pory nie mam 100 % sprawności w 2 palcach. Szczerze mówiąc takie obrażenia jakie ma Robert nie wróżą szybkiego powrotu do zdrowia. Ale miejmy nadzieje, skoro operowali go najlepsi specjaliści, a nie tak jak mnie - polscy rzeźnicy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a06310.jpg

Pierd lona barierka :wallbash::kwasny::disgust:. Powinni zastosować liny takie jakie są Szwecji na autostradzie, które amortyzują uderzenie :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta Barierka to rzeczywiście miał pecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony też kupę szczęścia że go nie przebiła.

Generalnie to obawiam się każdej informacji o stanie zdrowia Roberta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony też kupę szczęścia że go nie przebiła.

Generalnie to obawiam się każdej informacji o stanie zdrowia Roberta :(

dokładnie, też się boję :( ogólnie jego stan jest niefajny :confused4: i tak jak mówisz miał masę szczęścia, że go nie przebiło, prawie ucięło mu rękę (a nawet można powiedzieć że ucięło :( ) i solidnie potargało nogę, ale przecież mogło być gorzej ;( Nawet nie chcę myśleć co by było gdyby ta bariera weszła w auto te 10-15 cm bardziej w jego stronę :no:

Nikogo nie chcę osądzać, stało się - był to nieszczęśliwy wypadek :( Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać i trzymać kciuki za Robercika :confused4: Trzymaj się chłopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta Barierka to rzeczywiście miał pecha...

Wloskie partactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

podobno 90 minut trwała akcja wyciągania Kuby z wraku :shocked:

Aż 90 minut trwało wyciągnie Roberta Kubicy z wraku samochodu po fatalnym wypadku w rajdzie Ronde di Andora. Podczas przedłużającej się akcji ratunkowej nasz kierowca stracił bardzo dużo krwi, co było największym zagrożeniem podczas operacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na sieci film z kolejnego auta które jechało za Robkiem ale jakoś nie mogę wyszukać. Na tvn24 pokazywali właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie to wk***ia, że mu nie zakazali jeździć w takich eventach...

gość, który jest tyle wart :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo h.... wyglada zdjecie z bariera w srodku mozna powiedziec ze mial duzo szczescia i dobrze ze tylko tak sie to skonczylo, moim zdaniem mie powinien startowac w takich zawodach cos za cos :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...