Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Wiliams dysponuje w tym sezonie dość dobrym bolidem. Szkoda że tyle punktów że te "pechy" Masy im uciekło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie każdy może być Mistrzem Świata- większość z całej stawki- nim nie będzie:wink4:

kierowca jest tylko częścią teamu, a zadaniem jego jest zdobywanie doświadczenia i pozycji dla zespołu a nie punktów dla siebie- zapewne wszystkie "przygody" Massy i innych kierowców będą dokładnie analizowane i jeśli jest wina bolidu- będzie to poprawiane, jeśli kierowcy- koniec kontraktu i szukanie pracy...cztery lata z rzędu Vettel wygrywał- teraz mu nie idzie, bo i bolid jest taki sobie, doświadczenia zaspołu i umiejętności Vettela- pomogły Ricardo- całkiem prawdopodobne, że przyszedł czas na nowego Mistrza- nic nie trwa wiecznie, jeśli w tym sezonie wygra Rossberg, będzie to kumulacją wielu czynników, a nie tylko i wyłącznie talentem kierowcy, bo talent mają wszyscy, dlatego są kierowcami F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze uważałem że Vettel nie potrafi walczyć. Co innego potrafić kręcić super kółka dobrym bolidem kiedy jedzie się na czele stawki, a co innego kiedy nie ma się już przewagi i trzeba wykazać się umiejętnościami w bezpośredniej walce z przeciwnikami. Ricardo jeździł słabszym bolidem, obył się trochę w bezpośredniej walce i teraz to widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel według mnie potrafi dobrze realizowac strategię zespołu. Niestety teraz ta strategia mogą się podetrzec przy takiej różnicy osiagow bolidów mercedesa i innych z silnikami mercedesa. Podobalo mi się jak RIC walczył z Alonso. Bez kompleksów przed mistrzem robil wszystko ma co pozwolił mu bolid. Tymczasem na silverztone Vettel tylko płakał ze Alonso przekracza linie co sam też robil. Taki to mistrz

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonso nie byl lepszy

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ----------

nie każdy może być Mistrzem Świata- większość z całej stawki- nim nie będzie:wink4:

kierowca jest tylko częścią teamu, a zadaniem jego jest zdobywanie doświadczenia i pozycji dla zespołu a nie punktów dla siebie- zapewne wszystkie "przygody" Massy i innych kierowców będą dokładnie analizowane i jeśli jest wina bolidu- będzie to poprawiane, jeśli kierowcy- koniec kontraktu i szukanie pracy...cztery lata z rzędu Vettel wygrywał- teraz mu nie idzie, bo i bolid jest taki sobie, doświadczenia zaspołu i umiejętności Vettela- pomogły Ricardo- całkiem prawdopodobne, że przyszedł czas na nowego Mistrza- nic nie trwa wiecznie, jeśli w tym sezonie wygra Rossberg, będzie to kumulacją wielu czynników, a nie tylko i wyłącznie talentem kierowcy, bo talent mają wszyscy, dlatego są kierowcami F1

Eeee... Tam....-

Mamy 4 mistrzów w stawce- aż tak złe nie ma z tymi szansami na mistrza...

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:11 ----------

Massa mysle ze powinien się zastanowić nad dalszymi startami:kwasny:

dlaczego?- przecież to nie była jego wina

Nie idzie mu a mówienie że to nie była jego wina nic nie zmienia. Frustruje się strasznie jak mu kazali oddać pozycję na rzecz Bottasa. A jak widać Bottas ma szansę być bardzo wysoko w tym sezonie. Ja czekam na ta pierwsza kobieta w f1 właśnie zamiast Massy:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nigdy nie zaakceptuje kobiety w tym sporcie. Dla mnie to dowód ze w tym sporcie nie trzeba juz jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja są z dźwiękiem silników i oszczędzaniem paliwa:facepalm:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja są z dźwiękiem silników i oszczędzaniem paliwa:facepalm:

to nie jest opcja oszczędzania, tylko wszyscy mają tyle samo i jest to uregulowane przepisem w tym sezonie, aby były równe szanse dla każdego, dlatego niektóre silniki zżerają mniej i jadą szybciej a inne nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kwalifikacje:kox: Na miejscu Raikonena bym udusił strategow zespołu:kwasny: Jutro będzie znowu ciekawy wyscig:naughty:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie. Hamilton znów będzie gonił. Oby tylko bolid dobrze się spisywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ za***isty wyścig!!!!

HAM pokazał temu spedalonemu ROS jak się jeździ:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne kto wygrał , ważne ze vetelowi w końcu ktoś pokazuje jak sie jeździ :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyscig za***isty:kox: Alonso dał rade nie dając się mercedesom. Ricciardo szacun:kox:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem. Specjalnie nie czytałem żadnego info o wyścigu. Wyścig boski. Potwierdza się to co mówiłem. Vettel nie potrafi walczyć, potrafił jechać tylko swoje kiedy miał niezłą przewagę bolidu, a Ricardo pokazuje teraz jak się powinno walczyć na torze. Hamiltona nie lubię ale Rosberg zachowuje się jak typowy Niemiec. Kiedy może to powołuje się na prawo i zasady, ale jak tylko mu to pasuje to wbija nóż w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem dziś rano z rajdu Finlandii, meega wrażenia, pierwszy raz byłem na tak wielkiej imprezie. I jestem oczarowany, fantastyczna postawa Roberta Kubicy, chwilka rozmowy, fotka, żaden problem. Mega gość! Za rok koniecznie będzie trzeba pojechac raz jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wyścig. Zresztą same Spa to determinuje :kox:

Hamilton musiał się nieźle wku.wić na Rosberga za ten kapeć. To było niezbyt fajne zagranie. Szkoda mi Raikonena że nie stanął na podium :kwasny: Do tego głupi błąd zespołu i kara dla Alonsa bo też by był wyżej.Ogólnie bardzo fajny wyścig a teraz Monza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...