Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi


Hamilton musiał się nieźle wku.wić na Rosberga za ten kapeć.

Wkur... to się chyba cały zespół po rozmowie po wyścigu, po tym co Rosberg powiedział :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hamilton musiał się nieźle wku.wić na Rosberga za ten kapeć.

Wkur... to się chyba cały zespół po rozmowie po wyścigu, po tym co Rosberg powiedział :facepalm:

A co on tam wydusił? Bo konferencji po wyścigu nie oglądałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zrobił to umyślnie bo chciał coś udowodnić (nie wiadomo co).

Tak powiedział swojemu zespołowi po wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień będzie monza... jak myślicie kto wygra?

Według mnie na tym jednym z najszybszych torów ciężko będzie złapać mercedesy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Spa niby też miało być ciężko złapać Meśki i .. było jak było.

Myślę, że HAM & ROS rozwalą się w pierwszym zakręcie,a skorzysta na tym jak zwykle RIC.

A tak poważnie, mam nadzieję, że tym razem Rosberga dopadnie pech (albo HAM) i nie zdobędzie punktów, żeby szanse z HAMem się wyrównały.

Jak już się tłuką, to niech walczą w wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Spa niby też miało być ciężko złapać Meśki i .. było jak było.

Myślę, że HAM & ROS rozwalą się w pierwszym zakręcie,a skorzysta na tym jak zwykle RIC.

A tak poważnie, mam nadzieję, że tym razem Rosberga dopadnie pech (albo HAM) i nie zdobędzie punktów, żeby szanse z HAMem się wyrównały.

Jak już się tłuką, to niech walczą w wyścigu.

Ale na Monzie najważniejsza jest prędkość maksymalna :wink: tam jest chyba 9 zakrętów tylko w tym szykana za prostą startową gdzie będzie na pewno się coś działo :decayed:

Ja stawiam że wysoko będą 2 williamsy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem o williamsach:naughty: Szkoda startu zepsutego przez Bottasa bo myślę ze mógłby dogonić mercedesy bo Massa to piczka. A co do przestrzelenia Rosberga to nie wiem czy nie była to specjalną zagrywka żeby nie walczyć z Hamiltonem:whistling:2 razy przestrzelic w jednym miejscu to rzadko się chyba zdarza

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być w strefie śmiechu ale jednak tutaj wrzucę :)

1010789_757223544335660_6253742850003708

"Kto jutro o 8:00 będzie oglądał zmagania rajdowców na torze o długości ponad 300 kilometrów?

Sponsorem szerokiego uśmiechu jest autor uniwersalnych opisów programów TV (korzysta z tego wiele stron...), a za poprawę humoru dziękujemy naszemu czytelnikowi Piotrowi:)"

Jakim trzeba być kretynem dziennikarzem by pisać że to kierowcy rajdowi którzy przejadą dystans 300km w 40 minut? :facepalm: :polew:


110403_bianchi.jpg

"Bianchi jest nieprzytomny, został zabrany z toru do szpitala. Z powodu warunków atmosferycznych helikopter nie mógł przylecieć na miejsce.."

Jest źle :sad:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-18655-Dramatyczny_koniec_wyscigu_o_GP_Japonii.html


Ojciec kierowcy poinformował w TV France 3, że Bianchi przechodzi operację usunięcia poważnego krwiaka. Jego stan jest bardzo poważny.

Wciąż nie ma oficjalnych oświadczeń ze strony zespołu Marussia, FIA czy przedstawicieli szpitala w Mie.


Kubica poza drogą na Power Stage... Auto w rowie.
A było pewne 4 miejsce w rajdzie :facepalm:
Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wyszedł z tego. Kolejny raz wyszło na to że tak na prawdę to liczy się nie zdrowie i sport a reklamy i Kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby wyszedł z tego. Kolejny raz wyszło na to że tak na prawdę to liczy się nie zdrowie i sport a reklamy i Kasa.

Skąd takie wnioski? Co mogli więcej zrobić? Fala deszczu w zasadzie się zaczeła a wyścigi w umiarkowanym deszczu to żadna nowośc

http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1775&title=Jest-nagranie-z-wypadku-Bianchiego&wid=16937300&

Masakra :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fia blokowała te filmiki, ale juz tez jeden widziałem.

Masakra!

I pozamiatane :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...