Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupili sobie drugiego Niemca do wygrywania

To nie tak. Musieli wykonać mocny skok technologiczny. No i doszło do budżetu 150mln euro. Spójrz na Raikonena. Nie wiem czy w tamtym całym sezonie wyprzedził tyle bolidów co na Sepang :wink:

Wątpię że tak mu skill skoczył :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że tak mu skill skoczył

już w zeszłym sezonie Kimi narzekał, że ma mało mocy- potencjał, to on ma, tylko auto nie dawało rady... to samo było w Redbull'u Vettel ma potencjał, ale auto musi być też na jego poziomie, dwa sezony temu, jak Lewis odszedł do mercedesa, technicy odpuścili sezon, by przygotowac nowy, lepszy bolid i Lewis jest mistrzem świata, teraz ferrari szykuje coś, co jest na dobrym poziomie, a odpuścil poprzedni sezon, bo wiedzieli, ze szkoda funduszy na to, żeby gonić mercedesa- to plany długoterminowe, nie na jeden wyścig, tylko sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie głównie chodziło o to że Vettel w ferrari może znów wygrywać jak Schumi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że tak mu skill skoczył

już w zeszłym sezonie Kimi narzekał, że ma mało mocy- potencjał, to on ma, tylko auto nie dawało rady... to samo było w Redbull'u Vettel ma potencjał, ale auto musi być też na jego poziomie, dwa sezony temu, jak Lewis odszedł do mercedesa, technicy odpuścili sezon, by przygotowac nowy, lepszy bolid i Lewis jest mistrzem świata, teraz ferrari szykuje coś, co jest na dobrym poziomie, a odpuścil poprzedni sezon, bo wiedzieli, ze szkoda funduszy na to, żeby gonić mercedesa- to plany długoterminowe, nie na jeden wyścig, tylko sezony

Kimi ma potencjał owszem przecież jest mistrzem świata :wink: Widzieliśmy to już w Lotusie gdzie w nie czołowym teamie wygrywał wyścigi :wink: Ogolnie to jemu właśnie kibicuje w F1 :wink: Tylko mam nadzieje że nie będą go traktować jako nr2 :kwasny: Chociaż znając życie tak będzie bo jak nie ma lidera to dzieją się takie rzeczy jak w mercedesie, gdziena Spa Rosberg wyeliminował z walki Hamiltona :decayed: Ferrari musiało dobrze pogrzebać przy silniku :kox: W tamtym sezonie mowlili że róznica mocy mercedesów może dochodzić nawet do 90KM w porównaniu z resztą stawki i tak to niestety wyglądało :kwasny:

mnie głównie chodziło o to że Vettel w ferrari może znów wygrywać jak Schumi :)

No można powiedzieć że wyścig mieli w większości czasu pod kontrolą :wink: Przewaga 10sek na mecie. A Hamilton widzę że jak nie jedzie pierwszy to zaraz kończą mu się gumy :decayed: Nie ważne który typ :decayed: nerwowo jedzie i mu nie wychodzi i prawie Rosberg go dogonił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiniesz ? Bo nie rozumiem ?

Podpowiem, że chodzi o rękę...

Edytowane przez poziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUbica nie bardzo mógł do nie dawna trzymać rękę w takim położeniu :wink: Oby tak dalej trafi do F1 może :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KUbica nie bardzo mógł do nie dawna trzymać rękę w takim położeniu

Otóż to. Chodzi o rotację w łokciu. To jest mega info.

Kubson piona :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 w TV (GP Bahrajnu)


Piątek 17.04.2015

13:00

Trening 1

Polsat Sport

17:00

Trening 2

Polsat Sport

Sobota 18.04.2015

14:00

Trening 3

Polsat Sport Extra

17:00

Kwalifikacje

Polsat Sport Extra

Niedziela 19.04.2015

17:00

Wyścig

Polsat Spor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wyścig :hi:

Hamilton już czuł powoli oddech Raikkonena na plecach :grin: Widać w gorących klimatach lepiej spisuje się Ferrari :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się. Wkurzał mnie tylko operator, co uparł się na Bottasa i Vettela.

Nico chyba pogrzebał ostatnio w majtkach i znalazł w końcu swoje jajka - pojechał ładnie.

A Kimi to chyba gdzieś tam skitrał jakiś dodatkowy silniczek elektryczny w aucie, bo końcówkę pojechał mega szybko.

No i ALO 11 miejsce, więc postęp jest. Mam nadzieję, że w Hiszpanii wpadną tu i ówdzie dobre poprawki i stawka jeszcze bardziej się wyrówna.

Ten sezon może być ciekawy, nawet jeśli HAM będzie non-stop na przodzie, to tuż za nim może być ciekawie.

A teraz trzeba w kalendarzu odnotować relacje z Argentyny :D

Będzie lepiej niż szóste w zeszłym roku. Miejmy nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się. Wkurzał mnie tylko operator, co uparł się na Bottasa i Vettela.

Nico chyba pogrzebał ostatnio w majtkach i znalazł w końcu swoje jajka - pojechał ładnie.

A Kimi to chyba gdzieś tam skitrał jakiś dodatkowy silniczek elektryczny w aucie, bo końcówkę pojechał mega szybko.

No i ALO 11 miejsce, więc postęp jest. Mam nadzieję, że w Hiszpanii wpadną tu i ówdzie dobre poprawki i stawka jeszcze bardziej się wyrówna.

Ten sezon może być ciekawy, nawet jeśli HAM będzie non-stop na przodzie, to tuż za nim może być ciekawie.

A teraz trzeba w kalendarzu odnotować relacje z Argentyny :D

Będzie lepiej niż szóste w zeszłym roku. Miejmy nadzieję.

W Hiszpanii znowu będzie gorąco i znowu ferrari może być wysoko :kox: Kibicuje Kimiemu może w końcu coś wygra :kox: Rosberg już panikował kilkanaście kółek przed końcem wiedział że nie wygra i że za nim jest KImi :wink: Spanikował na wydaje się bardzo prostym zakręcie po prostej startowej. Miszczowie mercedesa zaraz katują opony jak muszę się z kimś ścigać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Kubika w Argentynie nie pojedzie, mimo że auto i część ekipy na miejscu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co mówiąn komentatorzy bedziemy mieli audi w f1 :banan: Ponoć już nawet maja po cichu zbudowany silnik :kox: Bedzie ostro :kox:


jak sie podobało monaco? Dawno takiej akcji nie było z utratą wygranej :decayed: Według mnie Ricciardo powinien dostać 5sek jak Alonso za uderzenie w Raikkonena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...