Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie największą porażką tego wyścigu byli właśnie sędziowie :thumbdown:

Tyle pomyłek na raz to już przegięcie.

W sumie HAM jest arogantem i go nie lubię, ale to właśnie sędziowie go nauczyli, że może sobie na to pozwolić, przez ciągłe pobłażanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie na temat Hama,jest takie -będzie pajacował,aż w którymś momencie tak przegnie pałę,że jego kaskaderskie manewry spowodują poważną kolizję-oby tylko nikt nie ucierpiał przy tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie będzie kary dal HAM to będzie poprostu przegięcie

1)pierwszy zjazd do boksu, nagle w połowie zakrętu po żwirowym poboczu i przecinając białą linie gdyby ktos za nim chciał zjachać byłby DZWON!! (kiedyś chyba Alonso, napewno w Walecji, wykonał coś podobnego "tlko" czasie treningu i został ukarany, chyba finansowo, ale to był trening a nie wyścig)

2)zjazd za VET i próba wypchnięcia na wjeździe do PIT potem to samo na wyjeździe (a sędziowie rozpatrzą sprawe po wyścigu, SKANDAL!!!)

3)restart za WEB i VET to juz noramalna hamówa, a do tego chyba zaczął "wyprzedzać" (rozpychać się) przed zajzadem SC śmiem twierdzić,że każdy inny zawodnik zostałby za to niezwłocznie ukaryny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3)restart za WEB i VET to juz noramalna hamówa, a do tego chyba zaczął "wyprzedzać" (rozpychać się) przed zajzadem SC śmiem twierdzić,że każdy inny zawodnik zostałby za to niezwłocznie ukaryny.

Dokładnie te same słowa powiedziałęm do żony w trakcie wyścigu, gdy do tego doszło :good:

W ogóle dzisiejszy, drugi SC był właśnie po to, aby dać szansę Hamowi. W przeciwnym razie według mnie nie miałby szans na dojście pierwszej trójki. Petrova może tak, ale nie resztę.

Generalnie po dzisiejszych wyczynach podejrzewam, że powinien zostać zdyskwalifikowany, ale oczywiście tak się nie stanie, bo to HAM :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiem twierdzić,że każdy inny zawodnik zostałby za to niezwłocznie ukaryny.

...nie wydaje mi się,żeby był ulubieńcem Sędziów....po prostu zbiera mu się już od jakiegoś czasu,aż doj**ią mu karę,nałożą karę na Team i wtedy siądzie na d*pie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wydaje mi się,żeby był ulubieńcem Sędziów....

On jest ulubieńcem sędziów Dominquez i to od samego początku, odkąd pojawił się w F1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie wydaje mi się,żeby był ulubieńcem Sędziów....

On jest ulubieńcem sędziów Dominquez i to od samego początku, odkąd pojawił się w F1

to może nasłać na niego jakiegoś wściekłego Japończyka :gwizdanie: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje że sędziowie w końcu zrobią coś z Hamiltonem bo to co wyprawia ten agogancki palant to już lekkie przegięcie!

a ja uwazam ze bez niego wyscigi bylyby nudne... :naughty::decayed::kox:

Na niego zawsze mozna liczyc ze cos "naprodukuje" - zgodze sie ze jezdzi jak cham, ale jak go ktos wyprzedzi, albo on wyleci z toru to wiekasza radosc, a zawsze mozna liczyc ze komus do tylka wjedzie.. :polew: (mialem nadzieje ze wjedzie "batonowi", ale zabraklo wyscigu... ) :>[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 15:03_________________________________________________...acha, i jeszcze jeden manewr mi sie niezle podobal: Jak Pietrow skillowal Schumachera :kox: - bedzie z czego sie nabijac jutro w firmie . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym wyścigu jestem pewien, że w F1 szaleje korupcja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra .... jak dorwę Hama to mu kopala zasadzę, przez rok do bolidu nie siądzie :decayed::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu jeżdzi na pograniczu ryzyka ,ale jak coś odwalą to umieją się przyznać i przeprosić , a ten lalusiowaty cwel prosi się o wpier.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był ciekawy, chociaż nie do końca udany dla nas.

Ciekawie w punktacji. Kubica 7. traci tylko 10pkt. do 2. Rosberga. Kto by przypuszczał przed sezonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...