Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamknięte auto i palące się kontrolki na liczniku


etines8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z otworzeniem auta. Chcialem go otworzyć rano z pilota, ale zero reakcji... Tylko dioda na pilocie miga, w aucie brak migania kontrolki immobilizera i alarmu. Zauważyłem, że na liczniku pala sie kontrolki :facepalm: tylko czemu? Probuje 2 pilotem - to samo. Włożyłem kluczyk - nie przekręca się. :kwasny: Rano był mróz, może rozładował się akumulator? Można do akumulatora podpiąć się od podwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba latwiej będzie ci użyć odmrazacza do zamków i otworzyć drzwi normalnie kluczykiem.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem odmrażacza 3 kluczy włącznie z serwisowym, nie pomogło, tego zamka nie uzywałem od zakupu. Obawiam sie ze zamek był zmieniony przez poprzedniego właściciela i wkładka jest inna -.- co wtedy?

W aucie przez 18 godzin pala sie kontrolki zapłonu wtf?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez etines8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam speca, ewentualnie jest to jakieś rozwiazanie zbić szybę. Sprawdzę moje AC czy to pokryje.

Linka od maski jest przy podwoziu widoczna? Moze by mi sie udało chociaż maskę otworzyć?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez etines8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukam speca, ewentualnie jest to jakieś rozwiazanie zbić szybę. Sprawdzę moje AC czy to pokryje.

Linka od maski jest przy podwoziu widoczna? Moze by mi sie udało chociaż maskę otworzyć?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

twoje Ac nie pokryje szkody zwiazane z wybiciem szyby lepiej udać się do punktu dorabiania klucz wtedy przyjedzie fachowiec i sobie poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


twoje Ac nie pokryje szkody zwiazane z wybiciem szyby

Przecież nikt Mu nie każe chwalić się kto to zrobił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu świecą się mi kontrolki na liczniku, te same podczas zapłonu. Skoro auto jest zamknięte na amen i nie ma kluczyka w stacyjce?

Edytowane przez etines8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś przytrzymać dłużej przycisk na kluczyku ? klape tylną masz elektryczną czy zwykłą ?


w ASO mają też przyrząd do awaryjnego otwierania maski ale musiałbyś na lawecie pewnie przywieźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku@€€& [emoji20]trzeba było na zimie brzydsze felgi założyć... Auto ma dodatkowy alarm, dioda od alarmu świeci minimalnym prądem światłem ciągłym (zawsze mruga), na liczniku są zapalone wszystkie kontrolki od zapłonu. Najlepsze jest to ze świeca od 10:00 do teraz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam elektryczny próbowałem, dwoma pilotami, zero reakcji. Tylko dioda od pilota migała.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jutro jak nic mi nie pomogą ci wyżej opisani, to zrobię wycieczkę do aso.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Znajomy Policjant polecił mi firmę "włamywacz" tutaj ważna informacje dla tych którzy maja podobna sytuacje. Nie próbować za dużo, przy takim problemie otwierać auta z pilota bo jeszcze gorzej można zablokować i cieżko jest pózniej cokolwiek zrobić. W żadnym wypadku nie wybijać szyby, te modele mają podwójne ryglowanie i bardzo cieżko pózniej odpalić auto. Nie wykluczył próby włamania po opisanych objawach. Dodał ze "te stacyjki często sie psują i naprawa moze kosztować 2tys. Jeśli znajdę w ogóle kogoś dobre do naprawy"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez etines8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie maski raczej nic ci nie da, po wyjęciu akumulatora i naładowaniu będzie raczej to samo.

Chyba w każdym większym mieście są osoby które otwierają samochody, tylko jak znaleźć właściwego, żeby zrobił to dobrze i nie współpracował z czarnymi charakterami. Może niebiescy mają dobre kontakty i mogli by pomóc.

Gdzie auto stało na noc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem sie z niebieskimi dostałem nr. Przed domem na parkingu, zawsze wprowadzam je do garażu, ale rano miałem jechać i zostawiłem przed domem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez etines8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe prawdopodobieństw, ale napewno kiedyś się wyładuje bo do dziś świecą kontrolki. Wszystko się okaże na dniach. Zadzwoniłem do Aso autoryzowanego solonu Audi Poznan, po opisaniu symptomów stwierdzono, że to próba kradzieży. Przekierowano mnie do działu usuwania usterek po kradzieży. Skorzystałem z AC, obecnie Audi czeka na lawetę i będzie odholowane do serwisu. Tam sprawdzą wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawili Ci auto? Wiadomo co dokładnie było przyczyną, próba kradzieży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jeszcze jest w serwisie, nie potrafią go otworzyć -.-. Opiekun/kierownik mojej audi, poinformował mnie o tym fakcie i zastanawiają się nad wybiciem szyby... Nie zgodziłem się na to oczywiście, doradzałem im wynajęcie firmy zewnętrznej zajmującej się otwieraniem aut. Pózniej potwierdził mi telefonicznie, że mają kogoś jak będzie wiedział coś więcej da znać. Ogólnie cała sprawa bardzo długo się ciągnie, każda firma/instancja to dzień oczekiwania +/-, serwis, cały tydzień bez informacji...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...