Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm


K4rol81

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.04.2018 o 09:49, karol1981 napisał:

 

31206675_1831946097104477_6998301359430696960_o.jpg

 

Panie toż to jakiś EreS wyszedł:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie toż to jakiś EreS wyszedł:kox:
Ta koło Rsa to ona nawet nie stała ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2018 o 09:49, karol1981 napisał:

Auto w końcu wczoraj odebrane od lakiernika, wymienione przednie błotniki, lakier na zderzak,maskę i naprawa obcierki na tylnym nadkolu .Jako że nic nie modziłem a puszki od S4 leżały i nabrały mocy urzędowej to sobie je zamontowałem  :)

31206675_1831946097104477_6998301359430696960_o.jpg

31292758_1831946130437807_8066205412342366208_o.jpg

Hej, potrzebuję ogarnąć auto ze śladów użytkowania w mieście bo nie mogę już na nie patrzeć ?, więc jeśli jesteś zadowolony z lakiernika to daj namiary będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś niespodziewanie wpadł rns-e ledów od exeo z 2012 roku, różnica w stosunku do zwykłego ogromna. 

PSX_20180511_162910.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, karol1981 napisał:

Tak jakoś niespodziewanie wpadł rns-e ledów od exeo z 2012 roku, różnica w stosunku do zwykłego ogromna. 

PSX_20180511_162910.jpg

Karolku wiela takie ustrojstwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 16:30, karol1981 napisał:

Tak jakoś niespodziewanie wpadł rns-e ledów od exeo z 2012 roku, różnica w stosunku do zwykłego ogromna. 

 

Ale teraz pojechałeś ! <zazdrość> ? Ale niech służy ! :)

Ostatnio miałem okazje zobaczyć tą różnice u znajomego i no naprawdę warto się o RNS-E Led postarać :)

A to stołki na razie zostają bez zmiany ? :P 

Kurde ten wydech mi się mega podoba ... robi robotę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, różnica jest I to mega ale w zanadrzu jeszcze jeden bajer mam, ale to na weekendzie ;) stołki narazie zostają ale lookam za recaro ale jednak z welurem albo speedem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry! :D

Tak na szybko ustrzelilem zamontowane końcoweczki od Ciebie Karolu :) trzeba jeszcze troszkę dopiescic ale już jest lepiej :)

20180602_115203-2016x1512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tazzi napisał:

Dobry! :D

Tak na szybko ustrzelilem zamontowane końcoweczki od Ciebie Karolu :) trzeba jeszcze troszkę dopiescic ale już jest lepiej :)

20180602_115203-2016x1512.jpg

Pięknie od razu inna doopka, a co tam masz za koło Poka Poka ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 17:45, karol1981 napisał:

Pięknie od razu inna doopka, a co tam masz za koło Poka Poka ????

Dupka coraz bardziej mi się podoba??? A rolka troszkę odgapiona ? ale zawsze mi się podobała ? szkoda tylko że nie mogę zejść niżej z racji mojego wyjazdu.... Ale grunt że jest już lato ? 

A Ty Karolu widzę że każdy zlocik lapiesz ? nie ma co autko prezentuje się fenomenalnie ? 

20180604_170053-2016x1512.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tazzi napisał:

Dupka coraz bardziej mi się podoba??? A rolka troszkę odgapiona ? ale zawsze mi się podobała ? szkoda tylko że nie mogę zejść niżej z racji mojego wyjazdu.... Ale grunt że jest już lato ? 

A Ty Karolu widzę że każdy zlocik lapiesz ? nie ma co autko prezentuje się fenomenalnie ? 

20180604_170053-2016x1512.jpg

Ładna rolka, aż tak źle z tym wyjazdem? Staram się łapać co jest w pobliżu, nie przesadzajmy, aż takiego szału to nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, karol1981 napisał:

Ładna rolka, aż tak źle z tym wyjazdem? Staram się łapać co jest w pobliżu, nie przesadzajmy, aż takiego szału to nie ma ;)

Szczerze to jest masakra ? gdy miałem a3 dość mocno posadzone to było cieżko wyjechać... a tu a4 jest dłuższe i tym bardziej jest masakra... Ale może w końcu zrobię wyjazd u rodziców :D

I nie mów bo na żywo  mega mi się ten kolorek spodobał i całolształt  :) muszę jeszcze obbadać ją na tej 19 bo długo miałem hopla na punkcie tej rolki ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kamil-vag napisał:

Pójdzie w dół :P ?

Przód na pewno ;)

3 minuty temu, kamelus_ napisał:

:facepalm: MTS :thumbdown:

To nie jest ten mts co kiedyś. Poczytaj temat Trewora o gwincie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy i jakie miałeś w życiu gwinty ale uwierz mi MTS ap itp. to nie ma nic wspólnego z dobrym zawieszeniem. I jak np ap jeszcze w miarę wybiera to sypie się po dwóch sezonach. Jak nie leje to skrzypi itp. Wolałbym markowy używany w dobrym stanie naturalnie niż nowe badziewie. Nie piszę tego żeby szukać zaczepki bo masz bardzo ładne B7 doktórego ten MTS wogóle nie podchodzi. Przerabiałem w swoim życiu MTS, ap, eibach wszystkie modele, H&R, 1be, 1 bv i co tam jeszcze i uwierz tu niestey cena jest wprost proporcjonalna do komfortu, zakresu regulacji i trwałości.

Edytowane przez kamelus_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kamelus_ napisał:

Nie wiem czy i jakie miałeś w życiu gwinty ale uwierz mi MTS ap itp. to nie ma nic wspólnego z dobrym zawieszeniem. I jak np ap jeszcze w miarę wybiera to sypie się po dwóch sezonach. Jak nie leje to skrzypi itp. Wolałbym markowy używany w dobrym stanie naturalnie niż nowe badziewie. Nie piszę tego żeby szukać zaczepki bo masz bardzo ładne B7 doktórego ten MTS wogóle nie podchodzi. Przerabiałem w swoim życiu MTS, ap, eibach wszystkie modele, H&R, 1be, 1 bv i co tam jeszcze i uwierz tu niestey cena jest wprost proporcjonalna do komfortu, zakresu regulacji i trwałości.

Nie miałem jeszcze żadnego gwintu, dobrze jeździ mi się na tym co mam ale potrzebowałem możliwości jakiejś regulacji wysokości głównie tyłu w sytuacji np.wyjazdu na wakacje, ferie gdzie doopa jest dociążona. Zdaję sobie sprawę sprawę że mts to nie KW Bilstein itp. Ale wykładać 4 klocki na gwint, to już chyba wolałbym iść w powietrze. Zobaczymy co z tego wyjdzie, najwyżej wyleci I wrócę do sprężyn i 1bv.✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...