Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zadzwoń do Diagtronik w sprawie limitera.

Opublikowano

Diagtronik też nie ma hamowni 4x4 :D

Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o firmie Sportmile ?

Opublikowano

Za dużo kasy masz? :)

Mi krzyknęli za program 2500 netto.

Opublikowano

Ze skrzynia, czy sam silnik?

Opublikowano

Dostałem info, że skrzynie mogą zrobić ale przy Stage1 nie ma to sensu.

Opublikowano

Czyli exta.

Opublikowano
  • Autor

W Compsporcte krzyknęli mi 2500pln i to firma, która nie ma swojej hamowni i nie stroji autka na miejscu

Opublikowano

Mi za sam program krzyknęli 2000.

Jakby co mam wycenę samego programu chyba od 7 tunerów z Warszawy i okolic (tylko nie zaznaczyłem, że Quattro i nie wszędzie mają odpowiednią hamownie).

Opublikowano

Compsport jest mega drogi

Opublikowano

Jak z motorem wszystko ok, to szkoda miedźi na tunera do S1. Dobry Box dostaniesz za mniej niż połowę.

Opublikowano
  • Autor

Jak z motorem wszystko ok, to szkoda miedźi na tunera do S1. Dobry Box dostaniesz za mniej niż połowę.

Boxem limitera nie przestawię ;-)

Opublikowano

Fakt, niemieckie autostrady;-) Niedoczytalem.

Opublikowano
  • Autor

W czwartek jestem umówiony do Tc-Performance w Łodzi, podobno z limiterem nie mają problemu i sterownik ogarną po kablu...:-)

Zobaczymy co z tego wyjdzie...:-)

Opublikowano

Kolego Szogun, odwołaj wizytę w TC i leć do Częstochowy do best-performance. Kompem APR zrobią wszystko co chcesz, limiter to pestka, dodatkowo różne bajery niedostępne dla innych tunerów jak sterowanie mapami z tempomatu, tryb VALET mode (gdy oddajesz np auto na serwis i nie zyczysz sobie by ktoś je katowal,to jest limit do 50km/h) i wiele innych. Do tego hamownia MAHA 4x4 i kilka setek VAGów zrobionych przez lata ;)

W TC spieprzyli mojemu koledze 530d e60, kasy nie oddali, ziomek w pyte kasy wywalil na mody jakie mu polecili, turbiny hybrydy,wtryski 535d, downpipe, coolery bóg wie co i auto pokazalo ledwo co 300ps. A mialo byc 380 lekkim *ujem. Więcej tam nie wrócił, bo oczywiście paragonu nie wystawiają :D


i jak, na czym stanęło? sorry za post pod postem ale minął prawie tydzień a tu cisza

Opublikowano

Kilka setek moze tak ale Best performance to nadal ma bardzo małe doświadczenie w porównaniu do CS i paru innych ktorzy sa obecni na rynko z 10 czy 15 lat.

Opublikowano
  • Autor

Jestem umówiony na 15 marca (wcześniej nie dalo rady) do Gregora i myśle, że jest to najlepszy wybór :-)

Edytowane przez szogun555

Opublikowano

Witaj,

Słuszna decyzja :D

Daj znać po wizycie jaki efekt :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Ło panie. 15 marca? Masakra.

Ja jadę w czwartek do R-Performance.

Opublikowano
  • Autor

Ło panie. 15 marca? Masakra.

Ja jadę w czwartek do R-Performance.

Niestety, ale warto czekać...:-)

To jest najwcześniejsza data 15.03. Wcześniej wszystko zajęte...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.