Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO


szogun555

Rekomendowane odpowiedzi

W Compsporcte krzyknęli mi 2500pln i to firma, która nie ma swojej hamowni i nie stroji autka na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za sam program krzyknęli 2000.

Jakby co mam wycenę samego programu chyba od 7 tunerów z Warszawy i okolic (tylko nie zaznaczyłem, że Quattro i nie wszędzie mają odpowiednią hamownie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z motorem wszystko ok, to szkoda miedźi na tunera do S1. Dobry Box dostaniesz za mniej niż połowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z motorem wszystko ok, to szkoda miedźi na tunera do S1. Dobry Box dostaniesz za mniej niż połowę.

Boxem limitera nie przestawię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek jestem umówiony do Tc-Performance w Łodzi, podobno z limiterem nie mają problemu i sterownik ogarną po kablu...:-)

Zobaczymy co z tego wyjdzie...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Szogun, odwołaj wizytę w TC i leć do Częstochowy do best-performance. Kompem APR zrobią wszystko co chcesz, limiter to pestka, dodatkowo różne bajery niedostępne dla innych tunerów jak sterowanie mapami z tempomatu, tryb VALET mode (gdy oddajesz np auto na serwis i nie zyczysz sobie by ktoś je katowal,to jest limit do 50km/h) i wiele innych. Do tego hamownia MAHA 4x4 i kilka setek VAGów zrobionych przez lata ;)

W TC spieprzyli mojemu koledze 530d e60, kasy nie oddali, ziomek w pyte kasy wywalil na mody jakie mu polecili, turbiny hybrydy,wtryski 535d, downpipe, coolery bóg wie co i auto pokazalo ledwo co 300ps. A mialo byc 380 lekkim *ujem. Więcej tam nie wrócił, bo oczywiście paragonu nie wystawiają :D


i jak, na czym stanęło? sorry za post pod postem ale minął prawie tydzień a tu cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka setek moze tak ale Best performance to nadal ma bardzo małe doświadczenie w porównaniu do CS i paru innych ktorzy sa obecni na rynko z 10 czy 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony na 15 marca (wcześniej nie dalo rady) do Gregora i myśle, że jest to najlepszy wybór :-)

Edytowane przez szogun555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Słuszna decyzja :D

Daj znać po wizycie jaki efekt :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło panie. 15 marca? Masakra.

Ja jadę w czwartek do R-Performance.

Niestety, ale warto czekać...:-)

To jest najwcześniejsza data 15.03. Wcześniej wszystko zajęte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...