Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dylemat na co zmienic a4 b6 ,b8 , e92? touareq?


15lolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów .

Rozważam zamianę auta lecz nie jestem az tak przekonany ,

mam fajna a a4 b6 w sline bez nakładu

lecz naszła mnie chęć na zmiany i juć sam nw

myśl jest ogołem na a5 lecz finans nie pozwoli :) alternatywa padła mysl na e92 ale hmm bmw :D ale nie miałem stycznosci z tym autem..

może touareg ? z pierwszych produkcji jakaś benz (głownie tu by pasowało dmc=laweta)

i nw juz tak doskrobac i isc w a5 czy e92/a4b8 ( tu bd golasy )

proszę o każdą opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touaregiem nie jeździłem, ale mogę polecić MLa czy to w163 czy w164, w zależności od budżetu, oba są świetne autka. Tylko koniecznie bez pneumatyki ze zwykłym zawieszeniem. W w163 silnik 2.7cdi a w w164 3.0 cdi, co do benzyny to nie miałem styczności ale bez problemu można montować LPG. Pod lawetę idealne. W164 ma 3500 kg na haku także można ciągnąć spore przyczepy.

Edytowane przez pawel121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że też miałbym dylemat ;) E92 nie jeździłem ale slyszalem że jak raz kupisz BMW... Jeździłem za to Audi A4 B8 2.0 TFSI quattro. Bardzo fajne auto, z resztą jak to Audi.

Edytowane przez czarlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, bmw sa świetnymi samochodami. E92 jest bardzo fajne ale tez sporo mniejsze niz audi b8. Touareg z tych roczników da ci ostro po kieszeni. Jak aż tak bardzo nie zalezy,ci na,przestrzeni to e90 jest bardzo fajna,opcja,tylko w 3 litrowym dieslu albo benzynie, 2 litrówki niestety maja sporo wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuarega odpuść, będziesz zdegustowany jakością plastików. Auto może być bardzo drogie w eksploatacji do tego jest po prostu brzydkie.

E92 spoko fura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam a4 b6, zaje mi sie jezdzi :D:), mialem wczesniej e46 03r , zero porownania z b6 . touareg tylko do lawety by mi pasowal :) ogolnie chce a5 ale finans mi nie pozwoli stąd mysl o e92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc ałdi moze byc bejca

Aby ciągnęło na dwie osie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie którzy znawcy Touarega tu są co chyba nie bardzo mieli z nimi do czynienia jedynie się nasłuchali jak legendę np. o silnikach 2.0 TDI

Sam posiadam od 2 lat już 11 letniego Touarega (w benzynie) i powiem, że z poważniejszych awarii to miałem odkręcenie się pompy olejowej wewnątrz silnika co nie których zdziwiło, bo nigdy nikt nie ingerował w silnik tak jakby fabrycznie miał feler. A tak tankuje i pedał w podłogę i nie martwię się czy wpadnę w dołek aby felunku nie połamać tudzież zębów nie powybijać :grin: Plastiki jak w całej grupie VAG więc nie wiem gdzie różnica. Co do piękności to rzecz gustu, a jak wiadomo o tym się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUVem to będzie zupełnie inna jazda niż OOOO B6/B8 czy BMW 3, sprawdź czy Ci to pasuje najpierw, bo może okazać się że po paru kilometrach czar pryśnie. Przy wyższych prędkościach/dynamiczniejszej jeździe taki czy inny SUV to już zupełna katastrofa ale to moje bardzo subiektywne odczucia, komuś może oczywiście się podobać.

Jesteśmy na forum Audi więc chyba spodziewasz się jakie będą sugestie odsnośnie marki :D

Edytowane przez Jakoob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych opcji co napisałeś to brałbym taurega , dwóch znajomych posiada i żaden nie narzeka

a nie myślałeś o A6 lub bmw serii 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...