Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skoda Superb III L&K 2.0 TDI 190PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

wymiana floty pod domem. S-max poszedł w świat i potrzebne było coś obszernego na co dzień do przedszkola, pracy i na zakupy.

Wybór padł na Skodę, bo jest mega duża, jest świetnie wykończona i ma wszystko co można chcieć w normalnej jeździe bez szaleństw.

Silnik 2.0 TDI 190PS szkrzynia 6 biegowa manual

Wyposażeni:

- wersja L&K

- światła LED + Biks skrętne i z systemem ASF, automatyczne światła drogowe, autostradowe, do jazdy w deszczu itp. kierunki ledowe jak w Audi itp

- side assist, lane assist, tempomat z funkcją front assist

- kamera cofania, plus parktronic pełny

- bezkluczykowy dostęp

- fotele skóra, grzanie, elektryka, pamięci

- lusterka fotochormy, składane z pilota, grzane z pamięcią

- pełny komputer kolorowy

- navi Columbus (największa)

- pełna regulacja aktywnego zawieszenia DCC (odpwiednik drive select) różne tryby pracy i dowolność konfiguracji

- układ kierowniczy progresywny sterowany z systemu DCC

- klapa na kopa, zamykana i otwierana z pilota :decayed:

- felgi 19'

- pakiet oświetlenia ambiente (różne kolory)

- schowek Jumbo box (podłokietnik) klimatyzowany (złącza, usb/iphone/aux) gniazdo 230V

- klimatyzacja 3 strefowa, grzana kanapa z tyłu

Wiele innych o których zapewne zapomniałem

2016-01-2_sepswrr.jpg

2016-01-2_sepseqq.jpg

2016-01-2_sepswpx.jpg

2016-01-2_sepswpw.jpg

2016-01-2_sepswhp.jpg

2016-01-2_sepswhx.jpg

2016-01-2_sepswhe.jpg

2016-01-2_sepswha.jpg

Edytowane przez szymeniu

Opublikowano

Kozacka :):kox:

Opublikowano

Witaj!

No ładna krówka :D

Upasiona pięknie !

Czy 4 x 4 też są w opcji?

PS. Jeśli to nie tajemnica jaka cenka w takiej opcji?

Niech służy wiernie ten wół roboczy :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Brawo Szymek nowej furki!

niech rodzinkę bezpiecznie wozi.

Opublikowano
  • Autor

Witaj!

No ładna krówka :D

Upasiona pięknie !

Czy 4 x 4 też są w opcji?

PS. Jeśli to nie tajemnica jaka cenka w takiej opcji?

Niech służy wiernie ten wół roboczy :D

Pozdrawiam!

4x4 jest w opcji, można łączyć z DSG i z manualem

Cena przy rabacie flotowym 148 tys. gwarancja na 4 lata i pakiet serwisowy na 4 lata i wyrwałem koła zimowe jeszcze 17' kompletne

Brawo Szymek nowej furki!

niech rodzinkę bezpiecznie wozi.

Dzięki :wink: żona zachwycona

Opublikowano

R8 i Skoda? Ciekawa kombinacja! :D

Opublikowano

Tylko dlaczego manual???

Opublikowano
  • Autor

Tylko dlaczego manual???

Bo taki był na już :decayed:

R8 i Skoda? Ciekawa kombinacja! :D

Dla 3 chłopaków którzy są w wieku 1.5-5 lat i roznoszą auto, jest to rozsądny wybór. Za 2 lata wezmę już jakiegoś SUVa

Opublikowano

oooo a chyba kiedyś pisałem w jednym z twoich wątków, że jako auto do zadań domowych brałbym właśnie suberba kombi ;)

Opublikowano

Skoda przed garażem a RS z boku na dworze :D fajna ta nowa superB ;)

Opublikowano

:grin: kolejna furka, która nie wejdzie do garażu :grin:

Fajne są te skodzinki i w sumie sporo kaski można zaoszczędzić porównując ją do Paska :wink:

Gratki :thumbup1:

Btw,

dróżka dojazdowa do posesji u mnie też jakiś czas temu była taka masakryczna :kwasny: auto można było umyć i po dojeździe do asfaltu już była uwalona :facepalm: a całe podwórko było uwalone błotem :facepalm:

Edytowane przez MarianekZg

Opublikowano

podoba mi się nowy Superb! gratulacje :)

nie myślałeś o Passacie? kolega odebrał tydzień temu z salonu 2.0TDI 190 z DSG - całkiem przyjemnie wygląda i się porusza.

Opublikowano

U mnie zdjęcia sie nie wyświetlają, ale pewnie ładna skoda :D

Opublikowano

Nie działają fotki, popraw :ranting::decayed:

Opublikowano

Bardzo rozsądny zakup :) Gratulacje nowego SUPER auta :)

Opublikowano

Zdjęcia padły :mellow:

Opublikowano

Świetne s3 :- ))

Opublikowano

Nowe Superby są bardzo ładne, znajomy z sąsiedniej firmy ma taką jako służbówkę, L&K, 4x4, dsg, biała, kombi, ma ją może z 3 miesiące i zrobił "dżinsami" dziurę w skórze w fotelu kierowcy. :kwasny:

Opublikowano

czyli materiały 1 klasa hehe

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

szkrzynia 6 biegowa manual

to przez ta skrzynie tak Ci sie rece trzesa ze nie jestes w stanie focic podczas tankowania ;)

fajne auto, szkoda tylko ze fwd ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.