Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana oleju i rozrządu ASO ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Nie dawno kupiłem A4 B8 2011r. chciałbym nadal kontynuować historię serwisową.

Jaki jest koszt zwykłego przeglądu w ASO?
Jaki jest koszt wymiany filtrów i płynów w ASO ? Czy można mieć swoje części ?
Jaki jest koszt wymiany rozrządu z i bez własnych części ?

Opublikowano

Niestety ale serwisujac w ASO czesci od niech bierzesz. Juz sie o to pytalem podczas sprawdzania auta przed kupnem :)

Opublikowano

Witam,

Nie dawno kupiłem A4 B8 2011r. chciałbym nadal kontynuować historię serwisową.

Jaki jest koszt zwykłego przeglądu w ASO?

Jaki jest koszt wymiany filtrów i płynów w ASO ? Czy można mieć swoje części ?

Jaki jest koszt wymiany rozrządu z i bez własnych części ?

Kazde ASO bez problemu wyceni ci to :hi:

Opublikowano

Robiłem przegląd to Ci napiszę, że z wymianą oleju i filtrów możesz przygotować z 1500 zł :facepalm:

Przestałem tam robić bo nie lubię rozdawać pieniędzy. -:)

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

jakiś czas temu robiłem rozrząd + przegląd i kilka pierdółek

daxfmvi8.jpg

Opublikowano

Wolałbym przepic tą kase.

Ale swoja droga to niezle licza sobie czas...

Wymiana pompy wody zajmuje im 1.1 rbg co normalnie sie robi w 10 minut

A z tego co widze po nr to ta pompa jest po fabrycznej regeneracji.

Opublikowano

Jak auto nie na gwarancji to jaką cholerne dawać do aso gdzie większość mechaników ogarnie to 5h

wydukane na T3

Opublikowano

Nikt bogatemu nie zabroni...

Opublikowano

Niestety ale serwisujac w ASO czesci od niech bierzesz. Juz sie o to pytalem podczas sprawdzania auta przed kupnem :)

w kazdym ASO możesz zrobić naprawe, serwis ze swoimi częściami

wtedy na FV masz zaznaczone jakie czesci dostarczyłeś i masz gwarancje 2 lata tylko na robociznę na części już nie u nich tylko tam gdzie zakupiłeś!!!

Opublikowano
  • Autor

W takim razie zrezygnuje z usług ASO, ale zastanawia mnie czy nie jechać na akcję naprawczą na wgranie nowego ekologicznego oprogramowania. Wpisik zrobią ?

Opublikowano

Raczej powinni

wydukane na T3

Opublikowano

Skoro to akcja naprawcza to napewno bedziesz miał to odnotowane

Opublikowano

Ja wymieniłem w ASO. Kupiłem swoje części oczywiście ori. Za robociznę zapłaciłem 1400zł w ASO Wrocław. Za części ori z pompa wody i wszystkim paskami zapłaciłem 1300zł. U nas różnica miedzy serwisem a ASO jest ok 300zł-400zł. Ale w ASO mam wpis w książkę serwisową i pewność ze jest wszystko ok. Jestem zadowolony.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jakiś czas temu robiłem rozrząd + przegląd i kilka pierdółek

daxfmvi8.jpg

Nie tak zle. Ja za przeglad i wymiane oleju/plynu hamulcowego, zaplacilem 1600 zl w ASO VW. Tu masz dodatkowo rozrzad

Opublikowano

ASO Wrocław.
Poprosiłem o kosztorys serwisu plus rozrządu przy 180k km . - 5100zł.
Wymiana klocków i tarcz ham. - 3500zł.

Teraz zwróciłem się o kosztorys do niemieckiego serwisu. Jestem ciekawy czy będzie różnica w cenie.

Opublikowano

Nie wiem skąd takie ceny.

Ja za wymianę hamulców przód i tył oraz wymiana zacisków bo zmieniałem na S4 zapłaciłem 600zł w ASO w Krakowie. części miałem swoje. Rozrząd kosztował 700zł części miałem swoje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gibons a jak z gwarancją np na rozrząd jak przynosisz swoje części?

Bo oddajemy autko do ASO po to aby mieć pewność że wszystko będzie dobrze założone, a co w przypadku jakiejś awarii po wymianie rozrządu?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja wymieniałem Olej w Audi A4 B8 177 Km
Olej miałem swoj Audi /Vw 4 litry
Filtr Miałem swój MAHLE oni cenili 44 zl

Za Robocine z pieczątką do Ksiazki Serwisowej zapłacilem 180 zl z podkładka pod korek oleju u Bełtowski Kraków Audi/VW
w tym mieli akcje serwisowa na poduszki powietrzne i klimatyzacje kóre zaktualizowali

Przy okazji pytalem ile kosztuje wymiana rozrzadu z ich czesciami wynosi 2000 tys z ich częsciami i wymiana uczealniaczy na wale

Klocki robocizna 150 zl od Osi + klocki

Opublikowano

Niestety ale serwisujac w ASO czesci od niech bierzesz

totalna bzdura. mam auto na gwarancji i wożę swój olej.

w A5 rozrząd też dałem swój i bez gadania mi wymienili.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odświeżam temat. Poniżej aktualna wycena przeglądu z Autorud Rzeszów dla A4 B8 z 2012r. 177KM. Zaznaczam - jest to sama robocizna.  Olej oraz filtry klient dostarcza sam.

Proszę o info, jeśli ktoś wie, co wchodzi w skład ostatniej pozycji "Przegląd z wymianą oleju" za kwotę 367,90.

 

2017-06-26_173718.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.