Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny Avancik:) felga dla mnie kox:))

Opublikowano

Juz wiem co bedzie moim nastepnym modem - lotka na klape :D

Opublikowano

ooo taka końcówke wydechu chce , kolego jakie wymiary?

Opublikowano

Czym pryskałeś klameczky? ;)

Opublikowano
  • Autor

Fajny Avancik:) felga dla mnie kox:))

dzięki :) dobre koło to podstawa :)

Juz wiem co bedzie moim nastepnym modem - lotka na klape :D

Bardzo dobra decyzja, zmienia wygląd dupki :D

ooo taka końcówke wydechu chce , kolego jakie wymiary?

Będę przy aucie to zmierzę, ale moim zdaniem do zderzaka s4 są trochę za małe.

Czym pryskałeś klameczky? ;)

Niczym :) boczki są od rs4 a tam z tego co wiem takie wychodziły z fabryki, podobno proszkowo malowane.
Opublikowano

Taż mam podświetlane klamki z a6 i również słabo swieci, że nic prawie nie widać. Klamkę mam chrom

Opublikowano
  • Autor

Taż mam podświetlane klamki z a6 i również słabo swieci, że nic prawie nie widać. Klamkę mam chrom

Jak wieczorem łapię za klamkę, to na palcach mocno świeci. Ja swoje podświetlenie przerabiałem bo się nie mieściło i dałem inne diody.

Takie tam z małego spotu

04fd3b6ab64dffa94278b40d2c2e3c21.jpg

55a9626f951b4a24e024f87e052e950a.jpg

3f7b6d5d22400817efe0bcfb39ee20f0.jpg

036ab0c02cb3797ef9583c68f0a0471f.jpg

a2e62e579ed2d8acf3a77e14d26cbe0e.jpg

ad71bab248806041ee3fcd54ca94755d.jpg

7d671a12bda0e39ec2baa2b8054f42a8.jpg

3279b165c7832327feb5f71ddac369d0.jpg

be000704fe4bcceeeace97c1d5b66734.jpg

Opublikowano

bardzo mi się podoba :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Świetna jest :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :D

Opublikowano

Mówcie co chcecie ale morda B5 jest o wiele lepsza niż B6, jakoś te stare gruzy mają coś w sobie przy małyszu :wink:

Opublikowano

Mówcie co chcecie ale morda B5 jest o wiele lepsza niż B6, jakoś te stare gruzy mają coś w sobie przy małyszu :wink:

Dobrze gada polać mu [emoji16]
Opublikowano
  • Autor

Mówcie co chcecie ale morda B5 jest o wiele lepsza niż B6, jakoś te stare gruzy mają coś w sobie przy małyszu :wink:

Dobrze gada polać mu [emoji16]
Ode mnie to już cała flaszka gołębiem leci :D
Opublikowano

Co prawda to prawda... Miałem B6... Teraz B5 i trzeba przyznać, że modele po FL wyglądają naprawdę dobrze :wink:

Opublikowano

Wkładaj ten gwint bo nie moge patrzeć na tą koze, przeciez to 3-4h roboty :decayed:

Edytowane przez uszolek

Opublikowano
  • Autor

Wkładaj ten gwint bo nie moge patrzeć na tą koze, przeciez to 3-4h roboty :decayed:

Hmm też tak myślałem, jednak w gwincie koni regulacja twardości jest pojebana...możesz je regulować dopiero jak tłoczysko jest wciśnięte na max. Czyli ściągasz gwint z auta, ściągasz sprężynę, wciskasz tłoczysko, kręcisz, wrzucasz sprężynę, na auto i sprawdzasz czy jest tak jak byś chciał, ewentualnie czy jest podobnie do reszty...a do tego jeszcze trzeba dorzucić kręcenie gwintem, więc zabawa raczej na cały dzień :(
Opublikowano

No to rzeczywiscie :facepalm:

Opublikowano

Wkładaj ten gwint bo nie moge patrzeć na tą koze, przeciez to 3-4h roboty :decayed:

Hmm też tak myślałem, jednak w gwincie koni regulacja twardości jest pojebana...możesz je regulować dopiero jak tłoczysko jest wciśnięte na max. Czyli ściągasz gwint z auta, ściągasz sprężynę, wciskasz tłoczysko, kręcisz, wrzucasz sprężynę, na auto i sprawdzasz czy jest tak jak byś chciał, ewentualnie czy jest podobnie do reszty...a do tego jeszcze trzeba dorzucić kręcenie gwintem, więc zabawa raczej na cały dzień :(
Jestes pewien ze to tak dziala bo jakos nie chce mnie sie w to wierzyc? [emoji14]
Opublikowano
  • Autor

Wkładaj ten gwint bo nie moge patrzeć na tą koze, przeciez to 3-4h roboty :decayed:

Hmm też tak myślałem, jednak w gwincie koni regulacja twardości jest pojebana...możesz je regulować dopiero jak tłoczysko jest wciśnięte na max. Czyli ściągasz gwint z auta, ściągasz sprężynę, wciskasz tłoczysko, kręcisz, wrzucasz sprężynę, na auto i sprawdzasz czy jest tak jak byś chciał, ewentualnie czy jest podobnie do reszty...a do tego jeszcze trzeba dorzucić kręcenie gwintem, więc zabawa raczej na cały dzień :(
Jestes pewien ze to tak dziala bo jakos nie chce mnie sie w to wierzyc? [emoji14]
Przód na bank, sam sprawdziłem, tu masz nawet video

https://youtu.be/fSe5zVj9ciM

Tył nie sprawdzałem jeszcze, ale podejrzewam że będzie to samo

Opublikowano

Beznadziejne rozwiazanie [emoji14] Gwint od uzytkownika Digit? [emoji14]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.