Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 T gaz


Dominik93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,posiadam audi A4b6 1.8t 163 km ze skrzynka multitronic ( w przyszłości będzie swap na manualna 6b).

Zamierzam w następnym miesiącu wstawić do swojej maszynki gaz ponieważ sporo pali Pb przy mojej nodze w mieście łyka 13-14 L. Myślałem o wstryskach barracuda z tego względu że Wszędzie polecają te wtryski ale dalej jestem w kropce bo nie wiem jaki sterownik i reduktor do tych wtryskow. Chciałbym Zajechac do gazownika i zaproponować mu swój zestaw który wspólnie byśmy złożyli w tym wątku.

Proszę o propozycję.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Dominik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik-Stag QBox lub Tech,

reduktor R01 250-czerwony,wystarczy na wirusa z zapasem,

wtryski Barracuda 130 o zwiększonym przepływie-http://www.phjacus.pl/Y90-BARRACUDA-Wtryskiwacz-pojedynczy-zwiekszony-przeplyw-130NL-min-p2500.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Stag 4 plus ( po nim jest q-box)

Wtryski ac , reduktor ac , butla w koło wlew pod klapką. W maju minie 3 lata zero problemów . Oczywiście trzeba wymieniać filerki ale to norma. Płaciłem 2400.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterownik-Stag QBox lub Tech,

reduktor R01 250-czerwony,wystarczy na wirusa z zapasem,

wtryski Barracuda 130 o zwiększonym przepływie-http://www.phjacus.pl/Y90-BARRACUDA-Wtryskiwacz-pojedynczy-zwiekszony-przeplyw-130NL-min-p2500.html

Skuszę się na Twój zestaw bo w przyszłości może być wirus. Zobaczymy co na to powie gazownika gdy zaproponuje mu jw zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też na wirusa wystarcza . Wszystko zależy o jakich mocach myślisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój też na wirusa wystarcza . Wszystko zależy o jakich mocach myślisz ?

Wirus żeby podciągnąć do 200 km maksymalnie.

sterownik-Stag QBox lub Tech,

reduktor R01 250-czerwony,wystarczy na wirusa z zapasem,

wtryski Barracuda 130 o zwiększonym przepływie-http://www.phjacus.pl/Y90-BARRACUDA-Wtryskiwacz-pojedynczy-zwiekszony-przeplyw-130NL-min-p2500.html

Czy reduktor który jest zaproponowany nie będzie za slaby bądź kiepski? Wyczytałem na internecie że ludzie narzekają na ten reduktor a inni piszą że reduktor został już poprawiony. Co o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3 dni temu założyłem własnie Staga Q-box, wtryski barracuda 130 i reduktor R-01- póki co mam serie ale planuje wkrótce zrobić soft, wtryski od bexa, DP i dolożyć drugi cooler. Póki co gazownia działa rewelacyjnie, butla 67 litrów w koło, wlew pod klapką. Spalanie nie wiem jakie bo nie wyjeździłem zbiornika jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj co koledzy piszą, sam dzisiaj odebrałem auto od gaziarza, wymieniał mi cały przód instalki i mam właśnie barracudy 130, Qboxa, reduktor ACr01 czerwony i ten zestaw spokojnie obrobi dwiesta kucy. Także jak na serie jaką w tej chwili posiadam to na wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik93 do kogo chcesz jechać w Suwałkach?

Zamierzam jechać do Zyczkowskiego na ulicy Lipowej bo z tego co słyszałem to jeden z najlepszych gazownikow w Suwałkach. Masz kogoś do polecenia w Suwałkach do założenia gazu?

Dobra Pany, założę zestaw jaki zaproponowaliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie AC czerwonego to proszenie się o kłopoty...najtańszy reduktor na rynku w danym przedziale mocy...dołóż coś $$$ i załóż coś z KME np. nowego Golda GT...

Nie mówię, że wszystkie AC są trefne ale ich jakość porozstawia dużo do życzenia...trafisz sztukę dobrą będziesz zadowolony...trafisz na sztuki trefne to będziesz wymieniał co 2 000 km na kolejne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie AC czerwonego to proszenie się o kłopoty...najtańszy reduktor na rynku w danym przedziale mocy...dołóż coś $$$ i załóż coś z KME np. nowego Golda GT...

Nie mówię, że wszystkie AC są trefne ale ich jakość porozstawia dużo do życzenia...trafisz sztukę dobrą będziesz zadowolony...trafisz na sztuki trefne to będziesz wymieniał co 2 000 km na kolejne...

coś w tym może być, ja mam od niedawna problem właśnie z LPG zrobiłem w niecałe 2 lata około 60tys km. Auto w pewnym momencie miało problem z odpalaniem szczególnie po nocy, diagnoza, wtryski ( hana gold) zostały wymienione na gwarancji i nic nie pomogło, reduktor AC 01 może on gdzieś przepuszcza, i gdyby nie gwarancja to KME był wpakował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie AC czerwonego to proszenie się o kłopoty...najtańszy reduktor na rynku w danym przedziale mocy...dołóż coś $$$ i załóż coś z KME np. nowego Golda GT...

Nie mówię, że wszystkie AC są trefne ale ich jakość porozstawia dużo do życzenia...trafisz sztukę dobrą będziesz zadowolony...trafisz na sztuki trefne to będziesz wymieniał co 2 000 km na kolejne...

montowałeś ostatnio GT?

Pytam z czystej ciekawości ponieważ słyszałem ostatnio ze lubią buczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni chwalą sobie Ac inni są przeciwnikami tych reduktorow . Teraz jestem w kropce i nie wiem który reduktor wybrać.

Edytowane przez Dominik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założonego jednego Golda GT z pierwszej testowej serii w swoim daily driverze S6 C5, z ciśnieniem i temperaturą daje sobie radę przy sprincie z rolki od 100 do 200 przy około 10 st. na zewnątrz. Buczenia żadnego nie odnotowałem także mogę polecić. Montowaliśmy wersję produkcyjną już też i klient nie zgłaszał nic niepokojącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


montowałeś ostatnio GT?

Tak...założyłem do:

- bmw 530

- saab turbo

- audi TT 180 km

- zafira 2.0T

Wszystkie siedzą cichutkoooo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywalem ceny reduktorow to AC kosztują ok 250 zł zaś reduktor GT gold 400 zł.Wolę dopłacić ta różnice i wstawić GT golda i spać spokojnie. Ciekawi mnie ile krzyknie gazownik za wstawienie zestawu gazu:

- Sterownik stag qxbow

- Wtryski Barracuda 130 nl

- Reduktor GT gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślucie AVJ + dp+ wtryski bex da rade na zwykłym goldzie czy będzie trzeba zmienić na Golda GT czy Twin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy reduktorem zwykłym czyli scoprion GT a reduktorem GT gold? Zauważylem że cenowo gold jest Droższy ale jeden i drugi jest do ok 350 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...