Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dolna osłona silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AlanA4 będę kombinował w miejsca fabryczne

Już walczyłem z osłonami opis więc mam rozeznanie

Mam nadzieję że mogę liczyć na jakieś wskazówki po udanych testach ?

Opublikowano

Czyli co, może ktoś podać jakiś w miarę pasujący zamiennik który na własnej :audi: przewalczył? Czy wogóle zamiennikami sobie głów nie zawracamy?

Aha! i podajcie katalogowy numer części...

Opublikowano

Ja kupilem do swojej bylem A4 zamiennik "lepszy" chyba za 80zl wtedy ale niestety juz go nie zdazylem zalozyc bo sprzedalem auto ale podarowalem oslonke Murzynowi , on zalozyl ja bez najmniejszych problemow , bez przerabiania itp. wiec jak cos to pytajcie murzyna :)

Opublikowano

jest, dziala, nie drga przy duzych predkosciach. Przy temp delikatny - tez sie nic z nia nie dzialo

Opublikowano

jest, dziala, nie drga przy duzych predkosciach. Przy temp delikatny - tez sie nic z nia nie dzialo

:thumbup: Jak sie ma allroad'a ;) to nie ma problemów nie :kox:

Opublikowano

jest, dziala, nie drga przy duzych predkosciach. Przy temp delikatny - tez sie nic z nia nie dzialo

A z montażem był jakiś problem?

I Czy to komplet z osłoną skrzyni biegów?

Opublikowano

Chciałbym kupić osłonę silnika tzn zamiennik, czy może ktoś z klubowiczów polecić sprawdzonego sprzedawcę na Allegro, od którego już kupował. Dzięki i pozdrawiam wszystkich :a4fan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja też muszę kupić osłonę i chciałem sie dowiedzieć co za wyciszenie jest tam orginalnie bo jak kupie podróbe to bym sam jakieś wyciszenie zrobił

Opublikowano

Ja też muszę kupić osłonę i chciałem sie dowiedzieć co za wyciszenie jest tam orginalnie bo jak kupie podróbe to bym sam jakieś wyciszenie zrobił

cos ala gąbka ... [ale jaka dokladnie to nie wiem ]

Opublikowano

Co do wygłuszenia to szukaj "po ludziach" czasem jak ktoś połamał osłonę to te wygłuszenie jeszcze do czegoś sie nada. W zasadzie to nie jest gąbka ale pianka (nie chłonie wody) i samemu nic na to nie poradzisz. Co do zamiennika to jak już to tylko i wyłącznie z plastyku PP bo z ABS(u) należy unikac bo długo z nią sie nie pojeżdzi.

Opublikowano

Ja ostatnio połamałem osłonę zakupioną na Allegro w pół roku - tak jak mówił mechanik ,który ją zakładał. Teraz kupiłem od innego allegrowicza i koleżka z warsztatu mówił że jest naprwdę OK - aż prosił o namiary sprzedawcy. Mam nadzieje , że będzie dobra - narazie jeżdże tylko miesiąc , i nie narzekam.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Chciałbym kupić osłonę silnika tzn zamiennik, czy może ktoś z klubowiczów polecić sprawdzonego sprzedawcę na Allegro, od którego już kupował. Dzięki i pozdrawiam wszystkich :a4fan:

poszukaj na allegro firmy rezaw-plast, mam od nich osłonę i pomimo, że do najtańszych nie należy jest naprawdę solidna.

Opublikowano

rowniez chcę zakupic osłone pod silnik, w wiekszosci widzę ze zamienniki sa bez maty wygluszeniowej... i tu pytanko jesli chcialbym zrobic sam wygluszenie to czy ta gabka musi byc jakas specjalna :wink4:

Opublikowano

To nie gąbka tylko pianka formowana ciśnieniowo i samemu napewno tego nie wykonasz. Ostatecznie prościej było by coś "przyklejić" do osłony

Opublikowano

Ja osłonę pod silnik mam ori ale wygłuszenia to tam nie widziałem :mysli:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy mógłby ktoś mi opisać schemat mocowania osłon skrzyni biegów

Opublikowano

Czy mógłby ktoś mi opisać schemat mocowania osłon skrzyni biegów

żartujesz, prawda?? Najpierw zobacz tą obudowę i sprawdź jak wygląda Twój samochód pod spodem.

  • 1 rok później...
Opublikowano

także szukam kompletnej osłony pod silnik i skrzynię i słyszałem, że można zakupić śmiało od producenta inter-cars. Czy ktoś posiada taką osłonę bądź innego producenta? Jeżeli chodzi o ori to odpada ze względu na wysoką cenę.... Zima za pasem więc nie chciałbym niespodzianek - jakiś pęknięć spowodowanych przez mróz.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.