Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dolna osłona silnika


Wujek

Rekomendowane odpowiedzi

AlanA4 będę kombinował w miejsca fabryczne

Już walczyłem z osłonami opis więc mam rozeznanie

Mam nadzieję że mogę liczyć na jakieś wskazówki po udanych testach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem do swojej bylem A4 zamiennik "lepszy" chyba za 80zl wtedy ale niestety juz go nie zdazylem zalozyc bo sprzedalem auto ale podarowalem oslonke Murzynowi , on zalozyl ja bez najmniejszych problemow , bez przerabiania itp. wiec jak cos to pytajcie murzyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest, dziala, nie drga przy duzych predkosciach. Przy temp delikatny - tez sie nic z nia nie dzialo

:thumbup: Jak sie ma allroad'a ;) to nie ma problemów nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić osłonę silnika tzn zamiennik, czy może ktoś z klubowiczów polecić sprawdzonego sprzedawcę na Allegro, od którego już kupował. Dzięki i pozdrawiam wszystkich :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę kupić osłonę i chciałem sie dowiedzieć co za wyciszenie jest tam orginalnie bo jak kupie podróbe to bym sam jakieś wyciszenie zrobił

cos ala gąbka ... [ale jaka dokladnie to nie wiem ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wygłuszenia to szukaj "po ludziach" czasem jak ktoś połamał osłonę to te wygłuszenie jeszcze do czegoś sie nada. W zasadzie to nie jest gąbka ale pianka (nie chłonie wody) i samemu nic na to nie poradzisz. Co do zamiennika to jak już to tylko i wyłącznie z plastyku PP bo z ABS(u) należy unikac bo długo z nią sie nie pojeżdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio połamałem osłonę zakupioną na Allegro w pół roku - tak jak mówił mechanik ,który ją zakładał. Teraz kupiłem od innego allegrowicza i koleżka z warsztatu mówił że jest naprwdę OK - aż prosił o namiary sprzedawcy. Mam nadzieje , że będzie dobra - narazie jeżdże tylko miesiąc , i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić osłonę silnika tzn zamiennik, czy może ktoś z klubowiczów polecić sprawdzonego sprzedawcę na Allegro, od którego już kupował. Dzięki i pozdrawiam wszystkich :a4fan:

poszukaj na allegro firmy rezaw-plast, mam od nich osłonę i pomimo, że do najtańszych nie należy jest naprawdę solidna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez chcę zakupic osłone pod silnik, w wiekszosci widzę ze zamienniki sa bez maty wygluszeniowej... i tu pytanko jesli chcialbym zrobic sam wygluszenie to czy ta gabka musi byc jakas specjalna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie gąbka tylko pianka formowana ciśnieniowo i samemu napewno tego nie wykonasz. Ostatecznie prościej było by coś "przyklejić" do osłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś mi opisać schemat mocowania osłon skrzyni biegów

żartujesz, prawda?? Najpierw zobacz tą obudowę i sprawdź jak wygląda Twój samochód pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także szukam kompletnej osłony pod silnik i skrzynię i słyszałem, że można zakupić śmiało od producenta inter-cars. Czy ktoś posiada taką osłonę bądź innego producenta? Jeżeli chodzi o ori to odpada ze względu na wysoką cenę.... Zima za pasem więc nie chciałbym niespodzianek - jakiś pęknięć spowodowanych przez mróz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...