Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bankowo za wywrotkę będzie robiło

Zrobić moduł natychmiastowego spuszczania powietrza z tylnych poduszek, potem załadować, podnieść na maxa, otworzyć klapę, rozpędzić się na wstecznym, ostro zahamować, jednocześnie naciskając przycisk od poduch i sru... wyładowane :decayed:

Świetne autko :kox::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Gili - ja bym się zapłakał jak by to auto miało choć jeden worek cementu przewieźć :)

Ja rodzine niechętnie wpuszczam do środka a co dopiero towar :grin:

Edytowane przez miron78

Opublikowano

hehe.... :D .......znam takiego, jednego co też tak robił :grin: ......dziś jest w połowie drogi by być kawalerem :naughty:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Ja rodzine niechętnie wpuszczam do środka a co dopiero towar :grin:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

No i lampy tył świecą kiedy powinny - dzięki Hamer


Jeszcze tylko pomyśleć co zrobić z kierą - trochę mnie wnerwia ta 4 ramienna a z drugiej strony szkoda mi 1000zł na kierownicę

Opublikowano

No i lampy tył świecą kiedy powinny - dzięki Hamer

Jeszcze tylko pomyśleć co zrobić z kierą - trochę mnie wnerwia ta 4 ramienna a z drugiej strony szkoda mi 1000zł na kierownicę

Chcesz się przez 2 lata męczyć z tą 4 ramienną kierownicą? lampy zmieniłeś jeszcze przed kupnem a na kierownicę Ci szkoda, kupisz tańsze kafelki do łazienki i będzie nowa kiera :decayed:

Opublikowano

No i lampy tył świecą kiedy powinny - dzięki Hamer

Jeszcze tylko pomyśleć co zrobić z kierą - trochę mnie wnerwia ta 4 ramienna a z drugiej strony szkoda mi 1000zł na kierownicę

zdecydowanie wymieniaj, te 4-ramienne to porażka ;)

Opublikowano

No i lampy tył świecą kiedy powinny - dzięki Hamer

Jeszcze tylko pomyśleć co zrobić z kierą - trochę mnie wnerwia ta 4 ramienna a z drugiej strony szkoda mi 1000zł na kierownicę

Chcesz się przez 2 lata męczyć z tą 4 ramienną kierownicą? lampy zmieniłeś jeszcze przed kupnem a na kierownicę Ci szkoda, kupisz tańsze kafelki do łazienki i będzie nowa kiera :decayed:

Dorota przecież zrozumie :grin:
Opublikowano

No pewnie

Opublikowano
  • Autor

No i lampy tył świecą kiedy powinny - dzięki Hamer

Jeszcze tylko pomyśleć co zrobić z kierą - trochę mnie wnerwia ta 4 ramienna a z drugiej strony szkoda mi 1000zł na kierownicę

zdecydowanie wymieniaj, te 4-ramienne to porażka ;)

No pewnie macie racje - muszę przetrawić wydanie kolejnego tysiaka na auto które miało nie być rezane

Opublikowano

+1

Opublikowano

No i lampy tył świecą kiedy powinny - dzięki Hamer

Jeszcze tylko pomyśleć co zrobić z kierą - trochę mnie wnerwia ta 4 ramienna a z drugiej strony szkoda mi 1000zł na kierownicę

zdecydowanie wymieniaj, te 4-ramienne to porażka ;)

No pewnie macie racje - muszę przetrawić wydanie kolejnego tysiaka na auto które miało nie być rezane

To nie rezanie, to poprawa fabryki - zawsze to brzmi bardziej poważnie :lol:

Opublikowano

No i lampy tył świecą kiedy powinny - dzięki Hamer

Jeszcze tylko pomyśleć co zrobić z kierą - trochę mnie wnerwia ta 4 ramienna a z drugiej strony szkoda mi 1000zł na kierownicę

zdecydowanie wymieniaj, te 4-ramienne to porażka ;)

No pewnie macie racje - muszę przetrawić wydanie kolejnego tysiaka na auto które miało nie być rezane

Chyba się starzejesz, jeszcze 2 lata temu to nic byś nie musiał przetrawiać i bez gadania by już była kiera :decayed:

Opublikowano

Fajne to masz ☺ dzięki ze dałeś mi posiedzieć w bagażniku

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajne to masz ☺ dzięki ze dałeś mi posiedzieć w bagażniku

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Ma gościu gest.. Co nie? :grin:
Opublikowano
  • Autor

Fajne to masz ☺ dzięki ze dałeś mi posiedzieć w bagażniku

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

:decayed:

nie wiedziałem czy miałeś czyste spodnie żeby Cię do środa wpuścić

Dydo - mogłem Wam wczoraj foto zrobić :)

Opublikowano

No w końcu z grubsza przejrzałem wątek :D

Mirek co jak co ale pisać że tu jest ubogo to prawie jak grzech, nie takie fury inni opisują jako full full full hahaha :D

Już nie mogę się doczekać wypadu w góry, mam nadz że kolejnej zimy spadnie duuuużo śniegu :P

no i oczywiście łudzę się że wspuścisz mnie do środka :P

:hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś chętny i szuka czegoś takiego jak ALLROAD to mój będzie za jakiś czas do wzięcia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już budowa skończona :- ))))

Sprzedawaj taczki Naród czeka na porządne et w Twoim wykonaniu :-)

A7?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.