Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!


quadral20004

Rekomendowane odpowiedzi

normalka

tak samo jest z tvn turbo w programie będzie pan zadowolony

jak się samochód odstawia to kultura itd itp

a mechanicy wiadomo, jadą po swojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w każdej robocie, nic ciekawego na tym filmie nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha .najpierw auto stalo odpalone pol godziny,pozniej jakis młody cieć sciagal z niego snieg przez kolejne 15 minut.nastepnie widzieliscie nagranie p.s vw t5 mogl obciekac na hali :).po tym kamere wylaczyli .na fb mialem ten film. zadzwonili do mnie z serwisu zebym film usunal, bo widac twarze pracownikow,ktorzy sobie tego nie zycza.wiec wrzucilem to tutaj :D:D

quatro/myrmex kamerka to prestigio road runner 530a5 .kosztowala jakis rok temu cos kolo 400zl. w nocy nie liczcie na dobra jakosc.z reszta tu macie przyklad: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352420-drastyczne-videodla-ludzi-o-mocnych-nerwach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha .najpierw auto stalo odpalone pol godziny,pozniej jakis młody cieć sciagal z niego snieg przez kolejne 15 minut.nastepnie widzieliscie nagranie p.s vw t5 mogl obciekac na hali :).po tym kamere wylaczyli .na fb mialem ten film. zadzwonili do mnie z serwisu zebym film usunal, bo widac twarze pracownikow,ktorzy sobie tego nie zycza.wiec wrzucilem to tutaj :D:D

quatro/myrmex kamerka to prestigio road runner 530a5 .kosztowala jakis rok temu cos kolo 400zl. w nocy nie liczcie na dobra jakosc.z reszta tu macie przyklad: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352420-drastyczne-videodla-ludzi-o-mocnych-nerwach/

To co, pracownicy się swoich twarzy wstydzą? Moze się wstydzą tego, że tam pracują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie teksty/zachowanie to nic...

Pracowalibyście na budowie to dopiero byście wiedzieli jak sie do siebie odzywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem o co tutaj się rozchodzi, to jest warsztat nie salony. Natomiast sam film z YT radziłbym usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym się tutaj tak podniecać...skoro nagminnie tak stają, że utrudniają wjazd na stanowisko, to ja się nie dziwię, że chłop się wkurzył. Poza tym, słyszałem o wiele gorsze "wymiany zdań" :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie kasuj ten film albo zamaluj ich twarze bo możesz do sądu polecieć i przegrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mnie to nie dziwi, każdy pracownik ma podstawę i premię w zależności od przerobu.

Każdy chce zarobić i dlatego ważna jest każda minut4a.

Pracowałem w ASO Toyota (serwis blacharsko lakierniczy) i tak samo, chłopaki ganiali sie nad wzajem z podnośnika na podnośnik. Mieli po 3 auta porozbierane i z doskoku do kazdego. Z doświadczenia nie polecam parciarzy z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...