Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, wczoraj otrzymałem kurierem nowy wahacz od esen (wygląda trochę solidniej) , fajnie że dystrybutor poczuwa się do odpowiedzialności za to co sprzedaje i szybko zareagował po moim poście , szkoda tylko że nie udało się wyeliminować wadliwej partii wahaczy wcześniej. A tak ja musiałem dwa razy wymieniać wahacz a chcąc teraz założyć nowy który dostałem muszę zrobić to po raz trzeci. Ale trzeba docenić ich starania o klienta , jeszcze nie spotkałem się z tak szybkim kontaktem ze strony sprzedającego i otrzymaniu nowego urządzenia/części . Zazwyczaj wiemy jak to wygląda dwa dwa tygodnie na analizę co się zepsuło a na końcu i tak dostajemy nasz produkt z powrotem z informacją że to my go zepsuliśmy. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję że reszta moich wahaczy wytrzyma trochę dłużej i będę się mógł nimi trochę nacieszyć :) 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 1.jpg
Darmowe galerie zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziekujemy za informację, jak wcześniej pisaliśmy po tym jak wyszła już cała afera z bananem nie szło wycofać towaru z  rynku gdyż po tym jak towar poszedł na duże hurtownie to "rozlał" się po rynku. Nie było możliwości uzyskania od nich kontaktów gdzie sprzedają, a tym samym wymiany. My już od dawna nie posiadamy wahaczy ze źle wprasowaną tuleją, przez co nie ma obawy, że kupując SKV ze świeżej dostawy pojawi się problem ponownie.

Ciężko nam oceniać ile u kogo mógł towar leżeć na półce, ale  wadliwych bananów nie powinno już być wiele na rynku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok , tylko zamawiałem komplet wahaczy dokładnie 16 listopada u was i było już wcześniej parę przypadków uszkodzeń tego wahacza opisanych w tym temacie a mimo to dostałem jeszcze zestaw z  wadliwą sztuką . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim udało nam się ustalić co faktycznie było nie tak z prawym bananem faktycznie ileś zestawów poszło na rynek za co  bierzemy pełną odpowiedzialność, natomiast teraz z całą pewnością nie będzie tego typu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże , z mojej strony mogę jedynie pochwalić was za podejście do klienta, co nie zmienia faktu że trochę nerwów mi zepsuł ten wahacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2016 o 00:05, m.skot21 napisał:

Witam wszystkich forumowiczów, temat wahaczy SKV śledzę już od dość dawna, po Waszych opiniach (w większości) dobrych postanowiłem wrzucić na strone od kierowcy skv natomiast na prawej mam założony oryginał lmo i po kilku tysiącach nie widze zadnej większej rożnicy oprócz oczywiscie ceny jaka wydałem na dwa poszczególne zestawy, dodam iż kontroluję u znajomego diagnosty zawieszenie co okolo 1tys. km. Na bieżąco będe się starał wrzucac odczucia z jazdy na takim "modzonym" zestawie.

Pozdrawiam Mateusz

Z czystej ciekawości - jak wygląda wynik eksperymentu na chwile obecną?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 16:19, TomOskroba napisał:

ostatnio otrzymałem telefon od dystrybutora SKV, który zapytał czy mogę zagłosować na ich produkt, z racji tego, że kupiłem u nich cały zestaw.

Odparłem jednak, że zrobiłem jedynie 1000km i padł banan, który wymieniłem na innej firmy, a samochód sprzedałem więc to za mało by zagłosować na produkt.

dystrybutor uparł się, że po zagłosowaniu na wahacze SKV przy kolejnych zakupach dostanę znaczny rabat....... Dla odczepki zgodziłem się, ale nie zagłosowałem.

Trochę było by to nie fair, hm ?

Brawo Tomku. Masz rację -to by było co najmniej nie fair. Fajnie, że to naświetliłeś, a smutne, że z tak małym echem przeszło. Rabat za pochwałę produktu, którego nie zdążyłeś poznać pomijając wadę fabryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci wykupić w wyborczej miejsce na głównej stronie: my coś każemy zrobić a wszyscy to posłusznie robią, mamy 1000 kont na forum, każda pozytywna opinia to fake. Jedynie pulpecik zna prawde - ale on nigdy nie widział zawieszenia SKV (chyba że na zdjęciu)

Przede wszyztkim zastanówcie się co piszecie: Jak możemy się na coś uprzeć - że macie coś zrobić - jesteście niespełna rozumu, że ktoś wam coś powie a wy bezmyślnie to wykonacie?

Kolejna sprawa- tak oferujemy zniżki użytkownikom forum, nigdy jednak nie za pozytywną opinię, zawsze piszemy że zależy nam na uczciwej opinii, celowo nie chcieliśmy być na forum w dziale "sponsorowane" by nikt nam nie zarzucił kupowania opinii, jednak widzę po tym co piszecie, że i to jest złe - bo przecież wam w kółko coś nie pasuje i po tym jak uczepiliście się: imienia w profilu, oferowanych zniżek, auta jakim jeżdzę, niebawem wymyślicie coś kolejnego.

 

 

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj

tak oferujemy zniżki użytkownikom forum, nigdy jednak nie za pozytywną opinię, zawsze piszemy że zależy nam na uczciwej opinii

sorry stary, ale dokładnie pamiętam rozmowę w której jeden z Was namawiał mnie abym oddał głos pomimo tego że zrobiłem tylko 1000km i tu nie chodzi o zniżki ale o sam fakt. skoro zależy wam na uczciwej opinii to po co taka gadka ? 

ja nie szukam dziury w całym bo mam co robić i szczerze Wam współczuję bo dzisiejszy rynek i My Polacy to wielkie bagno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzisz różnicy między byciem upartym a zachecaniem do oddania glosu?

Zawartość dodana 8 minutes later
2 godziny temu, TomOskroba napisał:

 

 

ja nie szukam dziury w całym bo mam co robić i szczerze Wam współczuję bo dzisiejszy rynek i My Polacy to wielkie bagno. 

są jeszcze normalni ludzie w tym kraju, niestety też cała masa nic w życiu nie osiągneła i jedyne co potrafią to anonimowo dopiec komuś. Poczucie bycia anonimowym znacznie im sprzyja. Sam wielkie G w życiu osiągnął ale zawsze może poprawić własne ego dokazując innym - tak sie leczy kompleksy. Na chwilę obecną zaledwie 15 marek z Polski jest w TecDoc, wyszliśmy z otwartym testem do ludzi, nie boimy się jakości swojego produktu. Jednak przykre jest, że ludzie co w życiu nie widzieli tego zawieszenia na żywo mogą je bezkarnie opluwać i gdy brakuje im argumentów odnośnie jakości uczepić się a to imienia w nicku, a to tego, że oferujemy zniżki. Z którym innym brandem użytkownicy mają taki kontakt? Czy serio lepiej was wszystkich zlewać i bawić się w marketing szeptany jak robił to master sport i na 100 forach wypisywać to samo? Czy serio jedynym celem w życiu zakompleksionych chamków jest dopiekanie innym?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

nie widzisz różnicy między byciem upartym a zachecaniem do oddania glosu?

zachęcanie do oddania głosu pomimo że wcześniej odpowiedziałem że przejechałem 1000km nie jest zachęcaniem do oddania uczciwego głosu na którym Ci tak zalezy :)

odchodzę od wątku bo już tu napisałem co miałem napisać

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TomOskroba napisał:

zachęcanie do oddania głosu pomimo że wcześniej odpowiedziałem że przejechałem 1000km nie jest zachęcaniem do oddania uczciwego głosu na którym Ci tak zalezy :)

odchodzę od wątku bo już tu napisałem co miałem napisać

pzdr

Przecież widział Pan produkt, mógł Pan ocenić wykonanie, nitroo i pulpecik są na tyle zdolni, że oceniają produkt nie widząc go nigdy wcześniej.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mógłby ktoś z posiadających wahacze SKV cyknąć zdjęcie tuleji do której jest przykręcony amortyzator? bo jak wiadomo w niektórych wahaczach innych producentów te tuleje bardzo sa zgniecione po montażu jak auto stoi na kołach.
Chodzi tu o twardość gumy w tuleji.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczesliwym posiadaczem wahaczy SKV, ktore polecam jak najbardziej! Solidne wykonanie, atrakcyjna cena, zamowienie zrealizowane szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc po wymianie zawiechy różnica jest odczuwalna ,wszystko sztywne i stabilne .wczoraj zrobiona zbieżność .tak więc aktualny przebieg na liczniku to 427098 km.zaczynamy .sam jestem ciekaw ile na prawdę wytrzyma to zawieszenie .

dobrze by było na pierwszej stronie zrobić liste użytkowników tego zawieszenia i przy jakim przebiegu zakładali . coś typu 

ryba85 - 427098 km (14.03 2017 r )

:hi: 

Zawartość dodana 1 minute later

teraz tylko czekać aż ktoś napisze że dodałem opinie za namową firmy skv :grin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ryba85 napisał:

a więc po wymianie zawiechy różnica jest odczuwalna ,wszystko sztywne i stabilne .wczoraj zrobiona zbieżność .tak więc aktualny przebieg na liczniku to 427098 km.zaczynamy .sam jestem ciekaw ile na prawdę wytrzyma to zawieszenie .

dobrze by było na pierwszej stronie zrobić liste użytkowników tego zawieszenia i przy jakim przebiegu zakładali . coś typu 

ryba85 - 427098 km (14.03 2017 r )

:hi: 

Zawartość dodana 1 minute later

teraz tylko czekać aż ktoś napisze że dodałem opinie za namową firmy skv :grin: 

Ryba Ciebie też opłacili? :decayed:

A tak poważnie to czekam na informacje bo dla mnie jesteś jedynym rzetelnym źródłem informacji o tym zawieszeniu :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jaka jest kasa na ''opinii publicznej '' :grin: uszol tobie itak prawdy nie powiem .:grin:bo po co masz mieć takie samo zawieszenie jak ja mam .:grin:

śledz temat.będe dodawał opinie na temat tego zawiasu, czy to pozytywne czy negatywne to pokaże przyszłość .:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2017 o 17:21, MemberA4 napisał:

Koledzy mógłby ktoś z posiadających wahacze SKV cyknąć zdjęcie tuleji do której jest przykręcony amortyzator? bo jak wiadomo w niektórych wahaczach innych producentów te tuleje bardzo sa zgniecione po montażu jak auto stoi na kołach.
Chodzi tu o twardość gumy w tuleji.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Mówisz masz :)

Foto słabej jakości robione na szybkiego przy skręconych kołach, tuleja gumowa nawet się nie odkształciła. 

WP_20170320_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Dystrybutor SKV

daje dane do wysyłki na prv , zamówimy założymy i  zobaczymy . 

Panowie każdy z nas ma prawo wyboru , po co to wszystko a i też nie mam dużo  postów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, matisstz napisał:

Mówisz masz :)

 tuleja gumowa nawet się nie odkształciła. 

WP_20170320_001.jpg

no to u mnie za to jest już plus :) 

jak widzę u mnie rozplaszczoną ta tuleje to mnie skręca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...