Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.02.2017 o 21:50, shagi89 napisał:

Witam równie po przeczytaniu wszystkisz postów w tym temacie postanowiłem zakupić komplet wahaczy https://goo.gl/photos/DjPqsrMbvGQijduj9 fotki oraz dowód zakupu. Zawieszenie będę montował w ten weekend oraz sukcesywnie wpisywał pokonane tyś km. Pytanie do dystrybutora czy może określić po zdjęciu kodu czy banany które kupiłem nie są z tej felernej serii? Pozdrawiam.

Dzisiaj dokonałem wymniana wielowachacza, był w opłakanym stanie. Nowe elementy pasowały bezproblemowo. Stan licznika 252000. Następnym razem wypowiem się w kwietniu jak odwiedzę diagnostykę, robiąc przegląd techniczny. 

Edytowane przez shagi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za relację, jak możesz podaj lub zanotuj stan licznika by za ileś tam czasu nie zastanawiać się ile udalo się przejechac na zawiasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.02.2017 o 14:05, Dystrybutor SKV napisał:

Pozdrawiam Michał

W ilu wy prowadzicie to swoje konto? Tutaj pozdrawiam Michał a na pierwszej stronie pozdrawiam Tomek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawami forum zajmuje się kilka osób w zależności czy chodzi o akcje promocyjne czy o dobór części. Ułatwia to kontakt z użytkownikami forum w razie pytań telefonicznych i mailowych.

 

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Sprawami forum zajmuje się kilka osób w zależności czy chodzi o akcje promocyjne czy o dobór części. Ułatwia to kontakt z użytkownikami forum w razie pytań telefonicznych i mailowych.

 

 

Pozdrawiam Michał

Polecam przeczytanie regulaminu. 1 osoba =1 konto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy już chyba nie macie sie o co czepiać to czepiacie się człowieka. Nikt z Esen nie robił tajemnicy, że jest to konto firmowe, wiec chyba normalne jest że jak w każdej cywilizowanej firmie jeden człowiek zastępuje drugiego. Co w przypadku gdyby któryś z pracowników wziął chorobowe to rozumiem, że załóżmy przez miesiąc czasu by ludzie nie mieli odpowiedzi. Czy serio wam robi taką różnicę czy osoba która się podpisze to Zenek, Mietek czy inny Heniek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nitroo napisał:

Essen to oni palcem na mapie widzieli.

nie rozumiem jak można palcem widzieć ?jak nie masz nic sensownego w temacie do powiedzenia to sie nie udzielaj .tak samo jak reszta handlarzy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nitroo napisał:

Essen to oni palcem na mapie widzieli.

Esen to nazwa naszej firmy, Essen to miasto w Niemczech.  Kolega Rachmistrz pisał o Esen.

2 godziny temu, ryba85 napisał:

nie rozumiem jak można palcem widzieć ?jak nie masz nic sensownego w temacie do powiedzenia to sie nie udzielaj .tak samo jak reszta handlarzy . 

Tak już niestety jest, świetnie ujął to klasyk:

Cytuj

Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz. – Mahatma Gandhi.

widać wkroczyliśmy w 3 etap :)

Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat wahaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rachmistrz napisał:

Wy już chyba nie macie sie o co czepiać to czepiacie się człowieka. Nikt z Esen nie robił tajemnicy, że jest to konto firmowe, wiec chyba normalne jest że jak w każdej cywilizowanej firmie jeden człowiek zastępuje drugiego. Co w przypadku gdyby któryś z pracowników wziął chorobowe to rozumiem, że załóżmy przez miesiąc czasu by ludzie nie mieli odpowiedzi. Czy serio wam robi taką różnicę czy osoba która się podpisze to Zenek, Mietek czy inny Heniek?

A czy Tobie serio robi to różnicę, że nikt nic do Ciebie nie napisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, k232 napisał:

A czy Tobie serio robi to różnicę, że nikt nic do Ciebie nie napisał?

Tak robi,  bo uważam, ze czepianie się imienia osoby podpisującej w wątku jest po prostu chamstwem i cebulactwem- jak nie ma sie nic madrego do powiedzenia to czepia się byle czego.

Idąć twoim tokiem myślenia polegającym na tym żeby nie bronic innego rozumiem, że gdy sąsiad będzie lał swoją żonę też kobiecie nie pomożesz - a co to za różnica dla ciebie przecież to nie twoja gębą będzie bolała a jak się odedzwiesz to może i zaboli.

Co do samych wahaczy SKV nie mam, zadnych zastrzezen i potwierdzam co tu bylo napisane ze ludzie spokojnie na tym robią powyzej 60k km.

znalezione w innym wątku  placcie dalej po 150zl wiecej za ms niz skv - kto czyta forum jakos dziwnie powinien cos zauwazyc.... ta...pewnie przypadek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zbliżam się do magicznej liczby 40k km. Cały czas cisza i spokój. Przyznam szczerze, że nie zaglądałem tam i opinia jest jedynie na bazie wrażeń z jazdy. Na wiosne, jak wreszcie słońce przygrzeje, planuje wymienić amorki i wtedy przy okazji zobaczymy jak to tam wygląda :wink:. Wtedy zdam kolejną relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak to wypada 13 dnia miesiąca musi wyjść na jaw jakaś przykra niespodzianka, wjechałem dzisiaj na kanał spojrzałem na wahacze a moim oczom ukazała się wysunięta tuleja w prawym bananie nie wytrzymała nawet 500km.  fotki banan prawy i lewy https://goo.gl/photos/a9PcL6UzLpQof8Uq7  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej trafiła Ci się ta trefna seria prawych bananów. Ja jestem tylko ciekaw, dlaczego moja opinia, jak i post o tym, że przejechałem 10k do tej pory bez luzów został usunięty, nie pozdrawiam moderacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Langista napisał:

Najwidoczniej trafiła Ci się ta trefna seria prawych bananów. Ja jestem tylko ciekaw, dlaczego moja opinia, jak i post o tym, że przejechałem 10k do tej pory bez luzów został usunięty, nie pozdrawiam moderacji ?

Dziękujemy koledze Langista za wypowiedź, właśnie też zauważyłem ze opinia znikła o przejechanych kilometrach, myślałem ze właśnie autor sam ją usunął. Liczymy na łaskawość admina i pozostawianie opinii na temat naszego produktu (zarówno pozytywnych jak i negatywnych o ile takowe sie pojawią)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"znikła" - widzę, że piszesz poprawną polszczyzną - tak poprawną, jak Wasze banany, a jakoś moje banany z MS przejechały już 30k km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

2 godziny temu, nitroo napisał:

"znikła" - widzę, że piszesz poprawną polszczyzną - tak poprawną, jak Wasze banany, a jakoś moje banany z MS przejechały już 30k km.

Zatem nasze wahacze są jak najbardziej poprawne, dziekujemy Ci za uznanie, cieszymy się, że dołączyłeś do grona osób polecających nasze zawieszenie i wypowiadasz się o naszym towarze, że jest poprawny.

http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/znikl-czy-zniknal;15030.html

Kolego nitro zanim się uczepisz sprawdź w słowniku - po raz kolejny bijesz piane nie mając racji, wcześniej pomyliłeś nazwę naszej firmy z miastem w Niemczech(pisząc że palcem można widzieć) teraz masz obiekcje do używanej przez nas polszczyzny, jak widać też bezzasadne.  Nie mamy nic przeciwko krytyce - jest ona zawsze postrzegana - niech jednak ma jakieś podstawy i będzie zasadna a nie opluwanie tylko dla zasady.

 

Na naszym zawieszeniu w tym wątku ludzie robią po kilkadziesiąt tysięcy km, jak widzisz wspomniany przez ciebie MS tez ma problem z prawym bananem...

Ze swojej strony dodam, że wszystkie oferowane przez nas zestawy juz pozbawione sa defektu tulei prawego banana, kontaktowaliśmy się już z  kolegą shagi89, nie kupił on zestawu u nas w firmie, jednak bez problemu wadliwy element zestawu zostanie wymieniony przez nas na nasz koszt na nowy wolny od wad.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie przy wymianie wahaczy (z MS) wstawiałem zdjęcie w jak opłakanym stanie były zaledwie po przejechaniu 2 tyś. km, ale co tam, ja szerzę propagandę i manipuluję faktami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...