Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wahacze SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zadowolony :)

Opublikowano

Panowie, oczywiście, że gumy w wahaczach mają wpływ na sztywność zawieszenia. Jednym z zabiegów zwiększania sztywności jest przecież wymiana gum w tulejach na polibusze.

Opublikowano

Ciekawe czy jest duzo twardziej/strasznie twardo na takim zawiasie przednim na wszystkich poliuretanach ?!

Opublikowano

Moim zdaniem twardość zawieszenia powinna być taka sama, pozostaje tylko kwestia wytrzymałości.

Opublikowano

i poszły wahacz e KAMOKI. kupione za 450 zł promocyjnie hehe. Niech przejedzie 30k km, i tak będzie to dobry wynik. A swoją drogą na forach i w necie najmniej szumu jeśli chodzi o te wahacze, to też może o czymś świadczyć.

Jak 3000km przejedzie to będzie dobrze.

A mi jeden mądry mechanik powiedział, że stare miałem źle założone, i teraz warto jeszcze raz sprawdzić KAMOKA. Kilka razy montował, nikt nie wracał do niego z reklamacją. Każdy wahacz w osobnym opakowaniu, wszystko sztywne, wygląda na solidne. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Opublikowano

nie no ja widzę, że teraz nie ma co patrzeć na firmę, bo wszystkie są wysokiej jakości :)

Opublikowano
  • Autor

skoro mechanik tak powiedział....a marysia wspomniała..... :grin:

Opublikowano

... a Dystrybutor ich nie skrytykował... :wink:

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

i poszły wahacz e KAMOKI. kupione za 450 zł promocyjnie hehe. Niech przejedzie 30k km, i tak będzie to dobry wynik. A swoją drogą na forach i w necie najmniej szumu jeśli chodzi o te wahacze, to też może o czymś świadczyć.

Jak 3000km przejedzie to będzie dobrze.

A mi jeden mądry mechanik powiedział, że stare miałem źle założone, i teraz warto jeszcze raz sprawdzić KAMOKA. Kilka razy montował, nikt nie wracał do niego z reklamacją. Każdy wahacz w osobnym opakowaniu, wszystko sztywne, wygląda na solidne. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

wszystkie wyglądają solidnie , master sport GERMANY, kamoka, czy SKV GERMANY ale wyglądem auta km nie robią.

Opublikowano
  • Autor

wszystkie wyglądają solidnie , master sport GERMANY, kamoka, czy SKV GERMANY ale wyglądem auta km nie robią.

a ile wg kolegi powinny zrobić by uznać je za dobre i mając na uwadze, że ich cena to 1/3 ceny LMO?

Opublikowano

1/3 przebiegu LMO? ;)

Opublikowano
  • Autor

1/3 przebiegu LMO? ;)

a ile to przebieg LMO? :P

Opublikowano

biorąc pod uwagę oryginalnie zamontowany zawias, lekkie stuki zaczęły się po 220tys km. Trudno to jednoznacznie ocenić, mogę mówić tylko za siebie :)

Opublikowano
  • Autor

ale oryginalny seryjnie montowany? czy kupiony na wymianę już zużytego seryjnie montowanego do auta bo to 2 różne bajki :)

Opublikowano

a ile to przebieg LMO?

U mnie siedzi ORI już od ok 250 000 i nadal bez luzów i oznak zużycia :P Ale to co wyjechalo z fabryki, a co sprzedawane jest teraz to też nie ma co porównywać tak szczerze...

Opublikowano

ale oryginalny seryjnie montowany? czy kupiony na wymianę już zużytego seryjnie montowanego do auta bo to 2 różne bajki :)

seria. Bynajmniej cały dół był seryjny patrząc na daty.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie ale seryjnego już nie kupisz a jak napisał kolega kamil-vag

Ale to co wyjechalo z fabryki, a co sprzedawane jest teraz to też nie ma co porównywać tak szczerze...

Kupisz produkt tej samej firmy co seryjnie montowane zawieszenie, ale nie ten sam produkt

Opublikowano

no właśnie ale seryjnego już nie kupisz a jak napisał kolega kamil-vag

Ale to co wyjechalo z fabryki, a co sprzedawane jest teraz to też nie ma co porównywać tak szczerze...

Kupisz produkt tej samej firmy co seryjnie montowane zawieszenie, ale nie ten sam produkt

A wiesz to skąd?

Opublikowano
  • Autor

z życia :) Serio myślicie, że nie ma ludzi co siedzą mocno w branży automotive i nie znają relacji u producentów?


Czy po prostu uważacie, że tacy ludzie nie wchodzą na fora?


Swoją drogą, można na to zerknąć z innej strony.

Mikser kuchenny firmy zelmer - kupiony w 1980 roku do dziś działa, kupiony tej samej firmy 3 lata temu spalił się po nieco ponad 2 latach użytkowania.

Oba tej samej firmy - czy to ten sam produkt?

Na obu to samo logo.Tylko nie piszcie że kupiłem felerny....

To tak jak by na forum gospodyń domowych ktoś napisał:

Jakiej firmy mikser kupić?

i odpowiedzi...ja użytkuje zelmera od 20 lat...ja swój użytkuje od 25 lat - nieśmiertelny....

po czym ktoś kupuje nowiutki mikser Zelmera i nagle ździwko - rozsypał się po 2 latach (moj przypadek)

Myślicie, że dotyk komercji nie dotknął branży automotive?

Edytowane przez Dystrybutor SKV

Opublikowano

nie no zgadza się. jest tak ze wszystkim

ekonomia, nie inżynieria.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.