Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

WAHACZE KPL AUDI A4 B6 2001-2004 SKV GERMANY (6580180424) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

to nie jest komplet typowo do B6 łączniki sa przeznaczone do B5

Dokładnie tak w audi a4b6 łączniki stabilizatora mają na jednej stronie gwint. Jak wspominałem wcześniej ceny zestawów różnią się w zależności od typu zwrotnicy lub modelu auta. W przypadku wątpliwości w doborze zestawu wahaczy proszę o kontakt a nasz przedstawiciel który doradzi w wyborze.

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie przestraszyliście tymi wywalonymi tulejami banana więc dzisiaj przy okazji ustawienia lamp na diagnostyce poprosiłem o sprawdzenie wahaczy mimo, że przejechałem na nich dopiero niespełna 1000km ;)

wszystko sztywno siedzi jak na razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, temat wahaczy SKV śledzę już od dość dawna, po Waszych opiniach (w większości) dobrych postanowiłem wrzucić na strone od kierowcy skv natomiast na prawej mam założony oryginał lmo i po kilku tysiącach nie widze zadnej większej rożnicy oprócz oczywiscie ceny jaka wydałem na dwa poszczególne zestawy, dodam iż kontroluję u znajomego diagnosty zawieszenie co okolo 1tys. km. Na bieżąco będe się starał wrzucac odczucia z jazdy na takim "modzonym" zestawie.

Pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł, jestem bardzo ciekaw wyniku tego porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt sensowne. Przeciez lewe kolo moze wpasc w dziure,a prawe nie musi. Albo prawe moze na cos najechac, a lewe nie. To uniemozliwia porownanie 1:1 obu zestawow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt sensowne. Przeciez lewe kolo moze wpasc w dziure,a prawe nie musi. Albo prawe moze na cos najechac, a lewe nie. To uniemozliwia porownanie 1:1 obu zestawow.

zgodzę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt sensowne. Przeciez lewe kolo moze wpasc w dziure,a prawe nie musi. Albo prawe moze na cos najechac, a lewe nie. To uniemozliwia porownanie 1:1 obu zestawow.

Tu nie chodzi o porównanie 1:1 bo wiadome ze w żadnym tego rodzaju teście nie jesteśmy w stanie uzyskać sensownej opinii, chyba ze dysponujemy laboratorium w którym wahacze zarówno po lewej jak i po prawej stronie spotykają te same "przeszkody" dodam ze to nie jest pierwszy tego rodzaju test części samochodowych dla potwierdzenia dodam poniżej zjęcie opony w rozmiarze 205/55/16. Nie bedę podawał konkretnej nazwy i modelu ale to już nie pierwszy raz przekonałem sie że nie zawsze jakość idzie wraz z ceną.

Niezbyt sensowne. Przeciez lewe kolo moze wpasc w dziure,a prawe nie musi. Albo prawe moze na cos najechac, a lewe nie. To uniemozliwia porownanie 1:1 obu zestawow.

Tu nie chodzi o porównanie 1:1 bo wiadome ze w żadnym tego rodzaju teście nie jesteśmy w stanie uzyskać sensownej opinii, chyba ze dysponujemy laboratorium w którym wahacze zarówno po lewej jak i po prawej stronie spotykają te same "przeszkody" dodam ze to nie jest pierwszy tego rodzaju test części samochodowych dla potwierdzenia dodam poniżej zjęcie opony w rozmiarze 205/55/16. Nie bedę podawał konkretnej nazwy i modelu ale to już nie pierwszy raz przekonałem sie że nie zawsze jakość idzie wraz z ceną.

file:///C:/Users/Mateusz/Desktop/buty/image1.JPG

Edytowane przez m.skot21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy koledze m.skot21 za zakup naszych produktów. Szczerze sami jesteśmy ciekawi tego typu porównania, oczywiście zawsze można dyskutować - jedno koło mogło wpaść w dziure drugie nie itd itp ale w tych wszystkich testach, porównaniach w naszej opinii liczy się efekt skali. Wiadomo im większa liczba osób się wypowie tym bardziej miarodajny jest obraz testu i wiarygodna opinia na temat danego produktu stąd nasz pomysł dotyczący całego tego wątku.

Nie bawimy się w pisanie sobie laurek - gdyż po pierwsze to nie fair a po drugie czas i tak to zweryfikuje.

Przykład macie tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316780-jakie-tanie-wahacze-polecacie/page-17#entry4993845

A o to wyniki google po wpisaniu w wyszukiwarkę fragmentu wypowiedzi "Marii Jabłońskiej"

klik

wnioski niech każdy wyciągnie swoje.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego Onyks za podsunięcie pomysłu na hosting zdjęć:)

Poniżej przedstawiam Wam opone która wytrzymała dwa sezony, ale po drobnej zadymie poszły na gwarancje.

http://www.directupload.net/file/d/4562/u3npla72_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4562/2ogw9b7y_jpg.htm

Edytowane przez m.skot21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja osobiście wymieniłem 2 lata temu czyli 90tyś km temu sam wszystkie wahacze z przodu na SKV Germany i jak na nasze drogi i to że bardziej po mieście jeżdżę po dziurach niż po autostradzie to do dnia dzisiejszego nic nie wymieniłem

To z innego wątku. Nie żeby coś, ale nie chce mi sie wierzyć, że ten zawias 90k wytrzymał i dalej jeździ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście wymieniłem 2 lata temu czyli 90tyś km temu sam wszystkie wahacze z przodu na SKV Germany i jak na nasze drogi i to że bardziej po mieście jeżdżę po dziurach niż po autostradzie to do dnia dzisiejszego nic nie wymieniłem

To z innego wątku. Nie żeby coś, ale nie chce mi sie wierzyć, że ten zawias 90k wytrzymał i dalej jeździ..

pewnie tyle wytrzymało bo to był SKV ze zeszlifowanymi zanczkami oooo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2shrek, dnia 08 Gru 2016 - 18:30, napisał:

ja osobiście wymieniłem 2 lata temu czyli 90tyś km temu sam wszystkie wahacze z przodu na SKV Germany i jak na nasze drogi i to że bardziej po mieście jeżdżę po dziurach niż po autostradzie to do dnia dzisiejszego nic nie wymieniłem
To z innego wątku. Nie żeby coś, ale nie chce mi sie wierzyć, że ten zawias 90k wytrzymał i dalej jeździ..

Witam

Przyznam szczerze jesteśmy mile zaskoczeni, jak kiedyś wspomniałem z pół roku temu dzwoniliśmy po detalistach którzy w 2013 roku kupili wahacze SKV, z tych kontaktów co udało nam się odnaleźć telefon odebralo z tego co pamiętam 6-7 osób, w tym 1 mechanik, jeden facet sprzedal auto krótko po montażu a jedna osoba to jakieś dziecko i nie wiedzialo o co nam chodzi, pozostałe 3-4 osoby wspomnialy cos o przebiagach 40-70tys km z tym że ktoś mówił z nich że na przeglądzie padła końcówka drążka.

Żeby było jasne podkreślam - nie piszemy sobie laurek gdyż prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.

Nie bawilibyśmy się w testy gdybyśmy się czegoś obawiali- my serio przez blisko 4 lata nie mieliśmy nawet jednej reklamacji na wahacze. Ostatnimi czasy przyszła partia około 3 palet (144 komplety) gdzie nie zauważono, że w fabryce był problem z wyciekiem oleju na prasie przez co niektóre prawe banany miały nieprawidłowo sprasowaną tuleję - i praktycznie wszystkie reklamacje dotyczące zestawów jakie się pojawiły obecnie dotyczą tego przypadku.

Poczekajmy aż auta osób z forum więcej przebędą kilometrów będzie to jakiś najbardziej miarodajny obraz jakości produktu - ale jak piszę nie jesteśmy wariatami byśmy robili testy czegoś co do czego jakości możemy mieć jakąkolwiek wątpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to robię teraz miesięcznie max 700 km więc ode mnie nie prędko się dowiecie ^^

tak czy owak na razie jest spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie tak jak skopiowaliście wyżej aktualnie mam zrobione 90tyś km przez 2 lata, jeździłem 90% po drogach miejskich i 10% po autostradzie i co ważne jeszcze mam obniżone auto o 30mm bo założyłem niższe springi Eibach felgi aktualnie 16" 205/55 i wszystko jest w porządku, nie miałem jak na razie żadnych problemów z prowadzeniem się samochodu oraz na przeglądzie miesiąc temu nic nie wyszło wszystko tak jak by było wczoraj założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja w sumie tak jak skopiowaliście wyżej aktualnie mam zrobione 90tyś km przez 2 lata,

wierze, że to prawda.Sam rozmawiałem z klientami, którzy robili na nich 70-90 tyś. Taksówkarze w Łodzi robią na nich 50-65 tyś km,


Żeby było jasne podkreślam - nie piszemy sobie laurek gdyż prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.
.

I bardzo dobrze bo wyjdzie kupa wstydu jak w przypadku Marysi i Zosi zatrudnionej na potrzeby MS gdzie na 20 forach piszą te same bajki.



- ale jak piszę nie jesteśmy wariatami byśmy robili testy czegoś co do czego jakości możemy mieć jakąkolwiek wątpliwość.

ale za to sprzedajecie wariatom co na allegro zanizaja cene i sprzedaja z 10zł marżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 8 miesiącach jak na razie spokoj.Robie 2200km miesięcznie PL-DE-PL. Za tą cenę to się nie ma nawet co zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...