Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

również się dołącze do dyskusji.

Jestem w trakcie planowania wymiany wachaczy w audia6jednak chce się trochę wycfanić i zrobię sobie sam zestaw wachaczy:

-dolne banany (te które idą najszybciej) lemfordery

-dolne proste (mam zamiar wypróbować SKF) bo padają później niż banany

- łączniki (SKV na próbę) na łącznikach działają małe siły, nie mialem jeszcze przypadku aby się pourywały gumy w tulejach

-górne założe chyba że średniej półki prawdopodobnie MOOG ponieważ cena trochę niższa niż lemy heh i nie będzie ich aż tak szkoda... z mojego doświadczenia górne idą najszybciej a dokładniej tylny?

- na końcówkach drążków nie ma co oszczędzać i lepiej chyba lepsze kupić

Mam pytanie do dystrybutora SKF

Przy zamówieniu pojedyńczych sztuk wachaczy dostanę w paczce również śruby montażowe?pytanie zadaje ze względu na to, że na stronie internetowej firmy SKF przy wyborze pojedyńczych sztuk wachaczy nie zauważyłem takiej informacji że śrubki, nakrętki będą dołączone również na zdjęciach nic nie widać.

Czy jest możliwy jakiś rabat dla użytkowników forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiemy co napisać, gdyż to pierwszy sygnał jakoby był problem ze śrubami.Szczerze mówiąc nie wiemy co napisać, gdyż to pierwszy sygnał jakoby był problem ze śrubami.

ja miałem to samo, zapomniałem napisać.. również użyłem starych śrub ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

również się dołącze do dyskusji.

Jestem w trakcie planowania wymiany wachaczy w audia6jednak chce się trochę wycfanić i zrobię sobie sam zestaw wachaczy:

-dolne banany (te które idą najszybciej) lemfordery

-dolne proste (mam zamiar wypróbować SKV) bo padają później niż banany

- łączniki (SKV na próbę) na łącznikach działają małe siły, nie mialem jeszcze przypadku aby się pourywały gumy w tulejach

-górne założe chyba że średniej półki prawdopodobnie MOOG ponieważ cena trochę niższa niż lemy heh i nie będzie ich aż tak szkoda... z mojego doświadczenia górne idą najszybciej a dokładniej tylny?

- na końcówkach drążków nie ma co oszczędzać i lepiej chyba lepsze kupić

Mam pytanie do dystrybutora SKV.

Przy zamówieniu pojedyńczych sztuk wachaczy dostanę w paczce również śruby montażowe?pytanie zadaje ze względu na to, że na stronie internetowej firmy SKV przy wyborze pojedyńczych sztuk wachaczy nie zauważyłem takiej informacji że śrubki, nakrętki będą dołączone również na zdjęciach nic nie widać.

Czy jest możliwy jakiś rabat dla użytkowników forum?

Takie małe poprawki.. Swoją drogą, zamawiasz pojedyncze, nie cały zestaw i chcesz rabat? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

również się dołącze do dyskusji.

Jestem w trakcie planowania wymiany wachaczy w audia6jednak chce się trochę wycfanić i zrobię sobie sam zestaw wachaczy:

-dolne banany (te które idą najszybciej) lemfordery

-dolne proste (mam zamiar wypróbować SKF) bo padają później niż banany

- łączniki (SKV na próbę) na łącznikach działają małe siły, nie mialem jeszcze przypadku aby się pourywały gumy w tulejach

-górne założe chyba że średniej półki prawdopodobnie MOOG ponieważ cena trochę niższa niż lemy heh i nie będzie ich aż tak szkoda... z mojego doświadczenia górne idą najszybciej a dokładniej tylny?

- na końcówkach drążków nie ma co oszczędzać i lepiej chyba lepsze kupić

Mam pytanie do dystrybutora SKF

Przy zamówieniu pojedyńczych sztuk wachaczy dostanę w paczce również śruby montażowe?pytanie zadaje ze względu na to, że na stronie internetowej firmy SKF przy wyborze pojedyńczych sztuk wachaczy nie zauważyłem takiej informacji że śrubki, nakrętki będą dołączone również na zdjęciach nic nie widać.

Czy jest możliwy jakiś rabat dla użytkowników forum?

góre w ciemno bierz MS

łączniki tez weź MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzięki koledze Langista za naniesione poprawki - my w połowie postu się pogubiliśmy raz było SKV raz SKF dlatego nie udzeliśmy w miarę szybko odpowiedzi.

A teraz odnośnie postu Thomas88

Nie, przy zamówieniu pojedyńczych elementów zawieszenia nie otrzyma Pan śrub, możemy sprzedać ich komplet w cenie ok. 30zł.

Szczerze to trochę dziwi mnie Pana pomysł mieszania elementów zawieszenia na wysyłki wyda Pan więcej niż zaoszczędzi, tu nie chodzi o to czy kupi Pan od nas czy od konkurencji, ale zawsze lepiej w razie czego reklamować gdy wymieniało się zestaw niż gdy wymieniło się element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniałem łożyska także zwalone zwrotnice i kontrola wahaczy. Wszystkie trzymają na razie sztywno, po za przednim górnym prawym w którym po kilku tys pękła osłona, dostał syfu i szlak go trafił. O dziwo końcówki drążków kierowniczych nadal działają ( w tanich zestawach padały ja muchy) i jeszcze chyba długo podziałają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniałem łożyska także zwalone zwrotnice i kontrola wahaczy. Wszystkie trzymają na razie sztywno, po za przednim górnym prawym w którym po kilku tys pękła osłona, dostał syfu i szlak go trafił. O dziwo końcówki drążków kierowniczych nadal działają ( w tanich zestawach padały ja muchy) i jeszcze chyba długo podziałają.

przebieg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wczoraj zmieniałem łożyska także zwalone zwrotnice i kontrola wahaczy. Wszystkie trzymają na razie sztywno, po za przednim górnym prawym w którym po kilku tys pękła osłona, dostał syfu i szlak go trafił. O dziwo końcówki drążków kierowniczych nadal działają ( w tanich zestawach padały ja muchy) i jeszcze chyba długo podziałają.

Dziękujemy za relację, szczerze to nigdy z końcówkami nie było problemu a schodzi tego tysiące sztuk. Mamy nadzieję, że wahacze jeszcze długo posłużą ;)


przebieg ?

Z tego co kojarzę kolega mapper pisał przy zgłaszaniu się na testera, że robi rocznie powyzej 50.000, od testów minęło ponad 7 mcy więc pewnie coś koło 25-30 tys zrobił ale niech sam się lepiej wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie kolejna niemiła niespodzianka,i znowu problem z tuleją prawego banana.który był wymieniony niecały miesiąc temu,guma przesuneła się względem tulei metalowej i wyszła na jedną stronę,od jakiegoś tygodnia zaczeło coś stukać,i dzisiaj tylko rzuciłem okiem,z ciekawości,bo choroba mnie dopadła.Jak troszkę się zrobi cieplej to zrobię fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie kolejna niemiła niespodzianka,i znowu problem z tuleją prawego banana.który był wymieniony niecały miesiąc temu,guma przesuneła się względem tulei metalowej i wyszła na jedną stronę,od jakiegoś tygodnia zaczeło coś stukać,i dzisiaj tylko rzuciłem okiem,z ciekawości,bo choroba mnie dopadła.Jak troszkę się zrobi cieplej to zrobię fotki.

Czyżby to wyglądało tak?

e4745dcb6391bcf56b5f10d6060e598a.jpge6cc853bfac2b5be4fba07abac8cdc4d.jpg40a1e1ee293c7cc582703e35128d926a.jpg1169debba7669ce5ad8ff7730f686456.jpg

marivs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na moje oko to raczej będzie to,i pewnie to stukanie to tuleja metalowa bije o sanki,no to się najezdziłem od wymiany,niecały miesiąc.

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. U mnie tak właśnie było. Teraz mam 3 wahacz na aucie i na razie po 1 dniu jest dobrze. Wcześniej po 4 dniach i ok. 200km się poddał.

Ciekawe jest to że również prawy siada. Z lewym i reszta wahaczy już ponad 10 tyś km i są w dobrej kondycji.

marivs

Edytowane przez marivs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie kolejna niemiła niespodzianka,i znowu problem z tuleją prawego banana.który był wymieniony niecały miesiąc temu,guma przesuneła się względem tulei metalowej i wyszła na jedną stronę,od jakiegoś tygodnia zaczeło coś stukać,i dzisiaj tylko rzuciłem okiem,z ciekawości,bo choroba mnie dopadła.Jak troszkę się zrobi cieplej to zrobię fotki.

Czyżby to wyglądało tak?

e4745dcb6391bcf56b5f10d6060e598a.jpge6cc853bfac2b5be4fba07abac8cdc4d.jpg40a1e1ee293c7cc582703e35128d926a.jpg1169debba7669ce5ad8ff7730f686456.jpg

marivs

Ja nie dawno pisałem o takim przypadku u mnie z wahaczami MSa lecz dostałem drugi na reklamacji i jak narazie jest ok

U mnie nie pukało tylko autko zaczeło ściagać w jedną strone.

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to wygląda, przyglądając się reklamacjom wszystkie dotyczyły prawego banana.

Jeśli chodzi o kwestie gwarancyjne proszę się nie martwić - widać, że wysuwająca się tuleja jest "nieprzypadkowa" i wszystkie reklamacje będą uznane.

Wysłałem juz maila z waszymi zdjeciami -myślę, że w poniedziałek popołudniu lub wtorek będę coś wiecej mógł sensownego napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Firma essen jest z wloclawka [emoji14]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obserwuje Pan nie naszą aukcję. Ceny kompletów wahaczy różnią się w zależności od ich modelu.

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WAHACZE KPL AUDI A4 B6 2001-2004 SKV GERMANY (6580180424) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

to nie jest komplet typowo do B6 łączniki sa przeznaczone do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...