Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Obserwuje ten post od jakiegoś już czasu. Zdecydowałem się na zakup tych wahaczy. Poradźcie  mi gdzie najlepiej je kupić? Chodzi mi głównie o wahacz "banan" żeby był z nowej partii, z której tuleja "nie wylata" ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 2sh napisał:

Da się to z wami jakoś załatwić od ręki czy muszę się męczyć ze sprzedawcą??? A i jeszcze fotki 

Tak, proszę o kontakt na PM i zostawienie nr telefonu skontaktujemy się z Panem jutro.

 

3 minuty temu, cirek napisał:

Hej. Obserwuje ten post od jakiegoś już czasu. Zdecydowałem się na zakup tych wahaczy. Poradźcie  mi gdzie najlepiej je kupić? Chodzi mi głównie o wahacz "banan" żeby był z nowej partii, z której tuleja "nie wylata" ;-) 

Generalnie na rynku nie powinno już być zestawów z wadliwym bananem, jednak jak widać trafiają się jeszcze jakieś niedobitki ze stanów magazynowych naszych klientów. Może Pan zakupić zestaw od nas przez PM gdzie z całą pewnością nie będzie problemu wadliwego banana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2017 o 17:54, Dystrybutor SKV napisał:

Tak, proszę o kontakt na PM i zostawienie nr telefonu skontaktujemy się z Panem jutro.

 

Generalnie na rynku nie powinno już być zestawów z wadliwym bananem, jednak jak widać trafiają się jeszcze jakieś niedobitki ze stanów magazynowych naszych klientów. Może Pan zakupić zestaw od nas przez PM gdzie z całą pewnością nie będzie problemu wadliwego banana.

Mam podobny problem w a4 b5 co kolega 2sh również zauważyłem przesunięcie się tej tulei, wahacze zakupione we wrześniu 16 r zrobione ok 4 tyś km. Wczoraj to zdemontowałem i założyłem stary wahacz. Być może jakaś wadliwa partia? U mnie prawy przód. Prosiłbym również o kontakt ze mną dowód zakupu jest.

201704182_aaxqnsp.jpg

201704182_aaxqnsr.jpg

Edytowane przez PiotrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie po 9 miesiącach jazdy na SKV wybiło 20 tys. km przebiegu i wygląda, że wszystko z nimi jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem właśnie auto z warsztatu, jestem po wymianie kompletu wahaczy.Zbieżność zrobiona.Pierwsze wrazenie-bardzo dobre.Nic nie puka,nie skrzypi,auto dobrze się prowadzi.Za jakiś czas przejadę się na skp sprawdzić czy nic złego się nie dzieje.
87f608b60fa4b401baf7214db67affda.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem świeżo po założeniu wahaczy, samochód sztywno się prowadzi, wszystko jest Ok.

Za jakieś 200km wrzucę auto na podnośnik i sprawdzę jak to wygląda ;)

4dd6b1b9e8711645b9c0409346ff7056.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

od ostatniego wpisu minęło około półtorej miesiąca i prawie pięć tysięcy kilometrów które zrobiłem na zawieszeniu firmy SKV.

A więc tak zawiecha nowa w stu procentach (uporałem się z lewą końcówką, bez wymiany całego drążka się nie obyło...)

co do zawieszenia jak na razie spokój :) nic nie trzaska nie puka i nie piszczy brak jakichkolwiek oznak zużycia czy luzów.

Kilka dni temu podczas wyważania kół sprawdziłem jak auto było na podnośniku, :P

Zawieszenie przeszło test po dziurawej drodze Olszyna - Wrocław (aby nikt nie zarzucił że tylko po prostych autostradach jeździ )

Jak dla mnie na razie spełnia moje oczekiwania !!!

dodaję foto ze stanem licznika i aktualną datą ,

Pozdrawiam i do usłyszenia za jakiś czas,

Mateusz

 

 

WP_20170423_004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu obserwuje dyskusje nt wahaczy firmy skv. W moim samochodzie zbliżał się czas wymiany wahaczy na nowe, na starych widniały jeszcze symbole audi z rokiem produkcji z 99 roku. Czytając opinie zamieszczone na forum zdecydowałem się na zakup owych wahaczy. Komplet zakupiłem 08.03.17, na pierwszy rzut oka wyglądały solidnie. Montaż tych wahaczy miał miejsce 5 dni temu w sprawdzonym warsztacie. W sobotę przed planowaną zbieżnością, z ciekawości sprawdziłem nowe elementy.

No i właśnie, o ile górne lewe i prawe są ok, dolne z lewej również, to niestety prawy tylny wahacz ma wadę, wysunęła się w nim tuleja..... nie spodziewałem się takiego "babola" na sam początek eh?

Co mam zrobić teraz? niestety stary wahacz nie nadaje sie już do awaryjnego założenia...

Mogę prosić dystrybutora o kontakt w tej sprawie? Dowód zakupu posiadam.

poniżej zamieszczam zdjęcia.

pozdrawiam

WP_20170422_15_57_51_Pro.jpg

WP_20170422_15_39_59_Pro.jpg

WP_20170422_15_34_35_Pro.jpg

Edytowane przez audisquad
brak zakonczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w maju pojadę sprawdzić zawiehe na szarpaki, bo niestety coś podejrzanie wygląda mój lewy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione ponad 20k i wszystko jak nalezy. Po zimie wywalone 1BA i zawiatal znowu gwint wiec wszystko kontrolnie sprawdzone i sztywno, bez luzow jak nalezy :) Jak wytrzyma 60-80k to za te pieniadze bedzie bardzo pozadny zestaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ogólnie żadnych stuków nie ma, samochód siedzi na drodze sztywno jak siedział, ale zauważyłem, że ten plastik wystający z tulei jest luźny, na szarpakach sprawdze dokładnie (pan od przeglądu sprawdzi) czy zawias już padł przed upływem 12 miesięcy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem wahacze skv germany po założeniu i przejechaniu 500 km odczuwalem stuki po prawej stronie po podniesieniu samochodu zauważyłem wysunieta tuleje w prawym wahaczu czy mogę jakoś zareklamować ten wahacz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mlody901031 napisał:

Witam zakupiłem wahacze skv germany po założeniu i przejechaniu 500 km odczuwalem stuki po prawej stronie po podniesieniu samochodu zauważyłem wysunieta tuleje w prawym wahaczu czy mogę jakoś zareklamować ten wahacz ?

 

Nawet powinieneś. Pewnie trafił Ci się znowu wadliwy banan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przem8 napisał:

Nawet powinieneś. Pewnie trafił Ci się znowu wadliwy banan.

Dokładnie tak jak piszesz będę reklamował wahacze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również trafił się wadliwy banan z prawej strony. Sprawa z reklamacją załatwiona szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i PANOWIE sprostowanie: mój mechanik się zagalopował - jak pisałem wcześniej że poszły cztery dolne po roku ( prawie dokładnie ) to wyczuł za wiele luzu: zamiast czterech dolnych poszły dwa dolne proste. Gumki szrot totalny, sworznie już nie pracowały jak należy.

GWARANCJA uznana: dwa dolne proste wymienione na nowe. Więc chyba jednak coś niekoniecznie ze mną, autem było nie tak lecz z wahaczami.

PS. ile jest gwarancji na zawieszenie SKV GERMANY ? U mnie w sklepie mówią że dwa lata i chyba bez limitu kilometrów? Jedyne co mnie zdenerwowało to po oddaniu mi dwóch dolnych wahaczy po gwarancji - sklep powiedział mi gdy poprosiłem o nowy kwit na kolejne dwa lata gwarancji odparli ze gwarancja w takim  przypadku ( reklamacji kilku wahaczy z całego zestawu ) jest na podstawie paragonu z przed roku ( zakupu całego zestawu ) - wiec tracę rok gwarancji. Nic tu nie było by dziwnego gdyby nie fakt iż: oddając na gwarancje muszę kupić nowe wahacze żeby zdjąć stare które wytrzymają znów rok a te nowe po roku leżenia już będą bez gwarancji !!!

Jak to jest ?

 

PS 2: resztę testuje dalej ( 4x góra plus 1x dolny ) ( wymieniłem 2x dolne proste plus 1 dolny banan krzywy ) dam znać kiedy poleci :P

Edytowane przez zonee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj robiłem przegląd .jak na razie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zawieszeniu zrobione 1000km, jak narazie bez większych problemów ;) Jedynie trochę drży mi samochód, lecz nie wiem czy to od tego ;)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zonee napisał:

No i PANOWIE sprostowanie: mój mechanik się zagalopował - jak pisałem wcześniej że poszły cztery dolne po roku ( prawie dokładnie ) to wyczuł za wiele luzu: zamiast czterech dolnych poszły dwa dolne proste. Gumki szrot totalny, sworznie już nie pracowały jak należy.

GWARANCJA uznana: dwa dolne proste wymienione na nowe. Więc chyba jednak coś niekoniecznie ze mną, autem było nie tak lecz z wahaczami.

PS. ile jest gwarancji na zawieszenie SKV GERMANY ? U mnie w sklepie mówią że dwa lata i chyba bez limitu kilometrów? Jedyne co mnie zdenerwowało to po oddaniu mi dwóch dolnych wahaczy po gwarancji - sklep powiedział mi gdy poprosiłem o nowy kwit na kolejne dwa lata gwarancji odparli ze gwarancja w takim  przypadku ( reklamacji kilku wahaczy z całego zestawu ) jest na podstawie paragonu z przed roku ( zakupu całego zestawu ) - wiec tracę rok gwarancji. Nic tu nie było by dziwnego gdyby nie fakt iż: oddając na gwarancje muszę kupić nowe wahacze żeby zdjąć stare które wytrzymają znów rok a te nowe po roku leżenia już będą bez gwarancji !!!

Jak to jest ?

 

PS 2: resztę testuje dalej ( 4x góra plus 1x dolny ) ( wymieniłem 2x dolne proste plus 1 dolny banan krzywy ) dam znać kiedy poleci :P

Nie ma opcji zwrotu pieniędzy w przypadku uznania reklamacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...