Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, no i jak z tymi skv?

Muszę coś kupić, waham sie miedzy nimi a MS a maxgearami. Te ostatnie poleca mi kumpel z sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szpilka86 napisał:

Hej, no i jak z tymi skv?

Muszę coś kupić, waham sie miedzy nimi a MS a maxgearami. Te ostatnie poleca mi kumpel z sklepu.

Jak koledze już tak namieszałeś w głowie to zaczął Ci maxgeary polecać.

Słuchaj, w dzisiejszych czasach to jest mega loteria, kupisz maxgear gdzie z taśmy wyszła dobra seria to nawet i 2 lata pojeździsz, kupisz Lemfordera co wyszedł delikatnie gorszy z taśmy zapłacisz ile zapłacisz a nawet roku nie przejeździsz, moim zdaniem to teraz trzeba brać towar, który ma ładniejsze opakowanie, przynajmniej producentom opakowania ładne wychodzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k232 napisał:

Jak koledze już tak namieszałeś w głowie to zaczął Ci maxgeary polecać.

Słuchaj, w dzisiejszych czasach to jest mega loteria, kupisz maxgear gdzie z taśmy wyszła dobra seria to nawet i 2 lata pojeździsz, kupisz Lemfordera co wyszedł delikatnie gorszy z taśmy zapłacisz ile zapłacisz a nawet roku nie przejeździsz, moim zdaniem to teraz trzeba brać towar, który ma ładniejsze opakowanie, przynajmniej producentom opakowania ładne wychodzą :D

mój drogi loteria jest z chińczykami, z porządnym produktem nie ma żadnych problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszałem mu w głowie, sam od początku mi je polecał.

Mechanik znowu o Meyle HD...

Nie potrzebuję Lema, jeżdżę na balonach i omijam wszystkie dziury, ale niech to ma ręce i nogi.

A może by tak górne z Lema, a dolne z czegoś tańszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziku ale porządny produkt też chiński :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas wymiany sprzęgła miałem okazje zdejmować dolne wahacze i sprawdzić ich stan. Tuleje bez żadnych luzów, sztywno siedzą, do tego sworznie o dziwo są tak sztywne jak były przy zakładaniu, co zdziwiło mechanika, który mi pomagał. Tak że chyba nie ma co się bać jechać za kimś, kto posiada zawieszenie tej marki ;) A, i na budziku 15k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zrobiłem na zawiasie 3800 km .jak na razie nic złego sie nie dzieję .jak skończę kanał to będe obserwował cząściej zawieszenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam założyłem zawieszenie skv 5000km temu miałem poprzednio z delfi roku nie wytrzymały a od samego początku amor zbił gumę w dolnym wahacza wstawiam kilka fotek obserwacja  będę aktualizował stan zawieszenia. Obecnie fura dostała napęd manual quattro jest sztywniejszy czas się wkońcu zebrać i opisać wszystko w moja A4B6:) jak ktoś potrzebuje cały zestaw multitronik do 1.8t bfb po taniości info na priv

20170405_104408.jpg

20170405_104416.jpg

20170406_095000.jpg

20170406_095005.jpg

20170406_153825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu zrobił na skv 40tyś+? Bo takie pisanie, że po kilku czy kilkunastu tyś nic nie mówi. Tyle to na byle czym z allegro pojeździcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka osób zrobiło tu ponad 40k, jedna osoba ponad 90k. Temat ma rok czasu, no z haczykiem, wbicie ponad 40k km to w najlepszym przypadku 2 lata, a średnio 3 lata to zajmuje. Ja na przykład dowiedziałem sie o tym zawieszeniu dopiero z tego tematu, więc nie prędko zobaczysz dużo wpisów z większymi przebiegami jak do 15k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw zamówiony także będzie montaż i testowanie ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebrnąłem przez te 40 stron. też spróbuję, kompletu. 

ps. prośba do moderatorów. przejrzyjcie wątek i usuńcie posty nic nie wnoszące merytorycznie do tematu (jakieś 1/3 jak nie lepiej). o ile posty związane z reklamacjami, montażem, obsługą klienta czy ogólnymi wrażeniami z użytkowania mają sens (o przebytych dystansach nie wspominam, bo tego z założenia miał dotyczyć watek). przepychanki i "moje Twoje" racje mają swoje miejsce w innych tematach albo na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tak jest na każdym forum gdzie ktoś wychodzi z mało znanym produktem i obniża komuś sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ostatnio jestem w strasznych rozjazdach i to zagranicznych,. Przez to nie mam za bardzo czasu zajmować się autem i śledzić tego wątku. W wolnej chwili (może w weekend...) przejrzę sobie jednak ten temat na spokojnie, bo jestem ciekaw zdania innych użytkowników. Ja swojego zdania nie zmieniłem i raczej już nie zmienię, bo z tej półki cenowej raczej byłoby mi ciężko wyrwać coś lepszego. Nie pamiętam dokładnie ile mam już przejechanych kilometrów. Jak będę miał w najbliższych dniach dostęp do auta to postaram się sprawdzić. Na pewno jednak cały czas wszystko elegancko siedzi i nic nie słychać. Krótko mówiąc - gra gitara.

W przyszłości dystrybutor może zamierza przeprowadzić tego typu testy innych części? Jak coś to zgłaszam się na ochotnika ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2017 o 23:38, Nieznany napisał:

 

W przyszłości dystrybutor może zamierza przeprowadzić tego typu testy innych części? Jak coś to zgłaszam się na ochotnika ;).

Wahacze to jedyny towar z naszej oferty który jest towarem którego żywotność można ocenić ilością przejechanych kilometrów, moglibyśmy zaproponować np test czujników ABS czy choćby cewek zapłonowych gdzie często zamienniki potrafią płatać figle jednak ludzie chyba nie wymieniają cewek czy abs tak często i ciężej by było znaleźć reprezentatywną grupę osób które by mogły dzielić się opinią. Nikt nie będzie wymieniał raczej cewki bez potrzeby - to nie pióra wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2017 o 12:39, Dystrybutor SKV napisał:

Wahacze to jedyny towar z naszej oferty który jest towarem którego żywotność można ocenić ilością przejechanych kilometrów, moglibyśmy zaproponować np test czujników ABS czy choćby cewek zapłonowych gdzie często zamienniki potrafią płatać figle jednak ludzie chyba nie wymieniają cewek czy abs tak często i ciężej by było znaleźć reprezentatywną grupę osób które by mogły dzielić się opinią. Nikt nie będzie wymieniał raczej cewki bez potrzeby - to nie pióra wycieraczek.

OK. Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. U mnie na liczniku już ponad 52k km i zobaczymy co będzie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...