Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.12.2016 o 18:18, 2shrek napisał:

ja w sumie tak jak skopiowaliście wyżej aktualnie mam zrobione 90tyś km przez 2 lata, jeździłem 90% po drogach miejskich i 10% po autostradzie i co ważne jeszcze mam obniżone auto o 30mm bo założyłem niższe springi Eibach felgi aktualnie 16" 205/55 i wszystko jest w porządku, nie miałem jak na razie żadnych problemów z prowadzeniem się samochodu oraz na przeglądzie miesiąc temu nic nie wyszło wszystko tak jak by było wczoraj założone

Wcześniej, jeden z użytkowników forum pisał o 90tyś km ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj zaglądłem pod auto .i dobrych wiadomości nie ma .niedługo będą do wymiany obydwa dolne proste wachacze.na sworzniach są sparciałe i popękane gumy.

 

wach lew.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie wiele reszta co przejeździła 40tyś to lewe konta albo nawet jak gumy sparciałe to piszą że jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten na górze bezczelnie pier**li, że po 90 kkm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma reguly na to. Zawias zamontowany poprawnie? Sam czy przez warsztat? U mnie jakies 30k i narazie bez zarzutow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już zrobione jakieś 6kkm i coś tam rzęzi w lewym kole, ale jeszcze nic nie wiem. Powiedzcie mi jak wygląda sprawa gwarancji? Muszę wysłać stary wahacz i kupić na własną rękę nowy na czas reklamacji? Czy jest możliwość wysłania wahacza przez dystrybutora skv, a po wymianie odesłania starego? Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw upewnij się czy to na pewno wahacz, a nie łożysko, lub osłona z tarczy ;)

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacca90 napisał:

Chyba nie ma reguly na to. Zawias zamontowany poprawnie? Sam czy przez warsztat? U mnie jakies 30k i narazie bez zarzutow :)

mojego samochodu żaden mechanior nie dotknie .w 90 % robie sobie sam przy nim. a co ma sposób montażu części do sparciałych gum ?tutaj nie chodzi o gumy tulei tylko gumy na sworzniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tuleje tu nie chodzi, bo na tulejach gum nie ma, są plastiki. A Gumy jak były po partyzancku wkładane to mogły się gdzieś przerwać/przeciąć. Nie mówię że akurat tak zrobiłeś, możliwe, że trafiłeś po prostu na jakąś serię, w której guma była gorszej jakości bo np leżała rok w kartonach i ktoś postanowił je 'wykorzystać' żeby sie nie zmarnowały. Co oczywiście nie tylko SKV mogło spotkać, a inne firmy, które zamawiają z tej fabryki, w której to się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Langista napisał:

Właśnie o tuleje tu nie chodzi, bo na tulejach gum nie ma, są plastiki. A Gumy jak były po partyzancku wkładane to mogły się gdzieś przerwać/przeciąć. Nie mówię że akurat tak zrobiłeś, możliwe, że trafiłeś po prostu na jakąś serię, w której guma była gorszej jakości bo np leżała rok w kartonach i ktoś postanowił je 'wykorzystać' żeby sie nie zmarnowały. Co oczywiście nie tylko SKV mogło spotkać, a inne firmy, które zamawiają z tej fabryki, w której to się stało.

zobacz sobie na zdjęcie wyżej .widać że guma jest sparciała .i popękana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bananach gumy są ok.a na górne wachacze zobacze jak znaje chwilę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fabryczne wahacze, 17 lat i ponad 300 000km licznikowego a gumy u mnie są jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, szpilka86 napisał:

ja mam fabryczne wahacze, 17 lat i ponad 300 000km licznikowego a gumy u mnie są jak nowe.

No na pewno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale ori osłony sworzni lemfordera dopoki nie są uszkodzone mechanicznie to są wieczne ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

No na pewno..

Ty chyba jesteś adwokatem SKV, takiego wazeliniarstwa jakie Ty zapodajesz to jeszcze w tym temacie nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, donalex napisał:

Ty chyba jesteś adwokatem SKV, takiego wazeliniarstwa jakie Ty zapodajesz to jeszcze w tym temacie nie widziałem :)

Ludzie czy wy czasem nie popadacie w skrajność? Dlaczego jak ktoś napisze "ze jest ok" to od razu musi być to "bezczelnym pie*...niem" za to gdy napisze, że jest "be" to jest dogmatem. Skontaktujcie się z użytkownikiem "Nieznany"  czy " 2shrek " może wam napisza coś więcej na temat eksploatacji zachęcam  przy okazji ich samych do wypowiedzenia się. Czy serio tak boli to, że ktoś jest zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dystrybutor SKV napisał:

Ludzie czy wy czasem nie popadacie w skrajność? Dlaczego jak ktoś napisze "ze jest ok" to od razu musi być to "bezczelnym pie*...niem" za to gdy napisze, że jest "be" to jest dogmatem. Skontaktujcie się z użytkownikiem "Nieznany"  czy " 2shrek " może wam napisza coś więcej na temat eksploatacji zachęcam  przy okazji ich samych do wypowiedzenia się. Czy serio tak boli to, że ktoś jest zadowolony?

Nie w tym sęk bo jeśli ktoś jest obiektywny to jest ok, ale Langista na każdym kroku wybiela firmę SKV i piszę jakieś totalne bzdury.

 

Dnia 9.07.2017 o 11:40, Langista napisał:

możliwe, że trafiłeś po prostu na jakąś serię, w której guma była gorszej jakości bo np leżała rok w kartonach i ktoś postanowił je 'wykorzystać' żeby sie nie zmarnowały. Co oczywiście nie tylko SKV mogło spotkać, a inne firmy, które zamawiają z tej fabryki, w której to się stało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...