Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to narazie nie chce nic mowic bo jeszcze nie wymianialem wczesniej wahaczy bo na aucie jeszcze ori i nie trzymalem jeszcze w rece innych niz skv :) ogolnie sprawiaja wrazenie solidnych. Ale chce wytargac te za auta i porownac z oryginalnymi. Co do drazkow to nawet im sie nie przygladalem bo narazie nie bede ich zmieniac bo przed zima wpadly trw. Lacznikow tez nie wymieniam bo 2mc temu wpadly lemo :) jak juz sie na dobre dorwe do wymiany to zdam pozadna relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszym tysiacu wszystko jest ok. zero oznak jakiegokolwiek zużycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy kolegom za opinie, jak już wcześniej pisałem jesteśmy pewni jakości oferowanego towaru i cieszymy się, że powoli staje się to udokumentowanym faktem, że jakościowo zawieszenie SKV Germany równe jest wiodącym producentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zakupiłem zestaw wahaczy do A4 B6 SKV.Oryginalny zestaw lema wytrzymał 285tyś km,auto jezdziło do połowy 2015 w Luxemburgu.Po montazu jestem zadowolony,zobaczymy jak bedzie po jakims czasie bo drogę do roboty niestety ale mam tragiczną(Kraków)i jesli bedzie cos nie tak to szybko wyjdzie:).Miesięcznie robie sporo km,koła 17.Napewno jeszcze coś napiszę w tym temacie.Pozdrawiam:)

Edytowane przez DodoS4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za zaufanie. Jesteśmy przekonani, że Pan również będzie zadowolony z jakości jaką oferujemy. Czekamy również na relacje z tego jak sprawują się nasze wachacze po przejechaniu większej ilości km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dystrybutorze SKV czy możesz nam wytłumaczyć czemu jest znaczna różnica cenowa między zestawem do A4 B5,Passat B5, Skoda SuperB a zestawem do A4 B6, B7?

Czy chodzi tu tylko o model auta? Przecież jedyna różnica to średnica stożka sworznia kulowego..... :/ a różnica cenowa to na niektórych aukcjach prawie 90zł na komplecie.

Może na forum tą różnicę cenową dałoby się zmniejszyć?

Pozdrawiam

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie MemberA4 już tłumaczę.

W zakupie cena zestawów poliftowych jest wyższa niż przedliftowych, po części wynika to z tego, że kupujemy znacznie mniej zestawów po lifcie niż przed liftem (mniej więcej na 3 sprzedane po lifcie przypada jeden przed)

Różnica cenowa na allegro wynika też zapewne z faktu, że rynek jest zniszczony - sprzedawcy na zestawach przedliftowych zarabiają dosłownie pojedyńcze złotówki, to

nie cena zestawów poliftowych jest zawyżona, tylko cena zestawów przedliftowych jest zaniżona.

Tyle dobre, że jak sprzedadzą się wahacze SKV to jest to czysty zarobek - nie ma reklamacji więc nie ma dodatkowych kosztów, dlatego niektórzy sprzedawcy sprzedają je z kilkuzłotową marżą.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze swojej strony też dodam, że zawsze w przypadku części jest tak, że im droższe auto tym droższe części.

Po prostu klient posiadający Astre 1 nie zapłaci za łożysko koła tyle co klient posiadający Q7.

To rynek weryfikuje wszystko.

Swoją drogą coś cicho odnośnie testu -jak wybranej grupie się wahacze sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja też zakupiłem zestaw od dystrybutora SKV ;), obecnie zamontowane od 2 tyg, wykonanie wyglada na solidne , zobaczymy jak wypadna dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyś kilometrów wczoraj w trasie w sumie minął .... po 3 tyś podjade na stacje diagnostyczna na sprawdzenie.

puki co zachwowują sie ok nawet po kocich łbach i mocno połatanych drogach.... co zauważyłem auto na tym zawiasie jest jakby twardsze, sztywniejsze... nie każdy lubi tak zestrojone zawieszenie.... dla mnie jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie MemberA4 już tłumaczę.

W zakupie cena zestawów poliftowych jest wyższa niż przedliftowych, po części wynika to z tego, że kupujemy znacznie mniej zestawów po lifcie niż przed liftem (mniej więcej na 3 sprzedane po lifcie przypada jeden przed)

Różnica cenowa na allegro wynika też zapewne z faktu, że rynek jest zniszczony - sprzedawcy na zestawach przedliftowych zarabiają dosłownie pojedyńcze złotówki, to

nie cena zestawów poliftowych jest zawyżona, tylko cena zestawów przedliftowych jest zaniżona.

Tyle dobre, że jak sprzedadzą się wahacze SKV to jest to czysty zarobek - nie ma reklamacji więc nie ma dodatkowych kosztów, dlatego niektórzy sprzedawcy sprzedają je z kilkuzłotową marżą.

"(mniej więcej na 3 sprzedane po lifcie przypada jeden przed)" ... ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie MemberA4 już tłumaczę.

W zakupie cena zestawów poliftowych jest wyższa niż przedliftowych, po części wynika to z tego, że kupujemy znacznie mniej zestawów po lifcie niż przed liftem (mniej więcej na 3 sprzedane po lifcie przypada jeden przed)

Różnica cenowa na allegro wynika też zapewne z faktu, że rynek jest zniszczony - sprzedawcy na zestawach przedliftowych zarabiają dosłownie pojedyńcze złotówki, to

nie cena zestawów poliftowych jest zawyżona, tylko cena zestawów przedliftowych jest zaniżona.

Tyle dobre, że jak sprzedadzą się wahacze SKV to jest to czysty zarobek - nie ma reklamacji więc nie ma dodatkowych kosztów, dlatego niektórzy sprzedawcy sprzedają je z kilkuzłotową marżą.

"(mniej więcej na 3 sprzedane po lifcie przypada jeden przed)" ... ?????

Oczywiście chodziło o to, że średnio na 3 zestawy przedliftowe przypada jeden poliftowy - pisane było na szybko stąd ten błąd :) Dzięki za uwagę i brawa za spostrzegawczość ;)

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie który set do S4 B5 brać ? Rocznik auta 2000 ale ktoś mi nagadał, że w S4 było trochę inaczej z tymi wahaczami niż w A4 i że do S4 B5 trzeba szukać wahaczy od B6.

Sprawdziłem numery dolnych jakie obecnie mam i są to

4D0 407 695 J

i

4D0 407 155 L

Czy mam zamiawiać wahacze ze sworzniem 21 czy 16mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie który set do S4 B5 brać ? Rocznik auta 2000 ale ktoś mi nagadał, że w S4 było trochę inaczej z tymi wahaczami niż w A4 i że do S4 B5 trzeba szukać wahaczy od B6.

Sprawdziłem numery dolnych jakie obecnie mam i są to

4D0 407 695 J

i

4D0 407 155 L

Czy mam zamiawiać wahacze ze sworzniem 21 czy 16mm?

Przeciez masz nr wiec zamawiaj po numerach powinno byc git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie który set do S4 B5 brać ? Rocznik auta 2000 ale ktoś mi nagadał, że w S4 było trochę inaczej z tymi wahaczami niż w A4 i że do S4 B5 trzeba szukać wahaczy od B6.

Sprawdziłem numery dolnych jakie obecnie mam i są to

4D0 407 695 J

i

4D0 407 155 L

Czy mam zamiawiać wahacze ze sworzniem 21 czy 16mm?

4D0407155L = 21mm

A więc numer ten wskazywałby na gruby sworzeń i w tym wypadku będzie to zestaw przedliftowy.

2 tyś kilometrów wczoraj w trasie w sumie minął .... po 3 tyś podjade na stacje diagnostyczna na sprawdzenie.

puki co zachwowują sie ok nawet po kocich łbach i mocno połatanych drogach.... co zauważyłem auto na tym zawiasie jest jakby twardsze, sztywniejsze... nie każdy lubi tak zestrojone zawieszenie.... dla mnie jest ok :)

Czekamy więc na najbliższą relację :) Jak wrażenia pozostałych uczestników testu po większej ilości przejechanych km?

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dostalem nowe wachacze od skv i powiem tak wygladaja solidnie ,wszystko profi ,w niedziele jak dam rade zamontuje i ogien zobaczymy jak beda sie sprawowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o link do zestawu do audi a4 b6 2002? Nie mogę nigdzie takowego znaleźć :)

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się skusiłem na te wahacze. I daję kilka fotek z montażu.

df190d70d785ca04med.jpg

02daffd8b287f97fmed.jpg

5f7227d979e5f805med.jpg

1d2f091797f6c1f4med.jpg

73c8acc8ea5436e2med.jpg

2d36b32bdfeeb7a8med.jpg

b6debc503cd1a9bfmed.jpg

9b212b325a8fbbc4med.jpg

124dc54a2c4685c7med.jpg

124dc54a2c4685c7med.jpg

c2395e7116a3086fmed.jpg

bc22bd1aaf640813med.jpg

69b3c68efb13c3b5med.jpg

69b3c68efb13c3b5med.jpg

93eba24b96519247med.jpg

c2f8e1e71cdfe7c0med.jpg

e5d093d68d6ab79bmed.jpg

51cf00d54fc282e9med.jpg

c58f9202c532345bmed.jpg

5b81bbf600293118med.jpg

4f191044ac421b0dmed.jpg

35f5b4a55fe5fb81med.jpg

7bd89259eddf0372med.jpg

ef84d6cb58811b66med.jpg

Wahacze wyglądają na solidne. Czas pokaże ile wytrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fotek natrzaskałeś :decayed: Widzę że montaż ruszył hurtowo ciekawe ile to wytrzyma, u mnie zrobione już ponad 5 tys i na razie trzyma jak trzeba, jeszcze 5 tys i pobije krafty, także trzymam kciuki za jakość :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam. Lipe bo uwalilo mi srube w zwrotnicy ,cala noc walczylem z tym ,ale dzis poprawka i pobowna pruba montarzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...