Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

18 godzin temu, Norbas napisał:

Udanych wakacji, bezawaryjności i szerokości :) 

Teraz, luki19862121 napisał:

Również szerokości życzę emoji6.png

7 godzin temu, rrrudy25 napisał:

miłego wypoczynkuemoji6.png

Dzięki chłopaki ! Jak wrócę wrzucę kilka wakacyjnych fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego takie kółko robisz rozumiem że taki plan podróży

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem cały i zdrowy. A4-órka spisała się bez zarzutu. Spalanie 6,0 l / 100 - także nie najgorzej przy załadowanym aucie ; ) Dobrze, że klima zrobiona bo tu daje ładnie, codziennie po 35 stopni... 

Dziś miałem trochę czasu i cyknąłem parę pamiątkowych zdjęć, żeby nie było, że ściemniałem ;)

Najpierw Rheinstetten - Messe Karlsruhe:

DSC_0522.JPG

DSC_0511.JPG

DSC_0519.JPG

DSC_0526.JPG

DSC_0527.JPG

DSC_0528.JPG

DSC_0532.JPG

DSC_0533.JPG

Później nad Renem w miejscowości Neuburg am Rhein:

DSC_0552.JPG

DSC_0554.JPG

DSC_0555.JPG

DSC_0557.JPG

DSC_0558.JPG

DSC_0559.JPG

DSC_0562.JPG

W Poniedziałek z rana atakuje Italię :P Pozdrowienia dla wszystkich przeglądających ! ! !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po woskowaniu nie wiele trzeba by na nowo lśnił ;) Byłem dziś na bezdotykowej,  za 4 ojro myślałem, że mi ręka odpadnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle[emoji106] ,u mnie spalanie wyszlo 6,9 na wakacjach ale kunia wincyj do napojenia i predkosci dochodziły do 180 [emoji6]
Powodzonka w dalszej trasie i porob sobie jakies zdjecia z rodzinka a nie tylko audi[emoji14][emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje,  jakby przed chwila z linii montażowej zjechała. Pomysl o zgłoszeniu do kalendarza. Fajne foty, jak z plakatu reklamowego :wink:

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda lepiej niż by z salonu wyjechał. Gratuluję, aż miło popatrzeć. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa ;)

Mogę zgłosić do kalendarza :P Tylko pytanie - które zdjęcie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka jest wartych zgłoszenia ale ja bym głosował za ostatnim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam A6 awx, ale często zaglądam do Twojego tematu.
Dobrze ze wykupiłeś ubezpieczenie, w ubiegły week leciałem z Żona do Europa park, oraz w drodze powrotnej Porsche i Mercedes muzeum Stuttgart (polecam- szczególe muzeum MB - klasa i rozmach)
Ale co do tematu.... nie kupiłem ASS bo stwierdziłem " nie warto bo auto wycyckane" itd,  a nawet jakoś czasu nie miałem podjechać do jakiegoś biura. Żałowałem bo 100km od celu zaczęło huczeć przednie łożysko, a za kolejne 150km później pękł wężyk wodny od chodniczki oleju. Wężyk skleiłem taśmami z OBI, z łożyskiem wracałem 1200km z prędkością max 100km/h.  Niestety nasze auta maja swój wiek i pewne prawa :)


 

20170617_122823.jpg

Edytowane przez chris1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 zdjęcie od góry jest super. Wykonałeś kawał dobrej roboty, efekt jest naprawdę do pozazdroszczenia. Należą Ci się słowa uznania za pracę nad autem, zarówno od strony technicznej jak i estetycznej. Nisko chylę czoła.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chris1987 - Krzysiek, współczuje :/ zapewne stracony czas i kupa nerwów :/ niestety takich rzeczy nie przewidzisz :( Zawsze może być coś nie tak, mimo, że o auto się dba... Właśnie europapark mijałem jak lecieliśmy na Szwajcarię... Też mam w bagażniku zawsze komplet Yato i dobrą taśmę :P

Dnia 25.06.2017 o 20:24, van_zant_ napisał:

Wykonałeś kawał dobrej roboty, efekt jest naprawdę do pozazdroszczenia. Należą Ci się słowa uznania za pracę nad autem, zarówno od strony technicznej jak i estetycznej. Nisko chylę czoła.

Dziękuję. Zawsze staram się utrzymać furę w dobrej kndycji ;) Mimo, że każdy mi mówi, że przepłacam, że nie warto itd... czasem nawet z żoną mam sprzeczki. Ale jak jedziemy gdzieś dalej i pokazuje jej fury na pasach awaryjnych i pytam czy też chciałaby teraz tak stać bo nie wymieniłem tego czy tego to mięknie :P

Wygląda normalnie, zwykły rodzinny sedan, jedynie dobrze utrzymany :P Na forum jest więcej ładniejszych aut, mój to w sumie średniak :P Powoli mam zamiar go uzbroić w pełny S-line zewnętrzny, ale co z tego wyjdzie, zobaczymy - bo wkrótce ruszam z budową...

A teraz trochę z jazdy przez Szwajcarię. Jestem zachwycony tamtejszym krajobrazem i drogami. Ograniczenia do 120 mi nawet spasowały, bo oczy nie mogły się nacieszyć widokami ! Spalanie też wyszło mniejsze 5,7l / 100km. Po Włoszech już tak fajnie mi się nie leciało, jakoś tak chaotycznie, tutejsi kierowcy jeżdżą bez kierunków, wbijają się chamsko na pas, trzeba naprawdę się pilnować. Już lepiej mi się jedzie po Niemczech i Polsce - Serio ;)

Teraz do soboty mam odpoczynek i czas na prawdziwy relaks. Auto stoi sobie i też odpoczywa hehe.

A tu kilka zdjęć z trasy, naprawdę taką trasę będzie trudno zapomnieć...

DSC_0550.JPG

DSC_0585.JPG

DSC_0612.JPG

DSC_0633.JPG

DSC_0657.JPG

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zwykły rodzinny sedan" :eusathink: ?!

Fakt, Widoczki fajne :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie widoki to ja lubię, coś pięknego, trzeba było jakiś parking ogarnąć i foty auta pykac :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem w zeszłym roku trasę z Genuy we Włoszech, przez Szwajcarie i Niemcy, widoki są super i godne zapamiętania. We Włoszech codziennie przez dwa tygodnie byłem wożony przez lokalnego kierowcę, tyle dzikach i nieprzewidzianych manewrów, które robił nie widziałem prawie nigdzie na świecie (chyba tylko w Chinach jeżdżą gorzej). Także pilnuj się i miej oczy dookoła głowy.

Spokojnej jazdy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem cały i zdrowy :P Autko spisało się bez zarzutu :) Złapałem jeszcze kilka fotek we Włoszech / Szwajcarii. 

Assistance na szczęście się nie przydało... Na pamiątkę została tylko winietka szwajcarska na szybie :P

DSC_1159.JPG

 

DSC_1461.JPG

DSC_1465.JPG

 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...