Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem zdania, że troche drutingu musi być :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Druting w wydaniu Kamila jakością nie ustępuje rozwiązaniom ori, a jest zdecydowanie tanszy :D Brawo Ty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła akcja z ta belka [emoji23],zobacz czy z przodu masz...
U mnie czujniki juz leza z dwa miesiace i nie moge sie za to zabrac [emoji26]ale tak mysle ze przy okazji jak bede rezał wydech u zonki to ogarne jej te brzęczki w koncu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu jest - bo jak wymieniałem o-ringi na przyłączach od klimy to wszystko było na miejscu :thumbup1: 

Czujniki fajna rzecz, szczególnie w kombi i szczególnie jak żona jeździ hehe :P Wiadomo z myślenia i odpowiedzialności nie zwalnia, ale zawsze trochę pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z rana kurier przyniósł belkę ;)

IMG_20170801_114337.jpg

Zastanawiało mnie co to za wtyczka wisiała po prawej stronie. Trochę doczytałem i wychodzi, że antena od zegarka radiowego wskaźników.  Heh tyle szczęścia, że belka przyszła właśnie z anteną :P Czyli za 37 zł trafiłem ładną promocję ^^

IMG_20170801_114355.jpg

Przejrzałem na szybko kody wyposażenia i jest U2A - Instrument insert with km/h speedometer, radio-controlled clock, tachometer and trip odometer

Czyli powinno to działać, później się pobawię VCDS-em w kodowaniu, bo chyba mam na manual zegarek ustawiony :P

Tak przy okazji, rury wydechu były straszne, chciałem zobaczyć co z tym zrobi Alu Teufel Spezial od Tuga Chemie - i byłem w szoku, że poradził sobie tak ładnie z tym nalotem :)

Jak dojdzie dziś PDC do paczkomatu, to będę działał dalej, na razie przerwa bo nic nie robiąc pot po doopie leci :kwasny:

 

Zdjęcie, które sugerowaliście, trafiło na listę głosowań do kalendarza :) Bardzo mi miło z tego względu i dzięki za każdy oddany głos :thumbup1:

gMCr0ZL.jpg

 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać co z tym kodem U2A. Nie za bardzo ogarniam do czego służy :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jak rozkodujesz sobie VIN - to dostajesz listę z kodami wyposażenia auta, czyli to co było fabrycznie zainstalowane w samochodzie. 

Taki rozkodowany plik VIN'u można wrzucić do ETKI i wtedy w częściach pokazują się tylko te pozycje, w które wyposażone jest auto (oznaczone na zielono, tych co nie ma na szaro)

Bez tytułu.png 

2.png 

3.png

No i wszystko wskazuje na to, że mnie ktoś tego pozbawił hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam VIN rozkodowany poprzez autoDNA wszystko w PDFie. O tym triku w etce nie wiedziałem potestuje :) dzięki.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kristof91 napisał:

Gdzie kupiłeś te PDC daj link.

Wziąłem te 18mm - nie będą się tak rzucać w oczy, można je malować, więc zobaczymy jak wyjdzie...  

Byłem w aucie - przekodowałem w adaptacji ostatnią pozycję na 1 w kanale 19, potem w blokach pomiarowych sprawdziłem status odbiornika:

Bez tytułu.png

Wydaje się być OK. Zmieniłem specjalnie godzinę... Zobaczymy czy się zsynchronizuje :P Bo z tego co czytałem to różnie to bywa hehe

Aktualizacja stanu: 

Otwieram auto, otwieram drzwi, podświetla się licznik - jest palemka i jest 20:26 ! ! ! Działa ! ! !

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś, mi za to dzisiaj ktoś wgniotkę zrobił na drzwiach pasażera :angry: :cry:

Można powiedzieć, że od teściowej się zaczęło  :facepalm: ale przynajmniej dzięki tej akcji dowiedziałeś się o belce i o jakiejś ilości wody przy kratkach  :decayed:  coś jest po coś :grin:  mimo wszystko oby jak najmniej takich akcji z pasażerami ;) :cool1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej belki musisz jeszcze przygotować mocowania zderzaka bo nie widze ich na fotkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turzol napisał:

Do tej belki musisz jeszcze przygotować mocowania zderzaka bo nie widze ich na fotkach.

Artur o te mocowania Ci chodzi ? Jeśli tak, to są :P

IMG_20170802_190631.jpg

Czujniki już mam. Jutro pobawię się w montaż na zderzaku. 

IMG_20170802_191502.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kristof91 napisał:

I jak z tymi czujnikami?

Zamontowane, działają - jestem zadowolony, robiłem testy z dojazdem do mojego drugiego auta  i jest bardzo dobrze. Prysnąłem je pod kolor i nic nie zakłóciło działania... 

Zdjęcia z telefonu to jakość taka sobie...  ale tak jak myślałem, nie rzucają się w oczy (są malutkie) i źle to nie wygląda ;)

IMG_20170804_170026.jpg

IMG_20170804_170042.jpg

IMG_20170804_170058.jpg

Chwała im za pomysł z zaznaczeniem miejsca wiercenia w ORI zderzakach :P

IMG_20170802_200123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a ja juz robiłem zdjecia zdesia z pdc ze bede mazakiem kreslił gdzie wiercic a tu tak informacja[emoji16][emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te znaki to nie sa oznaczone miejsca pod montaż dodatkowej listwy ozdobnej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bo u mnie w oryginale sa na tej samej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kristof91 napisał:

Daj linka

Czujniki kupiłem takie: Vertex Gold Basic 18mm

Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

a te znaki to nie sa oznaczone miejsca pod montaż dodatkowej listwy ozdobnej ???

To są na bank od PDC :thumbup1: Zresztą wystarczy popatrzeć na ORI zderzaki z PDC i widać, że tak samo są ulokowane koszyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...