Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem już opony po przeczytaniu wszystkich opinii na necie i wybrałem właśnie te. Zobaczymy czy wybór jest słuszny.:wink:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45R17 97Y MFS XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sieci przez oponeo zamawiacie ??? kurier za pobraniem ???? czy jest gdzieś taniej ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oponeo a forma płatności jak ci pasuje z nimi nie ma żadnych problemów jedynie jak przyjdą opony sprawdź na wszystkich rok produkcji czy identyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sieci przez oponeo zamawiacie ??? kurier za pobraniem ???? czy jest gdzieś taniej ????

Oponeo nie jest takie najtańsze znalazłem opony tańsze na sztuce o 50 PLN. Nie było tańszych w Ceneo.pl czy Nokaut.pl. Będę mógł polecić sprzedawcę (bezpośrednia współpraca z producentami różnych marek opon) jak kurier mi je dostarczy. Możne jutro albo pojutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vredestein Ultrac Sessanta to naprawde fajna opona - cicha, super na suchym i mokrym no i cudnie wyglada :wink: jezdzilem na nich w dwoch autach i przejechalem na nich sporo km. Ostatsnio sprzedawalem 245/40/18 i po okolo 35kkm bylo jeszcze 6mm bieznika. Gosciu jak je kupowal byl pod wrazeniem, ja zreszta tez :wink: teraz tez bym tylko takie kupil ale rozmiaru ni ma 235/40/19 :facepalm: chyba, ze zdecyduje sie na 255/35/19 to wtedy zadnych innych...bedziecie zadowoleni. Mi w rozmiarze 235 chodzi po glowie Bridgestone lub Pirelli P Zero chociaz o tych drugich malo kto ma dobre zdanie.

Nie wiem gdzie pytales o Pirelli PZero i ci powiedzieli ze to zle opony. Te gumy SA montowane do najbardziej super sportowych samochodów pokroju Lambo czy Ferrari wiec jak mogą zbierać zlw opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sieci przez oponeo zamawiacie ??? kurier za pobraniem ???? czy jest gdzieś taniej ????

Oponeo nie jest takie najtańsze znalazłem opony tańsze na sztuce o 50 PLN. Nie było tańszych w Ceneo.pl czy Nokaut.pl. Będę mógł polecić sprzedawcę (bezpośrednia współpraca z producentami różnych marek opon) jak kurier mi je dostarczy. Możne jutro albo pojutrze.

Też mam takie zdanie. Prosty przykład moich Federali. Na Oponeo 4 w cenie 1172 zł + pewnie jakaś przesyłka. Na allegro znalazłem gościa który sprzedaje takie oponki i komplet kupiłem za 988 z gratisową przesyłką. W sumie mogłem je samemu odebrać z Poznania ale skoro przesyłka była free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vredestein Ultrac Sessanta to naprawde fajna opona - cicha, super na suchym i mokrym no i cudnie wyglada :wink: jezdzilem na nich w dwoch autach i przejechalem na nich sporo km. Ostatsnio sprzedawalem 245/40/18 i po okolo 35kkm bylo jeszcze 6mm bieznika. Gosciu jak je kupowal byl pod wrazeniem, ja zreszta tez :wink: teraz tez bym tylko takie kupil ale rozmiaru ni ma 235/40/19 :facepalm: chyba, ze zdecyduje sie na 255/35/19 to wtedy zadnych innych...bedziecie zadowoleni. Mi w rozmiarze 235 chodzi po glowie Bridgestone lub Pirelli P Zero chociaz o tych drugich malo kto ma dobre zdanie.

Nie wiem gdzie pytales o Pirelli PZero i ci powiedzieli ze to zle opony. Te gumy SA montowane do najbardziej super sportowych samochodów pokroju Lambo czy Ferrari wiec jak mogą zbierać zlw opinie?

Kilku użytkowników się wypowiadało nawet na tym forum jak poczytasz dokładnie. Jak wiesz moje A4 nie jest sportowe więc takie porównanie do Lambo lub Ferrari mnie mało przekonuje btw włosi muszą się wspierać. Nawet gościu w hurtowni z oponami mówił, ze te opony mają dużo małych/płytkich rowków co powoduje, ze po kilku kkm się zrównają z asfaltem i bardzo szybko stają się coraz głośniejsze. Też było kilka opinii odnośnie boksowania etc nie skreślam ich ale z moich zimowek Pirelli tez jestem średnio zadowolony więc trudno się zdecydować mimo, że cenę mam mega dobrą na te opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem już opony po przeczytaniu wszystkich opinii na necie i wybrałem właśnie te. Zobaczymy czy wybór jest słuszny.:wink:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 235/45R17 97Y MFS XL

Opona jest genialna! Smigam na nich moim coupe od zeszłego roku i uważam, że to dobrze zainwestowane pieniądze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sieci przez oponeo zamawiacie ??? kurier za pobraniem ???? czy jest gdzieś taniej ????

Oponeo nie jest takie najtańsze znalazłem opony tańsze na sztuce o 50 PLN. Nie było tańszych w Ceneo.pl czy Nokaut.pl. Będę mógł polecić sprzedawcę (bezpośrednia współpraca z producentami różnych marek opon) jak kurier mi je dostarczy. Możne jutro albo pojutrze.

Dobrze mówi ja brałem strefakierowcy.pl a rok produkcji mam połowa lutego 2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamówiłem ferdki dokładnie 44zł szt taniej niż na oponeo:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich maila, na strone wkradł się błąd i te tańsze to są Bravuris 3 HM FR 225/45R17 91 :grin:.

Kurde ale nadal nie mam pojęcia jakie opony budżetowe kupić. Te Barumy 3 czy fuldy czy może jakieś inne?

Ja mogę polecić z budżetowych w tym rozmiarze Viking Protech HP. Grupa Continental, 5 lat gwarancji. Dużo mięsa, nie są jakoś specjalnie głośne. W weekend szykuje się traska 700km, więc będę mógł powiedzieć jak zachowuje się przy większych prędkościach niż 100km/h ;]

Jak te vikingi się sprawują? Głośne są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te Federale mają rant ochronny?

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

W najnowszym Auto Świat przeprowadzili poważny test wielu opon. Polecam jako lekturę, może to komuś pomoże wybrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która opone wybrać bo juz mam metlik w glowie 235/45/17:

1. vredestein ultrac sessanta

2. uniroyal rainsport 3

???????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś zależy, żeby bieżnik wolno się ścierał to Goodyear NCT5, w produkcji dodają piasek krzemowy no i cena wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam taki dylemat , felga 17 , oryginalnie było 235/45 ale to troche za szerokie dla mnie, wiadomo że najlepszy zamiennik to 215/50/17 a co w przypadku założenia 215/55 ? mocno będzie przekłamywać ? i pytanie uzupełniające jakie polecacie oponki w granichach 400 zł na 215 ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która opone wybrać bo juz mam metlik w glowie 235/45/17:

1. vredestein ultrac sessanta

2. uniroyal rainsport 3

???????????????????????????????????????

Czesc,ja wybralem uniroyal rainsport 3 lecz w innym rozmiarze,na razie w fazie testow ale zadowolony jestem.Wiecej nie moge nic powiedziec bo dopiero 4 dzien na nich jezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która opone wybrać bo juz mam metlik w glowie 235/45/17:

1. vredestein ultrac sessanta

2. uniroyal rainsport 3

???????????????????????????????????????

Czesc,ja wybralem uniroyal rainsport 3 lecz w innym rozmiarze,na razie w fazie testow ale zadowolony jestem.Wiecej nie moge nic powiedziec bo dopiero 4 dzien na nich jezdze.

Ja wybrałem vredestein ultrac sessanta 225/45/R18

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Koledzy mam taki dylemat , felga 17 , oryginalnie było 235/45 ale to troche za szerokie dla mnie, wiadomo że najlepszy zamiennik to 215/50/17 a co w przypadku założenia 215/55 ? mocno będzie przekłamywać ? i pytanie uzupełniające jakie polecacie oponki w granichach 400 zł na 215 ? :hi:

Producenci pojazdów dopuszczają zmiany średnicy zewnętrznej opon w zakresie niecałych 2%

tu masz przelicznik 215/55/17 odpada Diameter Variance: 3.89%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakupem Barum Bravuris 3HM na razie sprawa się zesr...:wink: W związku z tym mam pytanie o poniższe "bidaopony" :decayed: (chociaż jak słyszę o chińskich oponach, to moja szydera w stosunku do najtańszych europejskich się już kończy :grin:): czy ktoś jeździł na tych: MATADOR 235/45 ZR17 MP46 HECTORRA 2 [97] Y XL FR. Szukam czegoś rozpaczliwie zamiast moich Pirelii Cinturato P7...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakupem Barum Bravuris 3HM na razie sprawa się zesr...:wink: W związku z tym mam pytanie o poniższe "bidaopony" :decayed: (chociaż jak słyszę o chińskich oponach, to moja szydera w stosunku do najtańszych europejskich się już kończy :grin:): czy ktoś jeździł na tych: MATADOR 235/45 ZR17 MP46 HECTORRA 2 [97] Y XL FR. Szukam czegoś rozpaczliwie zamiast moich Pirelii Cinturato P7...:facepalm:

Dlaczego sie zesrała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...