Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja zaczalem testowac NEXEN N8000...wyglada jak Continental Sport Contact chyba 2.

Wrazenia ? Jak najbardziej pozytywne...mokro czy sucho cacy :)

Moze byc zasluga Q (raczej napewno) ale przy wejsciu w zakret 90 stopni, predkosc ok 90km/h, trzymalem sie wew strony i nawet nie pisknely :)

Moim zdaniem, za ta kase WARTO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a z takimi wynalazkami mieliście już doczynienia? Yokohama AVS dB V550 205/60R15 95 V XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam opon letnich do audi, co myslicie o Dunlop SP SPORT 01 235/45R17 ??? poprzednio jezdzilem na SPORT MAXXX ale w sumie po co mi opony z indeksem Y to 300km/h :blink:

no nie są Ci potrzebne do niczego :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję jeszcze jakieś letnie oponki na przód w rozmiarze 205/55R16.

Co sądzicie o Continental Premium Contact 2????? znalazłem na Allegro w dość przyzwoitej cenie..

http://allegro.pl/opony-contipremiumcontact-2-205-55r16-205-55-16-i1242505873.html

Proszę o opinie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Continental Premium Contact 2

Jeżdżę od 2 sezonów i rewelka :good:

W końcu nie przez przypadek były najlepsze w testach ADAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak są z 2007 i z samochodów salonowych ściągnięte tak jak pisze w aukcji to cena chyba ok. bo niby nowe ale już gwarancji jako nowe nie mają raczej bo były zamontowane na innym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

potrzebuję jeszcze jakieś letnie oponki na przód w rozmiarze 205/55R16.

Co sądzicie o Continental Premium Contact 2????? znalazłem na Allegro w dość przyzwoitej cenie..

http://allegro.pl/opony-contipremiumcontact-2-205-55r16-205-55-16-i1242505873.html

Proszę o opinie :hi:

Jak dla mnie opony istna rewelacja. Mega ciche są i bardzo dobre ma mokrym. Dzięki rowkom w wzdłuż bardzo dobrze odprowadzają wodę. Ścierają sie umiarkowanie.

Chyba wezmę dla siebie takie oponki muszę zerknac jak moje obecne wyglądają po tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich.

:wallbash: po tym całym czytaniu łeb mnie rozbolał od ilości informacji jakie mój "twardy dysk" przyjął :kox: a i tak nie wiem co wybrać :no:

Przelatuję w roku ok 45 kkm (łącznie z zimą) potrzebuję jakąś dobrą oponkę na deszcz i słońce ok.300 pln-ów za sztukę.

Rozmiar to 205/55/16 - może ktoś z was podrzuciłby jakąś opcję, najlepiej z własnego doświadczenia :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon przelatałem na Continental Premium Contact 2 VFR 205/55/R16 i jestem mega zadowolony z tej opony, przebiegi też robię podobne około 30 tys.km rocznie i po dwóch sezonach nie widać po nich zbytnio zużycia także 3 sezon na pewno przelatają a później zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich.

:wallbash: po tym całym czytaniu łeb mnie rozbolał od ilości informacji jakie mój "twardy dysk" przyjął :kox: a i tak nie wiem co wybrać :no:

Przelatuję w roku ok 45 kkm (łącznie z zimą) potrzebuję jakąś dobrą oponkę na deszcz i słońce ok.300 pln-ów za sztukę.

Rozmiar to 205/55/16 - może ktoś z was podrzuciłby jakąś opcję, najlepiej z własnego doświadczenia :notworthy:

U siebie mam Pirelli P7 i jestem bardzo zadowolony. W porównaniu do wcześniejszego Firestone'a jest naprawdę reweacja. Cichutkie, trzymają się drogi zarówno na mokrym i na suchym. Polecam!

Siostra ma w Octavii I ContiPremiumContact 2 i też sprawują się bardzo dobrze.

Także te 2 opony mogę ci polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...