Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak .. .

prywatnie jezdze na goodyear .. lato i zima

rodzice rowniez jezdza na takim zestawie .. lato i zima .. ..

i jestesmy bardzo zadowoleni .. ..

nie ma co sie szczypac przy zakupie opon .. nie ma co żałować ..

i stanowczo mówię NIE .. jeśli chodzi o tzw "no name" .. !!

i tym bardziej chińskie podróbki .. !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szwagier zakupił do a6 takie Toyo R 888 w rozmiarze 245/30/18 i fajnie wygląda ale niema komfortu

do codziennej jazdy... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są głośne przede wszystkim .. !!

W testach ADAC na 2010 wyszły pod tym względem najlepiej z całej grupy testowanych opon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co powiecie o BARUM... na allegro widziałem ze nawet dobre ceny ich sa w rozmiarach 205/55 R16. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co powiecie o BARUM... na allegro widziałem ze nawet dobre ceny ich sa w rozmiarach 205/55 R16. ??

Stronę wcześniej pytałem...

http://www.a4-klub.pl/smf/opony_letnie_jakie_polecacie-t6630.0.html;msg1650682#msg1650682

Ja zrezygnowałem... Trochę dokładam i inne kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanko czy ktoś z was posiada w a4 b5 koła 225/55/16 ponieważ nie wiem czy pasują nie ocierają itp za wszelkie info z góry dziękuje.

Dodam że chodzi mi dokładnie o ten rozmiar

pozdrawiam

A po co ci takie szerokie opony?? Z takim rozmiarem będziesz miał niezły balon. Wystarczą ci 205/55/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy interesuje mnie wasza opinia na temat opon Riken, w internecie niestety nic nie mogę znaleźć :kwasny: może akurat ktoś z was jeździł na tych oponach?

Musze kupić 2 oponki, zastanawiam się między Riken MAYSTORM 2, Nankang ULTRA SPORT NS-II, a Barum Bravuris 2.

Z góry dziękuje :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki yesfan :) Myślałem że rikeny są coś warte jeśli należą do grupy Michelin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

poradzcie mi jakie opony wybrać, w tej chwili mam ContiPremiumContact 2 205/60/R15 V. Niestety są one totanie już do wymiany. Jakie polecacie? Oglądałem już Conti Premium CP H oraz Toyo. Może coś innego ? Myślałem też o zakupie używek z bdb stanie - bo zapłacić 600,a 1200 to różnica. Moje autko to B6 1.9 130KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanko czy ktoś z was posiada w a4 b5 koła 225/55/16 ponieważ nie wiem czy pasują nie ocierają itp za wszelkie info z góry dziękuje.

Dodam że chodzi mi dokładnie o ten rozmiar

pozdrawiam

ja mam, wchodzą bez problemu :tongue4: na dobrej drodze jeździ się jak po szynach, ale na dziurach rzuca nim strasznie, do tego wzrasta spalanie i spadają osiągi :thumbdown: coś za coś :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlop, toyo, michelin, Wybór jest spory zależy czy chcesz żeby kleiły drogi czy wystarczyły na jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie :) a jakie ceny

Mało jest takich połączeń :tongue4: Albo się będzie dobrze kleiła i wytrzyma krótko, bo to naturalna konsekwencja "wgryzania" się w asfalt, albo będzie nieco gorzej trzymać się drogi, ale za to wytrzyma dłużej - kwestia kasy, jaką chcesz na opony przeznaczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...