Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiem tak .. .

prywatnie jezdze na goodyear .. lato i zima

rodzice rowniez jezdza na takim zestawie .. lato i zima .. ..

i jestesmy bardzo zadowoleni .. ..

nie ma co sie szczypac przy zakupie opon .. nie ma co żałować ..

i stanowczo mówię NIE .. jeśli chodzi o tzw "no name" .. !!

i tym bardziej chińskie podróbki .. !!

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szwagier zakupił do a6 takie Toyo R 888 w rozmiarze 245/30/18 i fajnie wygląda ale niema komfortu

do codziennej jazdy... :blink:

Opublikowano

szukaj Goodyear .. .. nic pozatym .. !! .. zapomnij o tanich podróbkach .. !!

Opublikowano

a Pirelli :?: Dobre mają kapcie :?:

Opublikowano

są głośne przede wszystkim .. !!

Opublikowano

są głośne przede wszystkim .. !!

W testach ADAC na 2010 wyszły pod tym względem najlepiej z całej grupy testowanych opon...

Opublikowano

Witam a ja mam pytanko czy ktoś z was posiada w a4 b5 koła 225/55/16 ponieważ nie wiem czy pasują nie ocierają itp za wszelkie info z góry dziękuje.

Dodam że chodzi mi dokładnie o ten rozmiar

pozdrawiam

Opublikowano

panowie a co powiecie o BARUM... na allegro widziałem ze nawet dobre ceny ich sa w rozmiarach 205/55 R16. ??

Opublikowano

panowie a co powiecie o BARUM... na allegro widziałem ze nawet dobre ceny ich sa w rozmiarach 205/55 R16. ??

Stronę wcześniej pytałem...

http://www.a4-klub.pl/smf/opony_letnie_jakie_polecacie-t6630.0.html;msg1650682#msg1650682

Ja zrezygnowałem... Trochę dokładam i inne kupuje.

Opublikowano

Witam a ja mam pytanko czy ktoś z was posiada w a4 b5 koła 225/55/16 ponieważ nie wiem czy pasują nie ocierają itp za wszelkie info z góry dziękuje.

Dodam że chodzi mi dokładnie o ten rozmiar

pozdrawiam

A po co ci takie szerokie opony?? Z takim rozmiarem będziesz miał niezły balon. Wystarczą ci 205/55/16

Opublikowano

Koledzy interesuje mnie wasza opinia na temat opon Riken, w internecie niestety nic nie mogę znaleźć :kwasny: może akurat ktoś z was jeździł na tych oponach?

Musze kupić 2 oponki, zastanawiam się między Riken MAYSTORM 2, Nankang ULTRA SPORT NS-II, a Barum Bravuris 2.

Z góry dziękuje :drinks:

Opublikowano

sadek - z tych to tylko barumy!

Opublikowano

dzięki yesfan :) Myślałem że rikeny są coś warte jeśli należą do grupy Michelin...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam,

poradzcie mi jakie opony wybrać, w tej chwili mam ContiPremiumContact 2 205/60/R15 V. Niestety są one totanie już do wymiany. Jakie polecacie? Oglądałem już Conti Premium CP H oraz Toyo. Może coś innego ? Myślałem też o zakupie używek z bdb stanie - bo zapłacić 600,a 1200 to różnica. Moje autko to B6 1.9 130KM.

Opublikowano

witam!

szukam opon tak do 1000 zł w rozmiarze 225/45/17 jakie polecacie?

czy firma nexen robi dobre opony?

nowke mozna kupic 250 za sztuke:)

pozdrawiam...

Opublikowano

Witam a ja mam pytanko czy ktoś z was posiada w a4 b5 koła 225/55/16 ponieważ nie wiem czy pasują nie ocierają itp za wszelkie info z góry dziękuje.

Dodam że chodzi mi dokładnie o ten rozmiar

pozdrawiam

ja mam, wchodzą bez problemu :tongue4: na dobrej drodze jeździ się jak po szynach, ale na dziurach rzuca nim strasznie, do tego wzrasta spalanie i spadają osiągi :thumbdown: coś za coś :tongue4:

Opublikowano

Dunlop, toyo, michelin, Wybór jest spory zależy czy chcesz żeby kleiły drogi czy wystarczyły na jak najdłużej.

Opublikowano

jedno i drugie :) a jakie ceny

Mało jest takich połączeń :tongue4: Albo się będzie dobrze kleiła i wytrzyma krótko, bo to naturalna konsekwencja "wgryzania" się w asfalt, albo będzie nieco gorzej trzymać się drogi, ale za to wytrzyma dłużej - kwestia kasy, jaką chcesz na opony przeznaczyć :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.