Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli warto dolozyc pare zl i kupic dunlopy

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tego co czytałem to Fulda właśnie dość głośno się zachowuje myślę że lepiej dołożyć.. :wink:

Opublikowano

jezeli chodzi o fuldy nie mialem z nimi predzej do czynienia ani w swoich autach ani w firmowych, ale po nalepce informacyjnej wychodzi ze sa praktycznie tak samo ciche jak dunlopy dlatego tez je wzialem pod uwage, ale chyba naprawde doloze i kupie dunlopy.... dzieki za pomoc

Opublikowano

do tych dunlopów warto dołożyć ;)

Opublikowano
HeresR32 tak jak kolega wcześniej pisał , raczej skłaniam sie do 65tyś max jeżeli piszesz że sa jeszcze w dobrym stanie ,i to naprawdę super psj trzeba uprawiać , ewentualnie jak pisałem wcześniej tylko autostrada.

ale nie przejmuj sie , u mnie na forum OCP też są czasami ciekawe kwiatki :wink: , ostatnio jeden świeży kolega udowadnia że 2.0tdi przy prędkościach przelotowych 130-140 i przy jeździe po normalnej szosie spala mu 4.3l :decayed:.

w jakim dobrym stanie? przeciez chce kupic nowe bo te to juz szmelc... od paru dni szukam nowych....

Opublikowano

HeresR32 a no fakt , sorki , jakoś mi wyszło że pisałeś że są w dobrym stanie..

to pewnie przez ten przebieg...

Opublikowano

SMAMR

Ja tez postawilem na 18" i 225/45. Wybor jak na razie to bridgestone s001 lub rainsport3

Opublikowano
SMAMR

Ja tez postawilem na 18" i 225/45. Wybor jak na razie to bridgestone s001 lub rainsport3

mają dobre notowania oprócz poziomu hałasu

Opublikowano
SMAMR

Ja tez postawilem na 18" i 225/45. Wybor jak na razie to bridgestone s001 lub rainsport3

mają dobre notowania oprócz poziomu hałasu

nie przejmuj sie takim poziomem to nie +80dB :)

Opublikowano

Krótkie i szybkie pytanie:

Czy stwierdzenie, że opony XL obniżają komfort i nieco zwiększają głośność jest prawdziwe ? Po swoich Nokianach zimówkach XL, przy zakrętach i ogólnie wydaje się, że te usztywniane/wzmacniane brzegi odejmują kilka pktów z komfortu ?

Opublikowano

HeresR32

Ja tez postawiłem na 18" i 225/45. Wybór jak na razie to bridgestone s001 lub rainsport3

Chyba też zdecyduję sie na Uniroyal Rainsport 3 225 45 R18 :decayed:

Opublikowano

widze ze jeszcze koledzy chwala goodyear eagle f1 asymetric 2

Chyba też zdecyduję sie na Uniroyal Rainsport 3 225 45 R18 :decayed:

Nie za wąskie? wydaje mi sie ze audi preferuje 245 40 18

Opublikowano
Krótkie i szybkie pytanie:

Czy stwierdzenie, że opony XL obniżają komfort i nieco zwiększają głośność jest prawdziwe ? Po swoich Nokianach zimówkach XL, przy zakrętach i ogólnie wydaje się, że te usztywniane/wzmacniane brzegi odejmują kilka pktów z komfortu ?

zależyod producenta, modelu opony..czasami bez xl mają o wiele twarde boki jak z xl. generalnie xl maja mocniejsze , sztywniejsze boki opony.

SMAMR a ja z nowościami zazwyczaj wole poczekać z jeden sezon , i tak samo radzę klientom. rożnie to bywa ...

Opublikowano
widze ze jeszcze koledzy chwala goodyear eagle f1 asymetric 2

Nie za wąskie? wydaje mi sie ze audi preferuje 245 40 18

245/40/18 przy szerokiej feldze. Ok

Ja zmieniłem na oryginalną audi z 8,5" R19 na 7,5" R18.

dopuszcza producent dla A4 B8 też 225/45/18 .

255/35/19, które miałem - piękne, ale męczyłem się strasznie:kwasny:

początkowo chciałem 245 ale stwierdziłem, że to żadna zmiana z 255 i zdecydowałem że kupie 225 z większym profilem.

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

typoszereg opon do A4 B8

IMG_2869.jpg

Opublikowano

Jakie felgi 18" wybrales ?

Opublikowano
Jakie felgi 18" wybrales ?

4GO 601025M

7,5X18 ET 37

3921317996.jpg

3921317996_2.jpg

Opublikowano

Jakbyście mieli wybrać do mocnego Q, ale nie na tor, tylko żeby było komfortowo i sportowo ;) to którą byście wybrali ? z XL czy bez ?

Goodyear Efficient Grip Performance 225/50 R17 94W with rim protection (MFS) BSW

Goodyear Efficient Grip Performance 225/50 R17 98W XL with rim protection (MFS) BSW

BTW. GY będą bardziej trwałe niż dunlopy SPORT MAXX RT ?

Opublikowano

podobno tak chociaz nigdy nie mialem GY na letnich, ja zawsze staram sie kupywac xl

Opublikowano

panowie pamiętajcie, że to jest temat o oponach, a nie felgach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.