Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupuj to co ja, naczytalem sie sporo dobrych opini. Bede testowac w tym roku :P Uniroyal Rainsport 3.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 786,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie były wahania między Uniroy'alem a Fuldą i jednak wpadnie Fulda ;)

Opublikowano
Kupuj to co ja, naczytalem sie sporo dobrych opini. Bede testowac w tym roku [emoji14] Uniroyal Rainsport 3.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No jeszcze mam czas na zakup więc poczekam na twoją relację[emoji16] ogólnie to co ile lat powinno się wymieniać opony bo z tego co słyszałem to co 3 sezony....

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie wiem czy jest jakas zasada.. Jak sie zedra to nastepne. Aczkolwiek nie, ze jedne 10 lat bo bieznik jest. Ja staram sie co 3 sezony :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Co wybrać:  Continental PremiumContact 6

Nokian Zline

Czy może Dębica Presto UHP2 ?

Rozmiar 235/45 r17

Edytowane przez Vexart

Opublikowano

Budżetówkę do premium porównujesz?

Opublikowano

No to kupię Continental. Jak widzę różnią się indeksem nośności i prędkości ale to chyba bez znaczenia 94W starczy.

Nokian to też budżetówka?

Edytowane przez Vexart

Opublikowano
No to kupię Continental. Jak widzę różnią się indeksem nośności i prędkości ale to chyba bez znaczenia 94W starczy.
Nokian to też budżetówka?
Nie. Premium. Zobacz sobie na Oponeo.
Opublikowano

Ale Continental chyba będzie lepsze od nokian'ów?

Opublikowano

Na pewno.

Opublikowano

Dzięki wielkie za pomoc.

Opublikowano

Pany co wybrać Conti contact 6 czy goodyear eagle f1  ? jeszcze do wyboru Verdestin czy jakos tak :)

Opublikowano

Ma ktoś dostęp do opon w lepszych cenach? kiedyś kolega jeden pomóg w tej kwesti nie pamietam juz nicku. Udzielal sie w tym temacie.

Opublikowano

Hankook ventus prime 3 ??

Opublikowano
Hankook ventus prime 3 [emoji1362]
Padaka.
Opublikowano

Hankook VENTUS S1 EVO2 K117

Mam takie z homologacja VW od roku i złego słowa nie powiem.

Opublikowano
W dniu 3.03.2018 o 19:10, Vexart napisał:

Ale Continental chyba będzie lepsze od nokian'ów?

Nie jest to takie oczywiste. Conti wygrywają testy bo są zrobione pod kątem parametrów jak są nowe... Na przykład conti SC5 Zużywają się bardzo szybko i bardzo szybko tracą swoje dobre właściwości.  Wyleczyłem się z nich po przetestowaniu dwóch kompletów i więcej nie kupię letnich Continentalów. Teraz zamówiłem Falken Azenis FK 510. Tańsza opona ale bardzo chwalona. Eksploatacja zweryfikuje czy wybór był dobry.

Opublikowano
2 godziny temu, Wojto napisał:

Nie jest to takie oczywiste. Conti wygrywają testy bo są zrobione pod kątem parametrów jak są nowe... Na przykład conti SC5 Zużywają się bardzo szybko i bardzo szybko tracą swoje dobre właściwości.  Wyleczyłem się z nich po przetestowaniu dwóch kompletów i więcej nie kupię letnich Continentalów. Teraz zamówiłem Falken Azenis FK 510. Tańsza opona ale bardzo chwalona. Eksploatacja zweryfikuje czy wybór był dobry.

Michelin ma coś dla Ciebie ;) chwali się teraz nową oponą która ma trzymać parametry nawet jak jest zużyta - model Primacy 4.

primacy-4-Channel-depth-graphics.png

Edytowane przez qruku

Opublikowano

Każda opona się zużywa ale Conti wyjątkowo szybko. Co do tych Michelin to ciekawe jak to się sprawdzi w praktyce.

Opublikowano

Kurcze mogliście wcześniej napisać że szybko się zużywają. Już kupione założone na felgi będzie ciepło to zmienię i się okaże. Guma faktycznie jest strasznie miękka. Mam nadzieję że przynajmniej na kilka sezonow starcza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.