Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już zamówiłem swój komplet Dębic UHP2 w rozmiarze 225/45R17 za 900 zł z przesyłką. Na wiosnę zobaczę czy było warto :) 

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
11 godzin temu, Drops24 napisał:

Dębica na polskim Podkarpaciu jest robiona? Na moich z 2018 r jest napisane Made in Germany.... 

pisałem wcześniej

miałem made in fracne

made in germany

made in slovakia

 

Opublikowano

Jakies oponie na temat nexen n'fera?

Opublikowano

Witam,

Szukam opon w rozmiarze 225/45 r17. Mój faworyt to póki co Uniroyal Rainsport 3. Inne opcja to: tańsze Barum Bravuris 3 i droższe Hankok Ventus Prime 3.  

Zależy mi żeby dobrze "kleiły" i niebyły zbyto głośne do prędkości 130 km/h bo szybciej to rzadko kiedy latam.

Co byście wybrali? 

Opublikowano

Na pewno nie Hankook. One nie kleją i ESP wariuje.

Opublikowano
Witam,
Szukam opon w rozmiarze 225/45 r17. Mój faworyt to póki co Uniroyal Rainsport 3. Inne opcja to: tańsze Barum Bravuris 3 i droższe Hankok Ventus Prime 3.  
Zależy mi żeby dobrze "kleiły" i niebyły zbyto głośne do prędkości 130 km/h bo szybciej to rzadko kiedy latam.
Co byście wybrali? 


Ciche i dobre na mokrym to Rainsport 3. Aczkolwiek z tego co wiem, szybko sciera sie bieznik. Sam kupilem takie na lato tylko 225/35/19. Zobaczymy jak to bedzie. Opinie maja bardzo dobra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
12 minut temu, muunv napisał:

 


Ciche i dobre na mokrym to Rainsport 3. Aczkolwiek z tego co wiem, szybko sciera sie bieznik. Sam kupilem takie na lato tylko 225/35/19. Zobaczymy jak to bedzie. Opinie maja bardzo dobra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Co do szybkości scierania się bieżnika to nie słyszałem takich opinii, ale chyba wytrzyma 3 sezony po 15k km normalnej jazdy? 

Edytowane przez Falcone

Opublikowano

Napewno ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 minutę temu, muunv napisał:

Napewno ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W takim razie za te pieniądze (289zł/szt)to chyba najlepszy wybór  :)

Opublikowano

2sezony na uniroyalach i mięsa sporo jeszcze mam ? 

Opublikowano
31 minut temu, muunv napisał:

 


Ciche i dobre na mokrym to Rainsport 3. Aczkolwiek z tego co wiem, szybko sciera sie bieznik. Sam kupilem takie na lato tylko 225/35/19. Zobaczymy jak to bedzie. Opinie maja bardzo dobra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tylko uważaj na skrzypienie bo opona ma małą nośność:grin:

Opublikowano

Co prawda moje po 2 sezonach jeszcze nie zaczęły ?

A znafcy mówili ze będą :polew:

Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:

Ciche i dobre na mokrym to Rainsport 3

Super ciche to one nie są. Po 12tys. nie widać żeby coś bieżnika ubyło. Może te wyprodukowane u ruskich się szybciej zużywają :P 

Opublikowano
Tylko uważaj na skrzypienie bo opona ma małą nośność:grin:


Tego wlasnie troche sie obawiam nosnoci 88y (560kg) :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Godzinę temu, ucho.77 napisał:

Tylko uważaj na skrzypienie bo opona ma małą nośność:grin:

 

24 minuty temu, muunv napisał:

 


Tego wlasnie troche sie obawiam nosnoci 88y (560kg) :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Na oponeo są dwie wersje rainsport 3 dla rozmiaru który mnie interesuje, 91y (615kg) i 94y (670kg) więc nie taka mała ta nośność. 

Opublikowano

@muunvSpokojnie wystarcza i mnóstwo osób na takim jeździ 

Niektórzy 215 pakują :wink:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
1 minutę temu, Falcone napisał:

 

Na oponeo są dwie wersje rainsport 3 dla rozmiaru który mnie interesuje, 91y (615kg) i 94y (670kg) więc nie taka mała ta nośność. 

225/35/19 ma tylko 88xl ?

Opublikowano
225/35/19 ma tylko 88xl [emoji41]


Tak, tak. Sory za pomylke :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
2 godziny temu, Falcone napisał:

Witam,

Szukam opon w rozmiarze 225/45 r17. Mój faworyt to póki co Uniroyal Rainsport 3. Inne opcja to: tańsze Barum Bravuris 3 i droższe Hankok Ventus Prime 3.  

Zależy mi żeby dobrze "kleiły" i niebyły zbyto głośne do prędkości 130 km/h bo szybciej to rzadko kiedy latam.

Co byście wybrali? 

ja latam na dębicy po 200 i śą bardzo ciche

 

Opublikowano

Panowie jaką oponę polecacie na 235/35/19. Miałem Dunlop maxx sport rt2 i byłem mega zadowolony ale chciał bym czegoś nowego spróbować[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.